PPQ

inspiring_khorana

Príspevok od používateľa inspiring_khorana »

bronko: Tak strielalo sa mi z nej paradne, kamarat co striela ipsc, konstatoval ze ma krasnu hladku spust a velmi ju pochvaloval :-) co sa tyka presneosti, striela tak presne aky je presny strelec, strielali sme z nej viaceri a vysledky boli velmi dobre. Zbran sadne do ruky vyborne. Robi mi radost a tesim sa na dalsiu akciu.

Co sa tyka balenia, tak 2 zasobniky, rýchlo nabijac a 3 výmenné chrbty.
Používateľov profilový obrázok
Sancho
občasný prispievateľ
Príspevky: 37
Registered for: 11 years 7 months

Príspevok od používateľa Sancho »

advisory napísal:Tak PPQ je uz doma, vycistene, namazane a pripravene na akciu :-)
Ked si si ho doma uz poriadne poobzeral zaujimalo by ma ci mas na vymennych chrbtoch alebo niekde inde na zbrani taketo oznacenie.

http://www.realaction.de/testberichte/w ... ppq_09.jpg

Ak ano ci to je na vsetkych a ci to vies otvorit pozriet ci je dnu ten "Transponder".
Dik
inspiring_khorana

Príspevok od používateľa inspiring_khorana »

Na vymennych chrbtoch ani nikde inde nemam taketo oznacenie.
Používateľov profilový obrázok
Yuri the GUN NUT
prispievateľ
Príspevky: 332
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa Yuri the GUN NUT »

To s tým transponderom znamená len toľko, že by sa tam MOHOL dať pokiaľ by to majiteľ zbrane chcel.
(dokonca to tam aj naši nemeckí soudruzi napísali tak :D )
Olap
prispievateľ
Príspevky: 255
Registered for: 12 years 2 months

Príspevok od používateľa Olap »

Chem sa opytat ludi co tu maju PPQ. Mate M1 alebo M2? Da sa v Dubnici objednat aj M2, lebo na strankach maju len M1?
friendly_perlman

Príspevok od používateľa friendly_perlman »

Mam M1.
Vypustanie zasobniku na M1 je MRTE pohodlne.
Pri M2 ocividne Walther podlahol tlaku a nahradil ho klasickym tlacitkom.

Btw zasobniky.
Kde ich zohnat?

Tak aby nestali 70 Euro.
Potreboval by som zopar na trening a nechcem si nicit originalne.
crossbowhunter
prispievateľ
Príspevky: 146
Registered for: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa crossbowhunter »

ja som na p99 našiel na panzer.cz 2kusy aj s poštovným ma vyšli na 51 ečiek.
skús mrknúť tam, prípadne sa ozvať či by vedeli zohnať a za akú sumu
Mižu
občasný prispievateľ
Príspevky: 25
Registered for: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa Mižu »

Zdravím vo spolok :-) .Neukrižujte ma ak to sem nepatrí ale neviem kde inde by som sa to opýtal.Mám 2 alternatívy zbraní ktoré zvažujem.Jedna je PPQ a druhá je Sig SP2022.Mali ste niekto možnosť strielať pre porovnanie strielať z oboch?Poprosil by som nejaké recenzie.Vďaka
Lacinku
občasný prispievateľ
Príspevky: 27
Registered for: 8 years 7 months

Príspevok od používateľa Lacinku »

