9mm Luger Fiocchi

friendly_wescoff

Príspevok od používateľa friendly_wescoff »

podla novych info budu v Lusiene uz tento piatok, dnes vyrazil chlap pre ne do IT, v stredu ich maju nalozit a v piatok predavat
Miso
Používateľov profilový obrázok
bobo
občasný prispievateľ
Príspevky: 54
Registered for: 10 years 3 months

Príspevok od používateľa bobo »

V nedelu 3.1.2016 som bol so znamym na strelnici a vystrielali sme 100ks SB 7,5g a jednu krabicku Fiocchi 9L - prelepena krabicka s oranzovou paskou "TESTED AMMO".
Vonku bolo okolo -9 az -10°C a pistol sa mi s talianmi asi 15x zasekla (nepodalo naboj ,nabojnica v okienku), pripadne neodpalila naboj.
100 ks SB bolo v pohode (az na jeden pripad, ked som odpalil zapalku na druhy pokus).

Mal som v ten den aj 9Mak od Fiocchi a tie boli OK.

Su to azda naboje len do tepleho pocasia? :D
friendly_wescoff

Príspevok od používateľa friendly_wescoff »

bobo napísal:V nedelu 3.1.2016 som bol so znamym na strelnici a vystrielali sme 100ks SB 7,5g a jednu krabicku Fiocchi 9L - prelepena krabicka s oranzovou paskou "TESTED AMMO".
Vonku bolo okolo -9 az -10°C a pistol sa mi s talianmi asi 15x zasekla (nepodalo naboj ,nabojnica v okienku), pripadne neodpalila naboj.
100 ks SB bolo v pohode (az na jeden pripad, ked som odpalil zapalku na druhy pokus).

Mal som v ten den aj 9Mak od Fiocchi a tie boli OK.

Su to azda naboje len do tepleho pocasia? :D
hm, to mas ako s ich autami asi :D
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

mickej, precitaj pravidla fora a necituj predchadzajuci prispevok.

bobo: nebolo tam napisane "TEST AMMO"? Potom by to zodpovedalo bajnym seriam treningoveho streliva inych znaciek.
Používateľov profilový obrázok
bobo
občasný prispievateľ
Príspevky: 54
Registered for: 10 years 3 months

Príspevok od používateľa bobo »

Neviem presne ci "TEST" alebo "TESTED". Aka je to za bajna seria testovacieho streliva? SB so striebornou strelou balene po 250ks? :D
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Nepodarkove strelivo.... ZVS, SB.... oznacene ako treningove alebo kategoria B atp.

Test a Tested je sakra rozdiel. Aj ked si neviem predstavit ako spravit strelivo ktore otestujem a este je pouzitelne :))) takze si zle precital a pochopil (asi).
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Dane testovacie strelivo Fiocchi je vhodne akuratne na letny trening a nacvilk zavad.Strelivo nam v dvoch zbraniach Glock 17,Xcal pri teplote +10 stupnou nevykazovalo min. faktor pre IPSC.Jeho max.vykon bol 120faktor.Drahe strelivo za malo muziky.
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"