Walther P22 - názory, skúsenosti?

Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

...CocaColy :lol: :wink: :D
Používateľov profilový obrázok
canis lupus
prispievateľ
Príspevky: 455
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa canis lupus »

colaloky :D
inspiring_wright

Príspevok od používateľa inspiring_wright »

pani mám velky :cry: vybuchla my P22 zaver je na kusky je to 2009 ma odstreiane asi 12000 vystrelou jak sem dam fotky[/img]
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Fotky musíš dať dakde na verejný server a cez "Img" alebo "URL" dať na ne link. Napríklad na rajce, imageshack alebo iné...

To "vybuchla" znamená že deštruktívny výstrel mimo komory alebo sa iba roztrhol záver kvôli spätnému rázu?

(Smith & Wesson ako zástupca Walthra v USA drží "lifetime warranty" na P22 a také veci ako prasknutý záver vymieňa bezplatne, iba za poštovné kuriérom. U nás sa o takých veciach môže iba snívať! ) :(
inspiring_wright

Príspevok od používateľa inspiring_wright »

inspiring_wright

Príspevok od používateľa inspiring_wright »

rostrhlo nabojnicu vbode zapalky je tam mala dierka odtial vyškahol neuveritelny zablesk
stalo sa to dneska na strelnici akurat stoho strielal kamarat čo nema zbrojak tak som rad že sa mu nič nestalo naboj bol blazer 22lr.

neviete čo unas stojy novy zaver
našiel som ho v čechah za 3400 czk
Používateľov profilový obrázok
canis lupus
prispievateľ
Príspevky: 455
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa canis lupus »

tak toto by som necakal :shock: drzim palce nech sa W co najskor uzdravi.daj potom vediet kde a za kolko si kupil.ps: odisiel len záver?
inspiring_wright

Príspevok od používateľa inspiring_wright »

záver 70eur kolik pruzinky telo spuštoveho mechanizmu 30eur
zajtra idem otestovat či som to dobre poskladal
Marado
občasný prispievateľ
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 12 years 2 months

Príspevok od používateľa Marado »

No ja som mal včera podobný problém síce zaver vydržal skúšal som rôzne druhy streliva slabšie silnejšie a tak išlo mi oto čo mi dokáže obtiahnut záver a nakoniec som tam dal starý REX a po výstrele som zistil že vy utrhlo dno nábojnice a mal som 30 min. čo robiť aby som zvyšok dostal von z komory, ale záver drží.
Používateľov profilový obrázok
canis lupus
prispievateľ
Príspevky: 455
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa canis lupus »

Chlapi, neviete kde zoženiem lacno záver na waltrika?najlepšie v ba.
Používateľov profilový obrázok
TeErTe
častý prispievateľ
Príspevky: 510
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa TeErTe »

Walther P22 bola moja prvá zbraň, ako neskúsený úžívateľ som sa nechal zlákať pekným dizajnom, nízkou cenou a "značkou". Ale rýchlo som pochopil, že kvalita vyzerá inak a som rád, že som sa ho zbavil. Prevedením mi skôr prišiel ako vzduchovka než ostrá zbraň. Osobne by som neodporúčal ani začínajúcim strelcom, aj vzhľadom na vyššie uvedené poruchy. Rozumnejšia voľba s nie veľkým prípatkom Ruger MK3.
Používateľov profilový obrázok
canis lupus
prispievateľ
Príspevky: 455
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa canis lupus »

Vďaka za vecnu poznámku... No ak to chceš počuť, ja som s ním naopak spokojný až na záver ktorý hrá všetkými farbami a aj to je mojou chybou nakoľko som sa o neho nestaral. Túto zbraň používa moja priateľka, nakoľko má veľmi malé ruky, je pre ňu ako stvorená. :wink:
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Marek Z »

viete poradit kde kupit cielnik? kludne aj zo zahranicia
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Marek Z »

vyriesene. samozrejme pristup slovenskeho predajcu (ZVS) strasny. Na standarny info mail nikto neodpovedal, napisal som potom priamo jednemu z raditelov - odpoved "nemame". tak so napisal priamo Carlovi, trosku zmatocne na zaciatku (mysleli, ze mam plynovku). Po upresneni, je cielnik na ceste, cena 4 eura. Chvalim promptne jednanie a okamzite reakcie. Vyriesene u Walthera v priebehu dna, resp.2 ked im nabehla platba (zlate SEPA platby v cene tuzemskej)
elegant_bhaskara

Príspevok od používateľa elegant_bhaskara »

Ponukame moznost strelby s Walther P22 v Bratislave po dohode.
Viac sprava alebo kontakt nizsie.
Napísať odpoveď

Návrat na "Walther"