7,62x39 - spoločný nákup

glocker
občasný prispievateľ
Príspevky: 71
Registered for: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa glocker »

Súhlasím s Romanom... ak by bola cena rovnaká ako pri poslednom nákupe mal by som záujem o 2-3 tisícky kusov...
1vaso1
občasný prispievateľ
Príspevky: 9
Registered for: 11 years 1 month

Príspevok od používateľa 1vaso1 »

Zisťujem predbežne aký by bol záujem o spoločný nákup? cena by mohla byť okolo 15-16 centov kto by kolko chcel tohoto streliva? odber by bol v BA prípadne menšie množstvá v MT...
1vaso1
občasný prispievateľ
Príspevky: 9
Registered for: 11 years 1 month

Príspevok od používateľa 1vaso1 »

Takže Alsapro dočasne vypredané naskladnia začiatkom Apríla no ani sami nevedia akú dajú cenu :-( ,že im hodne podražil nákup...
eager_feynman

Príspevok od používateľa eager_feynman »

Ja by som urcite mal zaujem :) min 2tis. Pri tej cene 0,16 ak sa podari lepsie mozno aj 4tis ;)
1vaso1
občasný prispievateľ
Príspevky: 9
Registered for: 11 years 1 month

Príspevok od používateľa 1vaso1 »

tak som niečo našiel v CZ kde je skladom za cca 16 cent/ks podľa terajšieho kurzu tak píšte PM no len sa bude treba viac zložiť na benzín to sa rozpočíta podľa počtu ludí je to z BA skoro 600km (hore dole) tak píšte nech nám to nepredajú!
glocker
občasný prispievateľ
Príspevky: 71
Registered for: 9 years 9 months

Príspevok od používateľa glocker »

Po koľko sú balené? 1000ako v alsa pro alebo klasicky bedňa 1400?
1vaso1
občasný prispievateľ
Príspevky: 9
Registered for: 11 years 1 month

Príspevok od používateľa 1vaso1 »

pán počítal po 1000ks nie po bedniach tak predpokladám, že po 1000ks
/ zaťial 5ks a 16000ks píšte ďalší!

edit:/ 7,62x39, výrobce Norinco, v dřevěné bedně po 1100 ks

edit2:/ no ľudia ale čakal som väčší záujem!
1vaso1
občasný prispievateľ
Príspevky: 9
Registered for: 11 years 1 month

Príspevok od používateľa 1vaso1 »

takže všetci čo chcete strelivo 7.62x39 z mojho dovozu z CZ cena 16cent/ks treba sa mi nahlásiť PM/SS balene je po 1100ks bolo by dobré brať po bedniach nech v tom neni bordel... cena príspevku na palivo sa rozpočíta tak čím viac ludí tým lepšie
Strelivo je skladom!

budem editovať tento príspevok a dopĺňak kto chce kolko (teda ak mu to nebude vadiť) pladba može byť na účet alebo mne osobne v BAII 0911696907 volať.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

FYI v Kolarmse su od vcera vypredani , dalsia zasielka min o mesiac dva a bude drahsia
1vaso1
občasný prispievateľ
Príspevky: 9
Registered for: 11 years 1 month

Príspevok od používateľa 1vaso1 »

takže ideme na tú najťažšiu časť a to je vyzbieranie € no č.u. tu verejne dávať nebudem, poskytnem ho sms, moje tel číslo je hore prípadne od piatku som v BAII až do pondelka rána. Čim skorej to potvrdite a pošlete € tým skôr to bude doma a čo je doma to sa počíta! chcem upozorniť bankový prevod trvá aj 3 dni...
Používateľov profilový obrázok
Steyr_H5
častý prispievateľ
Príspevky: 694
Registered for: 10 years 9 months

Príspevok od používateľa Steyr_H5 »

Je tu znova moznost nakupu bieloruskych nabojov v cene 0,16/ks - podmienky rovnake ako naposledy. Balenie 1000ks. SS
Používateľov profilový obrázok
Steyr_H5
častý prispievateľ
Príspevky: 694
Registered for: 10 years 9 months

Príspevok od používateľa Steyr_H5 »

Dodatocne naklady a odovzdanie:

- prepokladam cca 140€ -180€ bude este treba rozratat podla poctu odberatelov, naposledy to bolo 8,10 na osobu, tato suma sa bude odozdavat pri preberani nakolko teraz ju nieje mozne definovat
- preberanie v Pezinku po dohovore vopred medzi Po-Pia 9:00 - 17:00 + platny ZP a karticka zbrane
- ak sa niekto s niekym dohodol (WF kurier a pod.) na preberani, no problem, len mi poslite SS ze ten a ten + dotycny musi mat ZP a karticku zbrane
- cislo uctu poslem cez SS, do spravy pre primatela, MENO + PRIEZVISKO + WF NICK, posiela sa IBA suma X*0,16 - doplatok osobne
- uz teraz nam nahlasene 25% rezervovaneho mnozstva, rezervacky do piatka, platby pripisane na mojom ucte do pondelka
- prepokladany dovoz 10.6. vo vecernych hodinach, prve prevzatie mozne 11.6. Upozornujem ze "PREPOKLADANY", je tu vela veci co sa mozu zmenit a ja ich neovplyvnim
Používateľov profilový obrázok
Steyr_H5
častý prispievateľ
Príspevky: 694
Registered for: 10 years 9 months

Príspevok od používateľa Steyr_H5 »

Rezervacie docasne pozastavene, je uz prekroceny limit rezervovaneho mnozstva, cakam na poobede kedy dodavatel potvdi dalsiu volnu kvotu. Zaroven sa mnozstvom blizime k mojim limitom k docasnemu uskladneniu. Dakujem za pochopenie.
Používateľov profilový obrázok
Snoopee
prispievateľ
Príspevky: 211
Registered for: 11 years 5 months

Príspevok od používateľa Snoopee »

aspon vidno že situacia s 7,62x39 je vážna. Keby sa toho chytil nejaký podnikateľ a prišiel so zaujímavou cenou o odber by nemal núdzu. Otázkou je či je ešte v skladoch nejaká voľná munícia. Myslel som si že sklady sú plné tohto kalibru, veď na ňom fungovali desiatky rokov všetky armády Varš. zmluvy plus kopec ďalších. Mýlil som sa, priznávam. Ale prehľad o tom koľko reálne v skladoch je nemá nik na tomto fóre. Musíme dúfať :(
Používateľov profilový obrázok
Steyr_H5
častý prispievateľ
Príspevky: 694
Registered for: 10 years 9 months

Príspevok od používateľa Steyr_H5 »

Tak je to uzavrete definitivne, kto dostal SS ma potvrdenu rezervaciu, kto sa ozval po docasnom pozastaveni - mrzi ma ale nezostalo navyse.
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"