ZVS P20

Simoo
prispievateľ
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa Simoo »

Trošku na oživenie.
ZVS P20 9mm čierne prevedenie 499€
ZVS P20 9mm Exclusive 549€
V 40. SW sa stále testuje.
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Dátum registrácie: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Vidim, ze Ti svieti v podpise. :)
Uz si s tym strielal? Ake mas dojmy?
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Konecne normalne nastavena cenova politika.
Simoo
prispievateľ
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa Simoo »

Keď že som ju bol dnes ešte len kúpiť, môžem hodnotiť len spracovanie. K streľbe sa dostanem až...
Do ruky mi sadla hneď. Prevedenie exclusive bola pre mňa jasná voľba. Chod spúšte sa mi páči viac ako na Glocku 19C. No uvidíme pri streľbe. Celkové spracovanie zbrane či už vonkajšie alebo vnútorné je celkom dobré. Zatiaľ toľko :)
mototechna
častý prispievateľ
Príspevky: 1511
Dátum registrácie: 13 years 7 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mototechna »

Tak to si ju uži, a asi aj zabalzamuj, ZVS tak nejak ukončilo "výrobu", prepustili tých pár ľudí čo tam mali a Solava si ide zrejme stavať vlastnú výrobu, takže si hrdým majiteľom budúcej raritky.
Simoo
prispievateľ
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa Simoo »

Super! Veď aj tak som z nej ešte nevystrelil ☺
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Dátum registrácie: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

mototechna napísal:Tak to si ju uži, a asi aj zabalzamuj, ZVS tak nejak ukončilo "výrobu", prepustili tých pár ľudí čo tam mali a Solava si ide zrejme stavať vlastnú výrobu, takže si hrdým majiteľom budúcej raritky.
Takze skoncili skor ako zacali. Zaujimave.
mototechna
častý prispievateľ
Príspevky: 1511
Dátum registrácie: 13 years 7 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mototechna »

...
Naposledy upravil/-a mototechna v 09 Dec 2014, 15:06, upravené celkom 1 krát.
eager_blackburn

Príspevok od používateľa eager_blackburn »

Vážený páni,
Naša spoločnosť je veľmi rada, že sa zaoberáte našou pištoľou aj keď v začiatkoch mala pôrodné bolesti. Pištoľ vyrába firma ZVS Impex akciová spoločnosť, ktorá je 100% súkromná. Od jej vzniku nedošlo k žiadnej dotácii zo strany štátu. Píšete, že končí výroba našich pištolí, práve naopak sériovú výrobu spúšťame po novom roku. Pištoľ je možné si zakúpiť na našej podnikovej predajni za cenu 460,-€. Ďakujeme každému vlastníkovi našej pištole za pozitívne či negatívne pripomienky ku zbrani, tie nás posúvajú ďalej.
Za ZVS Impex akciovú spoločnosť generálny riaditeľ Bc. Pavol Ondrejka
Simoo
prispievateľ
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa Simoo »

Tak super! Po novom roku si pôjdem zobrať ešte jednu v čiernom prevedení.
mototechna
častý prispievateľ
Príspevky: 1511
Dátum registrácie: 13 years 7 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mototechna »

No - ak je to tak, tak sa ospravedlňujem, no moje info je dosť dôveryhodné, a poznám sa s niektorými, teraz už bývalými zamestnancami... takže moja nedôvera je stále veľmi vysoká, a to aj napriek tomu že kvér mi do ruky pasuje, puká celkom slušne a závady neboli. No tie neboli možno aj preto lebo majiteľ zbrane si ju ladil podľa seba.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

ZVS napísal: Pištoľ vyrába firma ZVS Impex akciová spoločnosť, ktorá je 100% súkromná. Od jej vzniku nedošlo k žiadnej dotácii zo strany štátu.
oh really ?

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

Neviem ako porodne bolesti, ale nedavno sme jednu adoptovali do skladu a vseobecne spokojnost. Akurat sa vyskytol problem s odpalovanim nejakych armadnych lugrov, ale vsetko komercne striela bed problemov. Trocha som sa bal aby nemala taku spust ako ten kus v TN ma strelnici. Nema, chod je perfektny v oboch rezimoch. To je asi aj jedina vec co tomu vycitam. Rozdielna uroven roznych kusov co sa mi dostali do ruk.
Martin.
prispievateľ
Príspevky: 188
Dátum registrácie: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa Martin. »

Neviem či sa to zdá len mne, ale tu na wf cítim dosť veľkú averziu a neprijatie voči zvs keď to porovnám napríklad s prístupom ku gp. Dúfam, že sa vám bude dariť, veľmi sa mi tá búchačka páči. Síce čo som ju držal naposledy spúšť bola nič moc, tak ale verím že sa to doladí. Mám jednu otázku, akú používate povrchovku?
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

to sa ti ozaj iba zda, pokial si pozorne precitas vlakno, samotnu zbran absolutna vacsina ludi chvali.

to ze zoskupenie firiem vybudovane na byvalom statnom DMD holdingu nie je schopne 3 roky spustit seriovu produkciu po predstaveni prototypu par ludi nasralo, lebo sa na novu SK pistol fakt tesili. Cenova politika, ktoru sufirmie ZVS a spol povodne avizovala (600eur WTF ?!?!?!!! ) nasrala aj tych ostatnych.

Takze za seba mozem povedat : z pistole sa mi strielalo dobre ale mozu si ju strcit tam kde im slnko nesvieti , v tomto trhovom segmente mam na vyber stovky produktov a vyberam si ine znacky
Napísať odpoveď

Návrat na "ZVS"