PPK/E - cal. 9 mm alebo 7,65?

Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Tiez som to pocul a smithoch,ale aj o madarskych.Osobnu skusenost nemam,takze to mozu(ale aj nemusia) byt kecy.Ja keby som kupoval ppk,tak nemecky povojnovy nejaku ulozenku.A za cenu smitha mas 2 nemecke. :wink:
Bart
občasný prispievateľ
Príspevky: 40
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa Bart »

No o ak kupim poruchovu zbran, nemam narok na reklamaciu??
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa boris »

Bart napísal:No o ak kupim poruchovu zbran, nemam narok na reklamaciu??
ale ano. to mas. len nie je nic prijemne mat hracku vecne na reklamacii u predajcu. navyse ak vyrobca ani nie je z europy. vyreklamovat mozes aj ulozenku ktore su uz teraz bezne k dostaniu. o PPK od SW som nikde nic dobre nepocul. ja myslim ze nie je dovod spekulovat. ako vravi maros, za cenu jedneho PPK od SW mas dve ulozenky. a PPK vcelku nie je zbran ktora by vynikala extremnou spolahlivostou. priprav sa na obcasny sprieceny naboj. viem o com hovorim a nie som sam. inak je to milacik.
inspiring_proskuriakova

Príspevok od používateľa inspiring_proskuriakova »

PPK od SW mala a ma vela problemov... uz mali aj jednu zvolavacku, koli tomuto http://www.youtube.com/watch?v=Cmo6DenNVGo
inspiring_thompson

Príspevok od používateľa inspiring_thompson »

Zdravim strelcov, mam na Vas prozbu, hladam podobny obchod na slovensku ako je trebars v cechach Rehak a Rehak. Som obchodny zastupca a pohybujem sa po celom slovensku a cechach, ale nikde u nas som podobny obchod nenasiel. Myslim samozrejme sortiment. Uz dlhsie zhanam nejake starsie malo ,,jazdene,, Walthre Pcka PPcka a PPKcka ale aj ine znacky trebars nieco od FN, ale vsade len slubuju, ze donesu a zozenu z nemecka, ale skutek utek. Bol som priamo v Ceskej Trebovej u ,,Rehaku,, a to je strelecky raj. Ked umriem chcem byt rozsypany po jeho predajni :) :) . Urcite nebudem jediny milovnik zbrani, ktory toto zazil, alebo nieco zhana a tu na Sk to nevie zohnat. V cechach to strelectvo je na uplne inaj urovni ako tu a nasi predajcovia maju co dohanat hlavne pristupom a sortimentom. Skuste mi poradit, dakujem. :wink:
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Skus Deas arms v BA.Tam mavaju PP aj PPK.
inspiring_thompson

Príspevok od používateľa inspiring_thompson »

V Dease v BA mi povedali ze im skoncila dovozova licencia na Walthre, a ze tak skoro ich mat nebudu.
Vacsinou sa slovensky obchodnik snazi predat co najdrahsiu zbran co ma na pulte a vobec nepocuva co ,,klient,, po nom chce a poniektory su mastrami sveta z oblasti zbrani a streliva. Keby nebol casovy problem s dovozom z ciech, /maju to tam casovo trosku komplikovanejsie ako u nas/ tak tu ani neotravujem.
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa maros15 »

inspiring_thompson

Príspevok od používateľa inspiring_thompson »

Zaciatkom mesiaca som tam bol a som s nimi v kontakte mailom a urcita nemaju PP a ani PPK. Iba ak obchodnik nechce predavat svoj tovar alebo nevie co ma v predajni. :?
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa maros15 »

V pondelok tam idem tak ti to pozrem :wink:
inspiring_thompson

Príspevok od používateľa inspiring_thompson »

Dik moc. :wink:
inspiring_thompson

Príspevok od používateľa inspiring_thompson »

Takze nic ani v Dease. Pojdeme si s kolegovcami po ne asi do Prahy.
Skoda ze sa nedaju kupit na Sk a musime dat zarobit za hranicami. Sme styria co si chcu kupit PPK a tu nie je z coho vyberat. :(
atr30
občasný prispievateľ
Príspevky: 33
Registered for: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa atr30 »

no po dlhsej dobe mali v dease PPK tak som neodolal. mam len taku oazku: je rozdiel v hrubke zaveru madzi kalibramy .38 a .32? chcem si totiz kupit puzdro a v popise je kaliber na 9MM
Používateľov profilový obrázok
dirty.harry
častý prispievateľ
Príspevky: 819
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa dirty.harry »

na pepkovi na mi zlomila packa poistky (odlomil sa cca 3 milimetrovy kusok), kde by som mohol zohnat nahradu? BA...
Používateľov profilový obrázok
dirty.harry
častý prispievateľ
Príspevky: 819
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa dirty.harry »

deas nesklamal, mala maturita, ale pepek funguje a aj novy zasobnik je doma..
Napísať odpoveď

Návrat na "Walther"