ZVS P20

Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

niektory su neustale nespokojny. Ano i ja som videl niekolko neodpalkov ano i ja som videl nekonzistentnost navaziek, ale to bolo pred 2 rokmi a odvtedy vela vody pretieklo.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4837
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Ak leto-jeseň 2012 berieš ako "pred 2 rokmi", tak ok. :twisted:
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Nasledkom kupy tejto novej buchacky s velkou pravdepodobnostou pribudne tu na WF tema a podtema o nej s velavravnym nazvom "Zavady", v ktorej si v hojnom pocte budu same pochvalne reci o serioznom pristupe vo vybavovani reklamamacii predavat vlastnici AKA (neplateni) betatesteri. Dejiny sa opakuju a ludia su nepoucitelni.

K teme neodpalenie naboja:
Nikde som nevidel, ze by ZVS malo na krabiciach aspon napis "Treningove". Z toho dovodu si myslim, ze svoj produkt umiestnovany do obehu je urceny aj pre nosenie. Nedajboze, ze si ho kupi obycajny spotrebitel s priemernymi znalostami, kto. sa spolahne na to, ze modra je dobra. V skratke: taky prvy neodpalok v NO je :roll:
Preto mi reci, ze som nabuchal 1k a nejaky ten neodpal sa prihodil pridu ako pokrytecke chvalenie niecoho co za chvalu nestoji alebo absolutna neznalost problematiky.( U dobrych nabojov sa poruchovost pohybuje radovo niekde v promile).
U treningovo markovanych nabojoch by som nieco ako neodpal samozrejme bral inak.

Samozrejme, ze som vdacny Petersonovi za to, ze si da namahu a organiziuje nakup a aj luxusny dovoz ale som aj za to aby sa veci pomenovali pravym menom.
Snypo
prispievateľ
Príspevky: 339
Dátum registrácie: 15 years 5 months

Príspevok od používateľa Snypo »

Je to trocha starsieho data,ale prispejem. 20.10.2012 na strelnici v Nîznej Hutke prebiehala okrem sutaze aj prezentacia pistole ZVS. Islo o testovacie kusky 9x19, jedna velkost full size a dalsia s predlzenym zaverom (hlavnou). ZVS dodali ich 8g naboje. cca 500 kusov. Na mieste bol konstrukter zbrane a "chlapci" z managementu.

Uchop bol fajn,menitelny grip drzal pevne. Spust bola tvrdsia a trocha drhla na moj vkus. Chovanie a zdvih prijemny.Zavadu som pocas ukazok nezaznamenal. Nic extra tato zbran nema oproti konkurencii. Kvalita a spracovanie aj vnutornych ploch ciste (asi ako na mojom H&K P2000),rozhodne lepsie ako na CZ 75 P01.
Celkovy dojem je OK. Ci cena bude tiez OK,nechajme sa prekvapit no.
Používateľov profilový obrázok
pif paf
častý prispievateľ
Príspevky: 717
Dátum registrácie: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa pif paf »

Ked píšete aj do tejto nepríslušnej témy o skúsenostiach s nábojmi ZVS, tak vás prosím: napíšte aj číslo série razené zvnútra krabičky, aby mala vaša informácia aj dáku hodnotu.
K téme: tiež som strieľal zo ZVS P20 9 Luger full size (veľmi krátky a hladký chod spúšte s nízkym odporom a prekvapivou presnosťou) na jednej z prezentačiek, ale neverím tomu že tie vyladené špeciály určené pre marketing budú to isté ako to čo sa v budúcnosti možno bude dať kúpiť na pultoch. Pretože som po viacerých osobných skúsenostiach negatívne zaujatý voči ZVS ako celku.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa peterson »

abakan: odpíšem v téme o strelive
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4837
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

abakan napísal:Nasledkom kupy tejto novej buchacky s velkou pravdepodobnostou pribudne tu na WF tema a podtema o nej s velavravnym nazvom "Zavady" ...
Väčšina aspoň trocha rozšírených búchačiek/výrobcov tu má svoje vlákno aj s podvláknami o rôznych závadách. A čo má byť?

abakan napísal:Dejiny sa opakuju a ludia su nepoucitelni.
Čo navrhuješ?
Prestať vyvíjať, vyrábať a kupovať nové druhy zbraní, resp. čohokoľvek?
Používateľov profilový obrázok
Ravenn
častý prispievateľ
Príspevky: 1085
Dátum registrácie: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa Ravenn »

Som tu cital plamenne reci o slovenskych zbraniach inej znacky ako ich treba podporovat a ked slovensky dalsi vyrobca zacne vyrabat, tak miesto podpory sa docka nie celkom etickeho vysmechu... kazda zbran ma zavady, kazda zbran ma nedostatky.... ja so z tej pistole strielal a bola uplne v pohode. Len cena nevychadza velmi konkurencne, nad tym by mali pani zo ZVS popremyslat... no taketo cenove urovne ma aj iny slovensky vyrobca... a kvalita... no nemyslim, ze je bez chybyani ten slovensky vyrobca, ale to nikto nie je.... ani Sig Sauer, ani glock...

