FMJ 9mm od ZVS holding

Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3697
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Nie nie. Je to ZVS. Ziadne znacenie tam nie je.
Používateľov profilový obrázok
calvin
prispievateľ
Príspevky: 148
Dátum registrácie: 9 years 10 months

Príspevok od používateľa calvin »

hm, celkom zaujimave, ako asi kolise ich kvalita. neviem, ci som mal stastie, ale tento rok islo laufon cez tisic fabrickych ZVS kat A a ziadna zadrzka. Ani som nemal pocit, ze by nadmerne spinili zbran (predtym som mal Geco). Viem, ze tisicka nie je velmi reprezentativna vzorka na nejake zavery...
dantes
častý prispievateľ
Príspevky: 2066
Dátum registrácie: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa dantes »

Cez vikend som opatovne skusil ZVS 9mm luger, 8g. Strielane z G19 gen4,150 ks bez zavady. Vraj nova seria. Tak snad sa nieco pohlo lebo predtym som s nimi mal katastrofalnu chybovost, hlavne neodpalovali.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

asi sa im minuli tie suntove zapalky a nudzovo museli pouzit nejake normalne
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa peterson »

ja teraz búcham ZVS 8g- a tiež mám len dobré skúsenosti. Žiaden neodpalok. Zápalky majú zlaté, takže stále Ginex.
crossbowhunter
prispievateľ
Príspevky: 146
Dátum registrácie: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa crossbowhunter »

ja mám z 1500 jeden zlyháč aj to bude zápalkou. v poslednom čase však bývajú rozdielne navážky, ktoré neni problém nájsť aj v jednej krabičke. alebo som mal len " šťastie na sériu"
Používateľov profilový obrázok
pif paf
častý prispievateľ
Príspevky: 717
Dátum registrácie: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa pif paf »

Poprosím len pre odbornosť fóra; udávať v príspevkoch gramáž strely a číslo série, ak je to možné.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

peterson napísal:ja teraz búcham ZVS 8g- a tiež mám len dobré skúsenosti. Žiaden neodpalok. Zápalky majú zlaté, takže stále Ginex.
na ten ginex je recept: vymenit udernikovu pruzinu na Glocku za modru alebo cervenu a je po probleme s neodpalenim.
Používateľov profilový obrázok
paco
občasný prispievateľ
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 9 years 2 months

Príspevok od používateľa paco »

Ake mate skusenosti z tohtorocnou produkciou ZVS? Ja som mal asi 4 krabicky (uz neviem seriu) a bolo vsetko bez problemov, ale to je dost mala vzorka, chcem si kupit toho viac aj do zasoby, tak sa pytam ako su na tom momentalne s kvalitou, ci sa v poslednej dobe neobjavila zase nejaka horsia seria.
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Dátum registrácie: 10 years

Príspevok od používateľa mrzo »

Na cvicnu strelbu pouzivam zvacsa ZVS, nemal som zatial jedinu zadrzku ani iny vaznejsi problem. Len aby si nebol potom prekvapeny ak zozenies len balenia po 100ks v igelitovom sacku :D Nejako nestihaju balit do krabiciek zevraj. Prave tieto sa mi ale zdaju, ze zas viac spinia - nie take to klasicke biele rezidium ako kedysi, ale klasika kopec cierneho prachu - nejako to neriesim kedze cistim po kazdej strelbe.
friendly_neumann

Príspevok od používateľa friendly_neumann »

tiez som ich vypraskal cca 400 posledny mesiac. bez jedinej zavady. ako pise mrzo, dost spinia
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"