9 mm Luger

Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Xader »

C08R4: co sa chystas s Waltherom na bazanty kámo ? :lol:
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

mne CCI v K100 funguju.

Na 15m mozes zrovna radsej nasipat sol do plastovej capicky a to bude aspon stipat :!: :lol: :lol:

Na cca 5m mi to po pokrylo celu figurinu no na 15m si to predstavit neviem. :wink:
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Nie, môze to byt good ako nesmrtiaca zbran. Aspon jeden zasobnik mat takto v zalohe :D.
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Ale na skodnu by to bol prostriedok k nezaplateniu :lol:. Ale zakon hovori jasne o pouziti zbrane :roll: :).
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 20:11, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Kapo
častý prispievateľ
Príspevky: 1434
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa Kapo »

:arrow:
Naposledy upravil/-a Kapo v 17 Apr 2014, 13:18, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

No na zahrade ma vedla sused vseliake mastale a kozy a potkanov je tam jak nasratych a co je horsie, lozia uz aj k nam. No pustite tam deti sa hrat (Vsak to rôzne choroby prenasa a pod). Niekedy mam pocit ci uz to nehranici s KN :twisted: :D. No budem musiet asi raz oprasit vzduchovku a maju sa po p... :lol:
friendly_hopper

Príspevok od používateľa friendly_hopper »

Kolegovci,dnes som si kupil nove naboje a rad by som vedel,ci niekto z vas ma s nimi neake skusenosti. Je mozne,ze ste to uz preberali,ale nic som nenasiel.Tak skuste poradit. Su to naboje 9mm LUGER PARABELLUM od firmy ZVS holding,a.s.,vyrabane u nas na Slovensku a este je tam symbol v oranzovej elipse CgT. Vraj su to tie iste naboje,co fasuju nasi policajti. Cez weekend mam v plane si ist zopar vystrelit,tak by som rad vedel,co mozem ocakavat. S majitelom obchodu sa pozname,vravel,ze ich dava len znamim. Cena bola dobra- 1ks za 5 korun(€0,16). Vzhladovo vyzeraju velmi dobre, a su to FMJ 8gr. Tak dajte vediet :wink: :D
marksman2
prispievateľ
Príspevky: 245
Dátum registrácie: 18 years 10 months

Príspevok od používateľa marksman2 »

...nepoviem ti aké dobré sú to včielky keď sú v pôvodnom stave ale poviem ti, že sú to jedny z najlepších tunajších nábojníc na prebíjanie. Recyklovať strelivo použitím týchto hilzien je sviatok. Všetko ide jedna básen: zápalkovanie aj kalibrácia. Mám ich kopu a pod lisom ich mám najradšej. Pozbierané po strelniciach. Ak sú kvalitné nábojnice je veľká šanca, že budú kvalitné i náboje. Sám som ich ešte predávať nevidel. :wink:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Pred par rokmi som ich často používal,boli asi aj su vyborne naboje.Kedysi sa vravelo ze su vyrabane s komponentov MFS.Mal som ich v CZ100,tammi tazko odpalovalo zapalky,ale v CZ75,boli super,vyborna presnost,spolahlivost,len skoda ze bezne ich v predajniach neni vidno.Kedysi boli na pultoch az do 300sk za krabicu.Mali aj označenie CALIBRA,na krabickach bolo aj Technopol.
friendly_hopper

Príspevok od používateľa friendly_hopper »

Chalani,dakujem za vase poznatky :lol: ,dnes alebo zajtra,pokial bude strelnica koli sviatkom otvorena, idem tie nove naboje vyskusat. Dam vediet 8)
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

Bol som na nakupe v Arese a dostal som na skusku 50ks 9x19 154grs al.10g
Vyzerali presne ako SB subsonic ale tieto mali nabojnice s popisom ARES neviem cenu ale mozno ich uz niekto kupoval tak ma doplni.
Musim povedat velmi lahodne a presne strielanie. Zaver sa mi vliekol ako pri 45ke :D
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

noacoak: Tie aresy sú celoplášte ? Môžeš sem prosím hodiť fotku projektilu? dík
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

Je to celoplast fotky hodim koncom tyzdna :wink:
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

Kapo napísal:
C08R4 napísal:hehe.

Citujem igorosa:
ano mam brokove strely, ale nie Libra ale CCI Blazer 9mm Luger s modrou plastovou hlavickou
Poznate?
Ja ich mám. Na 3m je terč, ako dopichaný špendlíkom. Na vedšiu vzdialenosť už asi nie. /nezasterlí to ani potkana/
Aj bez problémov obtiahne čz75.
Tieto náboje sú v podstate používané hlavne na streľbu v oblastiach , kde sa vyskytujú plazy a podobné jedovaté tvorstvo ...
Ide o to , že niekedy dotyčný nevie , ako sa tvor zachová .
Takto má možnosť pri ohrození ako tak pomaly vytiahnúť kvér a pic ho s tými malými bročkami .
Na tú vzdialenosť do tých 3 metrov to stačí .
Tak ako Kapo aj ja som si onehdá skúsil na terč , čo to spraví . A to som strieľal 22 long ...
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"