Slepé náboje do plynovky - koľko je tam prachu?

friendly_thompson

Slepé náboje do plynovky - koľko je tam prachu?

Príspevok od používateľa friendly_thompson »

zdarec, viete mi niekto povedat ze kolko je v slepych nabojoch do plynaka prachu(9mm)? resp. ze o kolko su tie naboje slabsie, od slepych do klasickych ostrych 9mm pistolov?
Používateľov profilový obrázok
romen3
častý prispievateľ
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa romen3 »

mna by skor zaujimalo, naco chces vediet takuto informaciu. je to dost podozriva otazka.
friendly_thompson

Príspevok od používateľa friendly_thompson »

no ze aku to ma silu.. preco by som mal byt automaticky podozriy zato ze som cierny? si rasista?
Zlomizub
častý prispievateľ
Príspevky: 878
Dátum registrácie: 10 years 6 months

Príspevok od používateľa Zlomizub »

V com je podozriva? :D To niesu ziadne tajne udaje ...
Kolko je prachu v ostrych si najdes v kazdom prebijacom manuale (zalezi od typu pracuhu).
Slepe netusim, nedrzim doma :)
friendly_thompson

Príspevok od používateľa friendly_thompson »

ja som to nikde nenasiel ze kolko gramov je v ktorych... nasiel som take veci o nabojoch ze som ani netusil ze existuju,ale kolko je tam gramov,o tom ani zmienka :shock:
Používateľov profilový obrázok
romen3
častý prispievateľ
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa romen3 »

plynovka by nemala byt schopna vydrzat slepak urceny do ostrych zbrani. resp nemusela a ja to skusat neodporucam.

znelo mi to podozrivo ale to je jedno. :D prvy dojem. nic viac.
Používateľov profilový obrázok
romen3
častý prispievateľ
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa romen3 »

podla mna dost velky rozdiel je nie len v naplni. ale kolko je jej v nutri netusim a ani co za naplne
Prílohy
blank.jpg
friendly_thompson

Príspevok od používateľa friendly_thompson »

nie slepy naboj urceny pre ostre zbrane v ziadnom pripade strkat do plynovky nejdem, je jasne ze je tam viac prachu, kedze je to naboj urceny pre "pracu" v odolnejsich zbraniach.. mna len zaujimal rozdiel. viem ze do plynaku je urcite slabsi, ale o kolko? o tretinu? o polku? toto som nikde nenasiel.
Používateľov profilový obrázok
romen3
častý prispievateľ
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa romen3 »

aha. tak uz chapem. no to netusim. je vobec v plynaku prach?
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

juraj55 napísal:... zato ze som cierny? si rasista?
Mne príde jediné rasistická tvoja reakcia. Ci si myslíš že iný človek na druhej strane vidí cez klávesnicu aký človek sedí na druhej strane? Neoháňaj sa takýmito "argumentmi", akurát si poštveš ľudí proti sebe.

Odpoveď na tvoju otázku znie: ak nenájdeš na internete tak jeden taký náboj delaboruj a prach zváž.
friendly_thompson

Príspevok od používateľa friendly_thompson »

omg :mrgreen: to bolo myslene obrazne... nie doslova...
preco by mala byt hned moja otazka "podozriva" ? ani ked uvidis cierneho tak ti nema byt prevo hned "podozrivy" no nie? :wink: prvy dojem neries, ten je väcsinou zavadzajuci...
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Jemu sa zdala. Mne nie. Mne sa z obdobných reakcií vyhadzuje vyrážka.
friendly_thompson

Príspevok od používateľa friendly_thompson »

ok to som nevedel ze to nepochopite.. no neva, uz si budem davat pozor na "prirovnavania".
ok tak, ale podme uz k veci, vyriesit povodnu otazku, ak by ste niekto vedeli,napiste to sem. ja to rozberat urcite nebudem, lebo by som zle dopadol, a na nete som nic nenasiel,tak uz som odkazany na niekoho z vas, kto to bude vediet,kto uz ma taketo "laborovanie" za sebou... myslel som ze ako odbornici na strelne zbrane budete hned vediet, tak ale neva, hadam sa niekto najde.
Používateľov profilový obrázok
romen3
častý prispievateľ
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa romen3 »

https://www.youtube.com/watch?v=4f_t8-LQJVI

nasiel som toto. prach tam je, ale je iny ako v slepych. takze mnozsvo by ti nejak nepomohlo, lebo to moze byt vahovo neporovnatelne.

potom este toto: http://www.mojcms.com/demo/pobjeda/ammu ... akbrassmax

ale vaha tam tiez nie je, iba maximalny tlak.
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

juraj55 napísal:zdarec, viete mi niekto povedat ze kolko je v slepych nabojoch do plynaka prachu(9mm)? resp. ze o kolko su tie naboje slabsie, od slepych do klasickych ostrych 9mm pistolov?
Neviem, prečo by mali byť akustické ("slepé") náboje do plynovky (oficiálne 9mm P.A.K) slabšie ako cvičné náboje 9mm.
U cvičného náboja ide iba o vyvodenie príslušného hluku pri výstrele. Náboj do plynovky musí zabezpečiť funkčný cyklus zbrane, teda (môj subjektívny názor) asi bude laborovaný väčšou navážkou rýchleho prachu. Cvičný ("slepý") do 9mm pištole nemusí obtiahnuť zbraň a ani to samozrejme (bez prípadnej špeciálnej hlavne) nedokáže.
Takže tak!
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"