PPQ, moja prva zbran.... ako kazdy dlho som vyberal ktora bude prva... ppq je designovo pekna, ucelna zbran v dobrej vybave. jedna z mala uplne obojrukych pistoli. som lavak.prehodenie vypustaca zasobniku je vec 3 minut. ergonomia je super , vymenitelne chrbty pazby, trochu divne velkosti kedze mam mensie ruky a najlepsie sedi najvacsi chrbat. pekne nocne meridla, nesvietia prilis co je dobre ked budes v uplnej tme. na strelnici dosahujem daleko lepsie vysledy ako s glock 19 ktory mam takmer rovnako dlho ako ppq. -20% uchop, pazba, - 25% meridla. pri dobrom uchope zbran nema ziadny spatny raz aj ked strielas tazsie strely. 5000 vystrelov = 0 zlyhani. isteze strielam iba fabricku municiu. spust je celkom dlha, co je pochopitelne kedze sa jedna o prednapnuty udernik, ked si na to zvyknes a najdes miesto kde spust aktivuje udernik tak zacnes s
trielat hned lepsie. strielal som ruger, gp ale na ppq to nema. moj subjektivny nazor. PS: ak chces nosit, len tolko PPS...
crossbowhunter
prispievateľ
Príspevky: 146
Registered for: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa crossbowhunter »

lacinku s tým pps nesúhlasím. mám trošku väčšie pracky a aj ppq mi priešiel malý do rúk. bohužial som z neho nemal možnosť strielať, lebo nik z môjho okolia ho nemá a do rúk som ho dostal úplnou náhodou na pozretie. pps je úzka malá zbraň, po jednej stránke super na nosenie, po druhej strane by som nenosil zbraň s ktorou sa nestotožňujem. ja som na svoju p99 nahodil najväčší chrbát a dal na to ešte gumu, aby som mal dobrý úchop. úprimne v krízovej situácii chcem mať zbraň pevne v rukách rovnako ako na strelnici. radšej upravím šatník, ako obetovať istotu dobrého úchopu. netvrdím že pps nie je pre niekoho akurát do rúk, ale úprimne ja nepoznám nikoho s tak malými rukami.
inspiring_khorana

Príspevok od používateľa inspiring_khorana »

Ja som s ppq-ckom maximalne spokojny. Cca 2000 vystrelov bez jednieho zaseku, a to som tam daval prebijane tovarenske proste vsetko zaradom. Je presna lahka a s dobrym uchopom. Je to drachsia zbran ale kazdy kto si ju kupi,nebude lutovat a casom si ju bude chvalit.
Používateľov profilový obrázok
tomy45
prispievateľ
Príspevky: 110
Registered for: 9 years 1 month

Príspevok od používateľa tomy45 »

PPQ M2 .45ACP
https://www.youtube.com/watch?v=jb7sXXO9Sds

"sniper pistol", naj spust a i. privlastky, teraz v .45 :wink:

Parada
miselito
prispievateľ
Príspevky: 223
Registered for: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa miselito »

Ahojte,
je prosim vas este ZVS dovozca zbrani Walther? Chcel by som kupit PPQ a okrem Dunajskej Stredy a Kosic som nenasiel nic blizsie kde by sa cena pohybovala okolo 750-800 Eur.
Kde by sa dala zohnat za podobne peniaze este lebo ma nic nenapada?
Dakujeem
Olap
prispievateľ
Príspevky: 255
Registered for: 12 years 2 months

Príspevok od používateľa Olap »

Mne tu chalani odporucili Borisa Hodala v Dubnici. http://www.polovnictvo-dca.sk/
Prima chlapik a ceny mal take ako pises. Mal na sklade, takze ani som nic neoveroval rovno som tam isiel s nakupnym povolenim. Hovoril ze to vozi priamo od vyrobcu z Nemecka. Boli len dva zanedbatelne problemy: dalo sa platit len v hotovosti (neviem ci je to este stale tak) a mal otvorene len 3x do tyzdna poobede. Ale som presvedceny, ze keby si potreboval iny cas da sa s nim individualne dohodnut.
miselito
prispievateľ
Príspevky: 223
Registered for: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa miselito »

Dakujem za tip. Pozeram jeho stranku, ale vidim, ze to PPQcko tam maju len verziu M2 s tlacikovym uvolnovanim zasobnika.
Ja som z Trencina takze to mam na skok co je super. Este sa rozhodnem, pripadne zoberiem aj tu verziu M2.
Este raz vdaka za tip.
Napísať odpoveď

Návrat na "Walther"