Walther P99 alebo Glock 19?

magical_lovelace

Walther P99 alebo Glock 19?

Príspevok od používateľa magical_lovelace »

Poradi mi niekto? neviem sa rozhodnut medzi Waltherom P99 a Glock 19. Vypocujem si kazdy nazor. Dakujem.
inspiring_joliot

Príspevok od používateľa inspiring_joliot »

Dodis napísal:Poradi mi niekto? neviem sa rozhodnut medzi Waltherom P99 a Glock 19. Vypocujem si kazdy nazor. Dakujem.[/b]
Vyskúšaj a čo ti lepšie sadne to si kúp na túto tému sa dá večne polemizovať.MIRO
blissful_ptolemy

Príspevok od používateľa blissful_ptolemy »

Co je pravdy na tom ze W P99 ma dlhy chod spuste aj ked je uz v rezime SA? vdaka za odpoved
Používateľov profilový obrázok
Peter
prispievateľ
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 20 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter »

vlcik napísal:Co je pravdy na tom ze W P99 ma dlhy chod spuste aj ked je uz v rezime SA? vdaka za odpoved
Walther má v dva SA módy: keď chceš streliť 5 rán tak 1. SA = dlhy chod, potom netreba pustiť kohútik len na 3-4 mm a strieľať... všetky ostatne je už krátky chod. Peter
inspiring_joliot

Príspevok od používateľa inspiring_joliot »

29.9-1.10.2004 si Vás dovoľujeme pozvať na veľtrh E+R+P v Bratislave, výstavisko Incheba stánok 114 hala B0.
Osobne sa teším na stretnutie.
Jaro Kuracina
blissful_visvesvaraya

Príspevok od používateľa blissful_visvesvaraya »

Dodis napísal:Poradi mi niekto? neviem sa rozhodnut medzi Waltherom P99 a Glock 19. Vypocujem si kazdy nazor. Dakujem.[/b]
Mily kolego,
podobnou otazecku jsem resil asi pred pul rokem. Zarazil me v prvni rade fakt, ze novy Glock stoji zhruba tolik jako starsi Walther.

Vse ma sve pro a proti...

*Walther: +) Pohodlne drzeni, vymenne pazbicky, moooc pekny vzhled, seriditelne hledi a vymenitelne musky, Silne kultivovana strelba!!!, snese vsechny kvalitneji prebijene naboje, velmi presna zbran, lepsi na obranu, prave diky AntiStress dlouhemu chodu spouste=nezabijes omylem...
-)Zapomen (!), ze bys na nej nekde sehnal montaz pro weawer..., nutna castejsi udrzba, malo pouzitelneho a prehrsle zbytecneho prislusenstvi, ktere je navic dost spatne dostupne ;-(

*Glock: +)Dobre se drzi, HROMADA prislusenstvi, ktere je dost dostupne, ale drahe..., pojistka proti padu.
-)Pri strelbe kope jako malej kun, archaicky design, nutna castejsi udrzba, ceny prislusenstvi...

Je jen na Tobe, pro kterou krochnu se rozhodnes, ale ja osobne mam P99 a prestoze jsem z Glocku strilel az cca 3 mesice po nakupu Walthera, tak jsem udelal urcite dobre. Za par let starej, ale temer nestrilenej kus jsem dal 16.000 Kč a do Glocka bych ani po zkusenostech misto P99 asi nesel.

Kazdopadne, rozhodnuti patri Tobe...
infallible_shirley

Príspevok od používateľa infallible_shirley »

Ja osobne ma Walthera P 99. Je to super zbran, presna, spolahliva, vhodna na nosenie s nabojom v komore. Dizajn fantasticky, az futuristicky. No jednoducho parada, az na tu cenu. Ale oplati sa.
magical_wu

Príspevok od používateľa magical_wu »

Mám P99 nadával som na tento zázrak.Mal som trochu problém -drela spúšť -to sa odstránilo ale teras BOMBA.Tie ospievané nechutné Glocy strčte do r.... :lol:
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

Walthera nechcem ani zadarmo.
Používateľov profilový obrázok
Speedy
prispievateľ
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 18 years 9 months

Príspevok od používateľa Speedy »

Walthera nechcem ani zadarmo a vybavede!
blissful_swirles

Príspevok od používateľa blissful_swirles »

Pochybujem, že by ti ho niekto dal ... :D
blissful_mendeleev

Príspevok od používateľa blissful_mendeleev »

Nedávno som kúpil Walthra P99. Rozhodoval som sa este medzu CZ75 a Glockom. Musím povedať, že P99 je fantastická zbraň. Padne do ruky, kultivovaná streľba ako stvorená na obrannú streľbu (vrátane spúšťového mechanizmu). Na 25m z 5 rán v pohode dám 3 do 15 cm kruhu. Vrelo doporučujem všetkým.
inspiring_saha

Príspevok od používateľa inspiring_saha »

na 25 m dam s G19 5 ran do 10 cm kruhu :D
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Vie niekto poradit,ci existuju na P99 gumenne navleky ako vyraba Hogue (pretoze ten zrovna na P99 nevyraba)?

Alebo pasuje niektory iny model urceny pre inu pistol?

Diky.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Tak som to poriesil nasledovne: existuje original od Walthra tzv. Derma-grip na pazbicku,ktory sa natiahne a horucim vzduchom zmrsti.Na obrazku vyzeral sympaticky,ale v skutocnosti na omak dost odpudzujuci,aspon pre mna.Zobral som teda Hogue Hand/all s vedomim,ze to moze a nemusi pasovat.
So strednou velkostou vymenneho chrbata pasuje Hand/all ako uliaty.Natiahnut ho a usadit bolo otazkou cca. 3-4 minut.
Uvidim na strelnici,na uchop len tak nasucho je rozdiel oproti stavu bez navleku lepsi.
Napísať odpoveď

Návrat na "Walther"