Strelecký klub v okr. Topoľčany?

friendly_diffie

Strelecký klub v okr. Topoľčany?

Príspevok od používateľa friendly_diffie »

neviete mi poradit strelecky klub v okrese topolcany zameranie brokova strelba alebo malokalibrovka
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa DUSO »

tu mas adresar klubov Slov. strel. zvazu s kontaktnymi osobami:
http://www.shooting.sk/main.php?id_menu ... ska_flag=0
friendly_diffie

Príspevok od používateľa friendly_diffie »

dobre dik A ak ste tu topolcanciporadze mi kd eje lepsie a kto ma aj vlastnu brokovu strelnicu teda baterku
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa skemro »

Zdravim. Neviete niekdo aky klub obhospodaruje strelnicu v Senici v Čačove?
Je to asi najblizsia mozna strelnica na okoli, tak by ma zaujimalo ci beru clenou a ake maju podmienky.
Ak by ste niekdo mal na nich aj kontakt, prosim poslite mi ho v Sukromnej Sprave.
friendly_cartwright

Príspevok od používateľa friendly_cartwright »

Poznate nejaky kluby v banskej bystrici?Este sa chcem spytat nieje zbytocne aby som sa zapisoval do nejakeho klubu aby som si mohol ist len tak zastrielat?Mam 18 rokov a strelba ma velmi laka ale este nikdy som nestrielal na terc preto by som si to chcel vyskusat.Kam by ste mi poradili chodit strielat ked niesom drzitelom ZP a nevlastnim zbran.

Dakujem za odpovede :oops:
sano2
častý prispievateľ
Príspevky: 673
Dátum registrácie: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa sano2 »

Chodiť môžeš kdekoľvek na verejnú strelnicu, pravdaže z niekým, kto má zbraň a ZP. On potom za teba zodpovedá ako "inštruktor". Poprípade, komerčné strelnice ponúkajú aj požičiavanie zbraní, predaj streliva, inštruktora. Alebo sa s niekým tuto dohodni, kto by bol ochotný ťa zobrať. :wink:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

emsit-pokial chces vazne zacat strielat sme Tur.Teplic mozes sa prist pozret o com to je a urobis si usudok sam. :wink: V rubrike mimo temy mam aj strasi prispevok ze pokial ma niekto vazny zaujem vezneme ho do klubu nakolko motakov mame vela ale poriadnych nic moc.
friendly_cartwright

Príspevok od používateľa friendly_cartwright »

Skusim si najst nejaku strelnicu v BB kde sa da zaplatit instruktor a poziciat zbran :D Potom uvidim ako mi to pojde :)
jalso
prispievateľ
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa jalso »

priatelia, neviete mi poradit strelecky klub v okoli GA,NR,BA s co najmensimi poplatkami? Mozno je to divne kriterium, ale potrebujem to len kvoli ZP sk. E. vdaka
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Ak chceš len kvôli Ečku, tak potom "strelecký klub" Hermes, kde zaplatíš tuším 30 eur na rok a si členom, získaš potvrdenie a tým všetko končí. Osobne by som ale radšej dal zarobiť Colt Clubu, tam zaplatíš tuším 45 eur na rok a máš tam myslím 6 vstupov zdarma, plus môžeš aj spoznať nejakých nových ľudí.
jalso
prispievateľ
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa jalso »

Dakujem za odpoved, nevies ci tie 2 spominane maju aj "manipulacny poplatok", ktory sa plati len prvy rok? u jedneho klubu som to videl, a dost ma to znechutilo, ze to bol ekvivalent rocnej platby za clenstvo.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

U Colt Clubu veľmi veľmi pochybujem, u Hermesu by som to nevylučoval, na druhej strane šli by asi sami proti sebe, keďže neponúkajú žiadne doplnkové služby k tomu členstvu.
inspiring_satoshi

Príspevok od používateľa inspiring_satoshi »

Nemaju tam / v hermese / "manipulacny poplatok". :D
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Zoidberg37 napísal:... Colt Clubu, tam zaplatíš tuším 45 eur na rok a máš tam myslím 6 vstupov zdarma
Ak si dobre spomínam, naposledy to bolo 50 eur na rok a v tom boli 3 polhodinové vstupy zdarma. Pre členov LT to znamená 3x45 minút.
Čiže samotné ročné členstvo vychádza 38 eur.
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Marek Z »

mne sa mari, ze tych vstupov bolo ozaj 6 a cena 49 eur
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelecké kluby"