9 mm Luger po 3,50 Sk

Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Mne po vystreleni s Glocka farbu nestrhne,glock ma inu hlaven.Jedna otazka ked je strela potiahnuta povlakom-plastom :lol: tak sa pravdepodobne strieka na podklade,lebo spodok strely je olovo,alebo zmes olova :wink: keby bol aj spodok potiahnuty plastom mozno by az tak nedymili.Dalej rozpravame sa tu na fore s majitelom alebo zamestnancom :?: Dalsia otazka,prečo cena nabojov Ares je na urovni 3.50-4sk,ked je moznost zohnat prebijane aj nove limity za omnoho lepšiu cenu :roll: Uvediem priklad raz prebity limit 3.50sk,teraz dokonca mam moznost kupit novy limit baleny po 50ks za drzte sa..3.20sk.
inspiring_lumiere

Príspevok od používateľa inspiring_lumiere »

Vážení páni nie som majiteľ ani zamestnanec fi ARES som obyčajný človek ktorého koničkom je strielanie v rámci čoho sa snažím vyvíjať náboje aj pre Vás.Majiteľ a zamestnanci sú spokojné so mnou,majiteľ aj dvakrít ako ho poznám.V ARESe skúšam strely a náboje, s vami tu o nich diskutujem aby sme spoločne opakujem spoločne boli čo najviac spokojný.
K Vašim príspevkom by som rád uviedol, že sú vecné a budte trochu chlapi a napíšte si svoje meno aby som vedel s kým rozprávam, pokial máte na to svoje dôvody nech sa páči:d.hajro@centrum.sk, 0905 537258,alebo ma môžte kontaktovať na súťažiach v rámci IPSC,SAPS,ŠSS. Úplne najlepšie keby ste mali cestu cez TO a budem mocť sa Vám venovať rád sa s vami stretnem osobne.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 20:15, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

bum napísal: ...
Podla fotiek čo su tu na vebe strela po prechode hlavnou ma v mieste otlačenia poškodenu farbu a je vidno olovo .To podla mna znamena že nieje velmo kvalitna ked sa može olovo nanašať do hlavne. Ale rad si to necham vysvetliť. :wink:
Nuž podľa mňa "...v mieste otlačenia..." sú stopy po poliach vývrtu hlavne, kde sa príliš nemá čo zanášať. Zanášajú sa obvykle drážky. A tam v tých miestach ak je na strele "farba" - teda povlak strely - tak je potom drážka čistá... :)
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Prave sa chystam na strelnicu dat maly trening na Sielnicu,a skusit nove limity 124gr strely,uvidim aka bude presnost a pod.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Naboje limit nove,vystrelenych 100ks bez zavady ,zbran Glock 17.Presnost na cca 15m,s piatich ran tri krat zasah lepky na IPSC terči.Spatny raz prijemny porovnatelny s nabojmi beznymi na trhu.Zapach prachu podobny ako po vysreleni SB.Zapalky odpalovalo vyborne,niesu tvrde.Zajtra bude vačšia zataz sutaz Sielnica min.130ran,ako sa poznam zas pokropím,tak aj 200ks padne.Uvidím ci sa osvedcia na sutazi :wink:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Info o nabojoch Limit.Uz som ich buchol cca 800ks,dnes pri treningu jedna zavada,slaba rana,gula vyletela,ale dalsi naboj nepodalo.Udernik na glocku ale predplo,zrazu cvak na prazdno.Ako som písal su to nove naboje,oznacenie na nabojnici LZ.Len co sa mi vizualne nepaci,ze zapalky vyzeraju na niektorych akoby hlbsie zalisovane,ale odpal zatial bez zavad.
Používateľov profilový obrázok
michal1983
prispievateľ
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 8 years

Príspevok od používateľa michal1983 »

Zdravim, vidim, ze tu nikto dlhsie nepisal, nebude sa riesit nejaky spolocny nakup 9x19 v okoli Nitry ? Dakujem za odpoved.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Na spolocne nakupy je tu jedna tema. Skus tam.
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"