PPQ

Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Registered for: 15 years 11 months

PPQ

Príspevok od používateľa Marek Z »

inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

pozeral som na PPQ jedno video na youtube. je to prerobena P99 - paci sa mi ze ma vzdy napnuty spustovy mechanizmus, a ze z P99 ocistili od vsetkych tych komplikacii (anti stres a podobne). pohotova bojova zbran. silno uvazujem ze to bude moja "letna zbran". dobra alternativa glocku 19

http://www.youtube.com/watch?v=HcV7l4AjeXk
Používateľov profilový obrázok
siver
prispievateľ
Príspevky: 321
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa siver »

PPQ by mal byť totožný ako P99Q, ktorý je určený pre ozbrojené zložky a vyrába sa už dlhšie. Sú tam nejaké malé rozdiely, tuším majú iný spúšťový mechanizmus.
V Zbrane a náboje o tom P99Q písali niekedy v lete a chválili zmeny oproti P99, hlavne ten nový grip podobný HK P30.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5148
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Len par stoviek nabojov, ale okamzite mi sedel ako moj P99, ktory mam dlhe roky. Dobra spust, dobry uchop.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5148
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Urcite je lepsia na PPQ. Na P99 mam AntiStress, ktora podla mna na presnu a rychlu strelbu vyzaduje urcite podstatne dlhsi cas na navyk.
Spolahlivost mojej P99 Gen I. je absolutna, v pravom zmysle slova. Mam ju 12 rokov, vsetky suciastky vratane pruzin zasobnikov su povodne. Zavady sposobene zbranou ziadne. Niekolko zavad (ani nie v desiatkach, skor v jednotkach) sposobene menej kvalitnym fabr. strelivom. Prebijane nestrielam, krmim len kvalitnejsou fabrikou. Z dlhodobeho pohladu snad ani spokojnejsi nemozem byt.
Používateľov profilový obrázok
Ravenn
častý prispievateľ
Príspevky: 1084
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa Ravenn »

kamarat ma P99, je to dobra zbran, ale ta cena ... zatial ma nic nepresvedcilo aby som ju vymenil za svoj glock, ktory je rovnako dobry, spolahlivy a o poznanie lacnejsi. Uz len cena zasobnika je strasny rozdiel...
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5148
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Idealne si netrufam doporucit, momentalne ladujem S&B Subsonic 9,0g. Takmer rovnako dobre lietali aj MFS 9,0g komoly kuzel. Dobrych a lepsich vsak bolo viacero (GECO, Federal....), vseobecne mne osobne lepsie lietali tazsie strely.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5148
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Používateľov profilový obrázok
pif paf
častý prispievateľ
Príspevky: 717
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa pif paf »

Jediný odporúčaný predajca Waltherov (už len kvôli maloobchodnej cene) na Slovensku je ZVS ako výhradný dovozca. Z reklamovaním ale nemám dobré skúsenosti. A na objednaný náhradný zásobník čakám už dva a pol mesiaca. Niekedy sa rozpíšem v príslušnej téme PK380.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5148
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Vyhradny asi len papierovo.... Ci som zhanal zasobnik pre kamosa do PPS, alebo pre seba do P99, v Dubnici boli na sklade.
inspiring_burnell

Príspevok od používateľa inspiring_burnell »

Nájde sa tu nejaký spokojný majiteľ tejto zbrane? Chystám sa na jej kúpu, ale predsa, rád by som si z nej predtým vystrelil, ak by sme sa vedeli nejako dohodnúť. Ideál z BA. Vopred vďaka.
Neaktuálne, už ho mám.
inspiring_burnell

Príspevok od používateľa inspiring_burnell »

Pri podobnej otázke mi predavač povedal, že nemôžem porovnávať Daciu s Mercedesom :) Na strelnici som s ňou ešte nebol, lebo práca, práca,práca :x
Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Registered for: 14 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

Chlapi nechcem Vam do toho kecat,ale až taky markantny rozdiel v kvalite tam asi nebude(možno tak cenovy :D ).V poslednej dobe viem najmenej o dvoch waltrikoch z ulomenym zachytom zaveru pri bežnom použivani a jednom PPQ čo občas gulometi :D že Bauer(popytam sa Ti čo by to mohlo robit)rovnako mam možnost pozorovat zavady na pretekoch u K100 :D
To je moj subjektivny pohlad :D
Sorry za mierne OT. :D
Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Registered for: 14 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

Zistim, ale myslim že PPQ
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Peťo: Bauer guľometí s Walther P99 AS, nie PPQ.
Napísať odpoveď

Návrat na "Walther"