Walther PPX

Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Registered for: 15 years 11 months

Walther PPX

Príspevok od používateľa Marek Z »

tak a mame tu dalsiu novinku. tentokrat umelohmotny Walther s kladivom. Mne sa vsak nepaci. Cena je zaujimava

https://www.youtube.com/watch?v=tyLQ-9HIP9U
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Marek Z »

tak mne nie, P30je krasna, toto je skarede. pride mi to ako ruska zbran kde obcas vyprodukuju nieco so strasnym dizajnom
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Hlavne aby to nedodali na Slovensko hrdzave ako Walther PK 380 :roll:. Na moju ozaj velmi silno kriticku staznost zaslanu priamo do Nemecka vyrobcovi sa neunuvali vobec odpovedat. To som od Nemcov necakal. Asi slovensky trh beru minimalne ako druhorady, ak este nie horsie. U mna Walther skoncil raz a navzdy.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5147
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

PPX vyfasovalo nevdacnu ulohu lowcostu....
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

Mal som mornost osahat, vyskusat. Otrasna pistol. Na plastaku tak brutalne nezvladnut ergonomiu (hlavne zadna vrchna cast pazbicky), tolko zbyocneho materialu a radoby cool pridavkov na zavere, ktore udeluju plastaku hmotnost skoro kovovej zbrane. Zial Walther ako zbrojovka na rucne zbrane vykazuje negativne trendy nielen v konstrukcii. Ich predpoladana cena je vsetko len nie lowcost. Toto uspesna pistol urcite nebude.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5147
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Po osahani mam uplne opacny nazor. Dobra ergonomia, obstojna spust. Ak bude primerana maloobchodna cena, kupci sa urcite najdu. Dizajnove cikcaky nevadia, mladsie rocniky zaujme.
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

drzali sme ten isty typ zbrane?
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

To bude ako v tom vtipe o rozvadzajucich sa manzeloch : manzelka nevyhovovala manzelovi, ale polovicke dediny uz ano :wink:.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5147
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

gewehr, vcera som ho omakaval na IWE. Tak, ako to tam bolo nasekane vedla seba....P99, PPQ, PPX. Okrem krpateho PPS (ktore prezijem s najdlhsim zasobnikom), mne osobne pasuje kazdy. Najskor to bude vec zvyku a nejakej "uchopovej" pamate (P99 Gen I. mam eeee, ....tusim 12 ci 13 rokov).
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

lovec : nevideli sme sa tam niekde ? :) tiez som sa tam motal :)
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5147
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Vsetko je mozne, ved tam bolo dost ludi od nas.... :lol:
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

lovec napísal:...Najskor to bude vec zvyku a nejakej "uchopovej" pamate (P99 Gen I. mam eeee, ....tusim 12 ci 13 rokov).
prave preto to nechapem, P99 mi sadne do ruky ako uliata, ale na tom PPX nejak "pozabudli" spravit to vybratie medzi palcom a ukazovakom, takze pri vysokom uchope tam, kde klasicka P99 krasne zapadla, PPX tlaci. A podla toho co hovorili o cene, to bude hodne nad cenou Glocku, K100 alebo Duty, takze skutocne neviem kam Walther smeruje. Som hrdym majitelom jedneho Waltrika, ale myslim ze PPX nie je dobrym krokom, nakolko na nej clovek najde nedostatky, ktore na inych nimi produkovanych zbraniach maju vychytane.

Celkovo mam pocit, ze odkedy ich kupil Umarex davaju prioritu inej skupine zbrani.
Používateľov profilový obrázok
Ravenn
častý prispievateľ
Príspevky: 1084
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa Ravenn »

Ja mam dva, vyroba Zella Mehlis... ale d.nes to uz nie je walther, je to presne ten Umarex... zial, skoda dobrej znacky
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Tiež som PPX ošahaval na IWE ale celkový dojem nič moc. Doslova ma tlačila v ruke a spúšť dlhá tvrda ako štolverk.

OT: Ruger SR9C či Tisas ZIG M9 sa mi páčili omnoho viac aj celkový feeling a spúšť mali úplne delikatesnu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Walther"