Prosim, skusme pisat fakty, a ak nemame, mlcat je niekedy zlato....
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

yarco napísal:
abakan napísal:Nasledkom kupy tejto novej buchacky s velkou pravdepodobnostou pribudne tu na WF tema a podtema o nej s velavravnym nazvom "Zavady" ...
Väčšina aspoň trocha rozšírených búchačiek/výrobcov tu má svoje vlákno aj s podvláknami o rôznych závadách. A čo má byť?

abakan napísal:Dejiny sa opakuju a ludia su nepoucitelni.
Čo navrhuješ?
Prestať vyvíjať, vyrábať a kupovať nové druhy zbraní, resp. čohokoľvek?
ad prve: samozrejme, ze zavady, chyby a kazy su aj budu. ide o to v akej miere a rozsahu(v zavislosti od penetracie trhu tou ci onou znackou) sa prejavuju, resp. ako boli pred uvedenim na trh skusane. Je rozdiel si dat spravit zatazkavajuce skusky na 100k ran a na povedzme do 10k ran...resp. ten zvysok(90k) presunut na strelecku obec.

ad dva: myslim, ze spravit si so zakaznikov vernych betatesterov je tak prave trochu na hranici eticnosti.

ad tri: bolo by naivne si mysliet, ze co i len trosku skusenejsi vyrobca by si vzal na predvadzacku nevyladeny kus...ale pozeram, ze to ma predbehol pifpaf

Ale ja nie som proti SK produkcii, dajme cas a priestor aj hobbystom a garazmajstrom(ku kt. sa priznavam aj ja). :)
Jean
prispievateľ
Príspevky: 460
Dátum registrácie: 12 years 8 months

Príspevok od používateľa Jean »

Podla mna nie je problem aby ti verejnost spravila testerov. Problem je inde a to su financie. Ak ti za testovanie zaplatia popripade dostanes inu vyhodu som si isty ze sa dost testerov najde. Ak vsak ma clovek zaplatit povedzme 500€ za neodskusanu vec a zaroven sa dostat do roly betatestera tak to uz je o niecom inom...
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Tak prispejem do tejto temy..Kolega si vybavil nakupne povolenie,vo februari mu bolo povedane ze za mesiac ked pride si ju moze kupit.Tak vcera tam bol a zase nič,vraj nevedia kedy bude v predaji!Cena udajne 610eur presne na cent nevedel.Ma niekto blizsie info co tam stale riesia?
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

mozno nechcu mat spokojnych zakaznikov,ktori si uplatnia reklamaciu,tak dotahuju detaily :wink:
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Dátum registrácie: 11 years 6 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

No podľa slov chlapíka v stánku na IWA: "... cena síce je vyššia, ale trh zdaleka nieje nasýtený..." asi očakávajú slušný predaj.

Sakra, ja ti nejak nevím Kájo... :roll:
Používateľov profilový obrázok
daredevil
prispievateľ
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 11 years 5 months

Príspevok od používateľa daredevil »

tiež sa mi tá cena nezdá až taká "mňamková" ak porovnám že nedávno som kúpil K100 Dynamic so svetlovodnou muškou a aj s vymenenými svetlovodnými mieridlami ma vyšla na 600 bez zlavy
Snypo
prispievateľ
Príspevky: 339
Dátum registrácie: 15 years 5 months

Príspevok od používateľa Snypo »

Zbran je fajn,feeling strelby razantny ale bez problemu zvladnutelny,spracovanie dobre az vyssia uroven. Cena je dana,ja verim ze pistolka uspeje u nejakych ozbrojenych zborov,inak pochybujem ako prezije.
Konkurovat zavedenym znackam kvalitou a spolahlivostou by bolo pekne,len to sa ukaze o par rokov po 10tisicoch nabojov ze.
Napísať odpoveď

Návrat na "ZVS"