Výber zbrane na IPSC

Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Uz si sa rozhodol co chces strielat standard alebo production?
Nezabudaj si pripocitat 400E za opasok s komplet drziakmi, ked uz chces mat dobru vybavu.
http://www.doublealpha.biz/combo-deals/ ... uches-belt
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Prd. nechcem strielat: pretlacanie 1 rany a min. odpor spuste to nie je to co by ma bavilo na tomto sporte.
Od kolegu tu zanelo skodoradostne, ze preco nie do opnu :?: Ze konecne by som bol aspon treti(s 5 percentami) :twisted: :D
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Pridi stvrtok do cachtic a dam ti strelit z mojej cezetky, pricom len pri uchope zistis, ze to nie je obycajna pistolka ;-)
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Zase to s tym opaskom a puzdrami neprehanaj. Ked je Andrej Hrnciarik spokojny s nosicom a opaskom Amadini, tak to musi stacit aj nam. Co sa tyka nosicov zasobnikov, tam ma DAA navrch, to je bez diskusie.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

neprehanam, chce najlepsie a zacat strielat od zaciatku (nova zbran), tak nech si dopraje to najlepsie a hlavne s cim trenovat s tym sutazit.
Používateľov profilový obrázok
tompek
prispievateľ
Príspevky: 268
Dátum registrácie: 12 years 2 months

Príspevok od používateľa tompek »

ja som tiež riešil dilema čo kúpiť, nakoniec som omacal viacero zbraní, niektoré aj strelil, no najviac mi sadla cz. Čo sa týka zvyšku výbavy, tak opasok a nosiče mám od DAA, sú fakt dobré, akurát púzdro som riešil toto:
http://www.sinergy.sk/DAA-PDR-Belt_Ride-puzdro/p-367/s a som spokojný- subj. sa mi zdá lepšie ako vytrhávacie.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Tompek len tam mimo temu, nebol si nahodou na Cachtickom pohary? Lebo na 5. stage som piskal niekoho s CZ Orange

Kydex nieje zly, ale ak chces natrenovat podberaci styl tasenia zbrane ( je predsa len o kusok rychlejsi), tak s kydexom to nepojde.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Rasto:doneses ju do Kn na pusku?
Používateľov profilový obrázok
tompek
prispievateľ
Príspevky: 268
Dátum registrácie: 12 years 2 months

Príspevok od používateľa tompek »

Ale áno, ja som to bol. S tým štýlom máš isto pravdu, som len začiatočník, ale jeden chalan mi tam pozeral spomínané púzdro a pozdávalo sa mu viac ako to jeho- tuším to mal Racer master. To moje má polstrovanie, zbraň sa z neho nádherne ťahá...
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

este neviem ci idem, lebo mi to koliduje s rodinnou oslavou.
Používateľov profilový obrázok
In - FinitY
prispievateľ
Príspevky: 327
Dátum registrácie: 15 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa In - FinitY »

Rasťo, ty aj rozmýšlaš nad tým čo píšeš?
"Ja strielam standard v minore a viem, ze keby som presiel na majora mam o 10% lepsie vysledky, ale za tu pridanu investiciu v podobe 40s&w mi to zatial nestoji."

to si ako vypočítal? či chceš povedať že na preteku maš 50% Cečka? A nižšiu kapacitu 40SW neberieš do úvahy? a vyšší faktor v Major? Si mysliš že 40 kope ako 9x19? Si si isty že je to 10%? Lebo ja dodnes by som sa neodvažil toto napisať, a to strielam suťažne aj jedno aj druhe.

Čo sa týka nejakej extra zbrane s krabice, no, asi som toho vela zatial nemal, lebo žiadnu taku som ešte nevidel.
Čo sa týka zasobníkov do STI, akurát že sa unavujú dosť pružiny, ak idete kapacitou na doraz. Závady so zásobníkmy? Stačí upravit vyvodky a ide to zase ako ma.
Samotné STI je dobrý základ na stavbu zbrane, pretože je vyrobené s kvalitnej ocele.
Ano, zatial STI vypadá s toho čo som mal ako zbraň ktorá vydrží relatívne dosť. Určite by som to doporučil ale nie v 9x19 minor.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

minor major
A 5 5
C 3 4 30% navyse
D 1 2 50% navyse

Za vlasy pritiahnute, ale aspon pochopitelne ;-)
Majory strielaju na rychlost ved C je velke a ked da A nevadi.
Jediny problem je, ked majoristom postavia rovnakohodnotene kovy 8)
Používateľov profilový obrázok
In - FinitY
prispievateľ
Príspevky: 327
Dátum registrácie: 15 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa In - FinitY »

jj, za vlasy pritiahnute,
Major striela na rýchlosť? to maš s kade? Platie všeobesne zásady že Minor cca 10% C a Major 15%C ako na preteku tak na tréningu. Si pozri špickovych strelcov ako aajú zasahy na pretekoch a nebalamuť tu hlavu strelcom. Ja osobne som pomaly strelec ale ťažím s presnosti.

A uvedom si jednu vec, su tu aj ludia čo trochu do toho vidia,

prehodil som si konkretne teba na Bathory Cup 2013 do Majoru a ...., zo 79,71 na 81,25%.
Rasťo, ak by si mal zaujem ja ti to vysvetlim.

este k tým Sigom, ano su kvalitne spravene, dobre sa s toho striela, je to presne a kvalitne zlicované. Ale, poznam už pripad ked hlaveň praskla po cca 50K výstreloch.
SIG, STI, Tanfo a podobne je všetko pekne a kvalitné, ale ked sa niečo pokazí je problém zohnat ND, najhoršie je to asi na STI. Ak praskne hlaven mam doma nefunkčnú zbraň aj niekolko mesiacov.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Dakujem priatelia za rady a vas cas. Uz som vybral.
Tak novu sezonu otvaram s novym "zelezom".
Používateľov profilový obrázok
limo222
častý prispievateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa limo222 »

A co so kupil? Na zaklade coho si sa rozhodol pre tu konkretnu zbran?
Dik :-)
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatní výrobcovia"