Strelecky klub BA/TT/TN

Používateľov profilový obrázok
djuri
častý prispievateľ
Príspevky: 905
Registered for: 16 years 10 months

Príspevok od používateľa djuri »

priamo v TT mas sportovy klub policie, alebo peterson sem daval odkaz na vistuk co mas nedaleko
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Wladimir napísal:páni, chcem si spravit zbrojak E, neviete poradit nejaky strelecky klub TT / okolie.. ?
Dakujem
SKP Trencin ,kde je prihlaseny aj cely IPSC Team Trnava

http://ipsc-team-trnava.webnode.sk/
infallible_taussig

Príspevok od používateľa infallible_taussig »

Zdravím. Viem ze to tu je napísané už x krát avšak niektoré príspevky už sú staršie , je možné že to čo je v nich napísané už neplatí. Preto by som sa chcel spýtať na nejaký športový strelecky klub v TT a okolí. Chcel by som si spraviť ZP a keďže som ešte nedovŕšil 21 rokov jediný ktorí si môžem spraviť je buď F alebo E. Preto by som rád poprosil o info.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Zle si čítal alebo ti zle poradili.

Ako nie-21-ročný buď musíš mať poľovný lístok (na sk. D od 18 rokov) alebo byť reprezentantom v streľbe (na sk. E od 15 rokov). Čo predpokladám, že nie si, keďže sa ešte len pýtaš na športový klub.

"§ 18 Vek žiadateľa
(1) Zbrojný preukaz možno vydať fyzickej osobe, ktorá dosiahla vek 21 rokov, ak tento zákon neustanovuje inak.
(2) Fyzickej osobe, ktorá spĺňa podmienky ustanovené v § 16 a dosiahla vek 18 rokov, možno vydať zbrojný preukaz s vyznačením skupiny D, ak je držiteľom poľovného lístka.
(3) Fyzickej osobe, ktorá spĺňa podmienky ustanovené v § 16 písm. d) až h) a dosiahla vek 15 rokov, možno vydať zbrojný preukaz s vyznačením skupiny E, ak je členom štátnej reprezentácie v streleckej disciplíne a s jeho vydaním písomne súhlasí jej zákonný zástupca.
"
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

SKP Trnava - rocne clenske za 20e.
V cene su zahrnute volne vstupy na strelnicu Strky v TT (1h v pondelok a utorok).
viac tu: http://www.skp-trnava.sk/index.php/clenstvo-v-skp
martin_bond27
občasný prispievateľ
Príspevky: 4
Registered for: 4 months

Príspevok od používateľa martin_bond27 »

Viete mi niekto prosím poradiť klub v BA?
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Nepíšeš, čo očakávaš od takého klubu a členstva - či len papier s razítkom alebo aktivity/tréningy/vstupy, ale pri väčšine komerčných strelníc fungujú aj športové kluby, treba sa spýtať alebo pozrieť stránky.
V BA napr. T&T na konci Dúbravky, Colt Club pod hradom, Hunter Club blízko Pasienkov, ...
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Yarco, ty asi budeš vedieť, tak sa spýtam: Colt Club ako funguje teraz, keď je to tam všetko okolo poznačené intenzívnou stavebnou činnosťou? Stále rovnako? Parkuje sa kde?
:?:
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Dlho som tam nebol, cca 2 roky, ale myslím, že stále fungujú.

Naposledy to fungovalo takto:
- vopred si sa objednal na konkrétny čas (kvôli prechodu streliskom a nutnému sprievodu);
- zaparkovať sa dalo na parkovisku pred bývalým U-klubom;
- dostal si od chlapíka zo stavby prilbu a vestu a prešiel si (so sprievodom) cca 30 m cez stavenisko k vchodu do U-čka (bývalý vchod CC bol už komplet zasypaný);
- cez priestor U-čka si prešiel zozadu cez strelisko do priestorov Coltu.

Stavba medzitým pokročila, takže niečo už sa predpokladám zmenilo.
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelecké kluby"