Náboje 9 Luger LIMIT

Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Náboje 9 Luger LIMIT

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Tak dnes som skusil cca 50nábojov Limitov čo predáva GP,šlapali bez závady.Na cca 15 m presnosť dobrá,na 25m :roll: no do čierneho som sa vošiel :wink: ale šlupky dobré :lol: Prebíjané od kamaráta laborované na faktor 125,s 125gr poplastovanou strelou išli lepšie,ale určite to má na svedomí ten medzikus čo zbran držal :cry:
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

Ziadne zavady? Budem hadat mas glocka :P :wink:
Kiez by to mohli povedat clenovia K-100 klubu :D
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

noacoak-ako si uhádol :wink: Konečne máme zas čo písať :twisted:
inspiring_saha

Príspevok od používateľa inspiring_saha »

ja som s nimi mal zo 100 ran 7 zavad ( odpalilo az na druhy pokus )
strielal som z G 19
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Nemáš v Glocku cvaknutu pružinu o nejaky zavit :wink: Ja som kupil typ v roznych nábojniciach,ale kamarat ich kupil v Ziline tak isto balené,ale nabojnice boli zo zapalkou berdan.Pred nejakym časom som ich odtial mal aj ja a majitel my povedal že su to delaborované Svedske alebo take volake naboje,je tam vymenená len strela a lakovane su modrym lakom okolo zapalky.Tie o ktorych píšem robili závady vo vela zbraniach ale len zapalky,asi staré :wink: Nápis mali LIMIT :roll:
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Vystrielal som cca 1000 Limitov (prebijanych) v Kacke asi 5 zavad.

Clen klubu K100. :lol:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

AJ mne v Glocku slapali cca 80ks bez zavady,az na to že dva som vyradil čo nešli vojst do komry pri skuške.Aku ma skusenost kolega v CZ 85 som už písal inde,hroza. :roll: Inač presnost u mna nič moc,prebijane od kamarat išli lepšie.
inspiring_saha

Príspevok od používateľa inspiring_saha »

BALISTIK napísal:Nemáš v Glocku cvaknutu pružinu o nejaky zavit :wink: Ja som kupil typ v roznych nábojniciach,ale kamarat ich kupil v Ziline tak isto balené,ale nabojnice boli zo zapalkou berdan.Pred nejakym časom som ich odtial mal aj ja a majitel my povedal že su to delaborované Svedske alebo take volake naboje,je tam vymenená len strela a lakovane su modrym lakom okolo zapalky.Tie o ktorych píšem robili závady vo vela zbraniach ale len zapalky,asi staré :wink: Nápis mali LIMIT :roll:
JJ to su presne ony, tiez som ich kupil v ZA.
S pruzinou som nerobil nic.
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

Michal1 napísal:Vystrielal som cca 1000 Limitov (prebijanych) v Kacke asi 5 zavad.

Clen klubu K100. :lol:
Tusim si zabudol za tu 5ku dopisat nulu :lol: :lol:

A teraz vazne... Aj mne sem tam zasekli v glocku ale co by sme chceli od prebijancov za tu sumu
:roll:
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

A volade v Bratislave ich nemaju?
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Nemaju-uz som ich zhanal.V prahe s nimi strielam z G a su v pohode.Kamos ich kupuje v Zline a pri vacsom odbere stoji kus 3,-czk.
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

Pokial sklenena gula neklame GP je zatial jediny zastupca fy. LIMIT na slovenksu. Asi sa neoplati brat ich z GP a potom predavat napr. v BA :cry:
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

Dnes som dostal skvely napad :D a zmeral som 100ks limitov. Rozidel medzi "najdlhsim" a "najkratsim" bol 2,4 mm co ma trochu prekvapilo. To ze ich v sacku bolo 99 namiesto 100 neberiem ako prekvapenie ale ako fakt. A tak som skusil zmerat 100 aresakov ale tu bol rozdiel len 0,8 mm :wink:

No nic ked nabuduce zase raz dostanem skvely napad pojdem to radsej rozbehat :twisted:
inspiring_dewdney

Príspevok od používateľa inspiring_dewdney »

V žiline u stašika sú po 0,14€ cca 4,21 Sk tak uvidím čo sú zač :)


Obrázok Obrázok



Obrázok Obrázok
inspiring_ritchie

Príspevok od používateľa inspiring_ritchie »

LALO:
Zdá sa mi, že vyzerajú oveľa lepšie, ako tie, ktoré tam kupujem ja. Daj vedieť, ako šlapali.
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"