GSG-5

inspiring_vaughan

GSG-5

Príspevok od používateľa inspiring_vaughan »

Neviete nahodou ci tuto hracku predava nejaky predajca na vychode nasej vlasti :) ? celkom by som si ju rad pozrel popripade kupil , vygooglil som len Deasarms a Milatu no a to je premna sakra daleko .
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa luke »

Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5608
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Jack »

Takisto www.hermes.sk
Cena je tam tesne pod dvadsať litrov.
inspiring_vaughan

Príspevok od používateľa inspiring_vaughan »

Dik chalani , nakoniec sa mi to podarilo objednat priamo v PO. Bol sice trocha problem s nakupnym ale to sa poriesilo a gsgcko je na ceste. Dufam ze sa nevyskytne problem a za dva tyzdne sem nahodim fotecky noveho kusku :)
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2918
Dátum registrácie: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Ak to nie je tajomstvo, od koho v PO berieš? Ľuba, Šoltes alebo Norko?
inspiring_vaughan

Príspevok od používateľa inspiring_vaughan »

Soltes.
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa Gunslinger »

Matuliq: Pre inspiraciu tu mas tu moju:

http://www.upnito.sk/imggal.php?viewGal ... c6aecf2cee

Ako som Ti pisal, spolahlivost zatial velmi dobra, potreba cistenia minimalna, jedine s cim som mal problem bola montaz - skusal som tie lacacke airsoftove (je to len .22ka takze som myslel ze to bude v pohode), ale nevydrzali to, nakoniec som tam dal tu origos od GSG (tu ale treba dotahovat tiez len velmi opatrne aby sa neurvali nozicky), a zatial drzi dobre.

Este dodam - ak by si mal potom moznost vybrat si z niekolkych zasobnikov, skus ich napaskovat - oficialne su sice robene na 22 nabojov, ale skoro do vsetkych vojde aj 24, a ako som nedavno zistil, do niektorych vojde aj 25.

Drzim teda palce a hod sem photo az ju budes mat :wink: 8)
inspiring_vaughan

Príspevok od používateľa inspiring_vaughan »

No pekne to mas stunene. Ja som hned objednal original montaz tak uvidime. Chcem tam potom hodit kolimator od trugla a popripade neskor nejaky kratky puskohladik .
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa Gunslinger »

To znie dobre :wink:

Inak, to mierne sa kyvajuce predne plastove predpazbie (ci uz origos alebo toto s baterkou a integrovanym switchom) som nakoniec poriesil tak, ze som tam vyrezal a vlozil vystuhu v tvare leziaceho mesiaca z takej tvrdomakkej foam. Na hmotnosti to pridalo len par gramov, a eliminovalo to ten mierny bocny pohyb o cca 90% (ak najdem nieco este vhodnejsie dam Ti vediet) :idea:
inspiring_vaughan

Príspevok od používateľa inspiring_vaughan »

Tak Vcera som sa konecne dostal s GSGckom na strelnicu a musim povedat ze maximalna spokojnost .V prvom rade super zabava :D . Zozralo to secko co som tam napchal od subsonikov po minimag proste parada. Tak isto aj presnost ma potesila na 25m som daval dole secko naco som namieril.Este poriesim puskohlad a potom dam vediet aka bola presnost na 50m.
peto543
prispievateľ
Príspevky: 221
Dátum registrácie: 16 years 10 months

Príspevok od používateľa peto543 »

..sorac omyl prispevok... :oops:
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

Ja sa chystam buduci tyzden do hermesu. Po dlhu verziu. Nakupne pov. Je nachystane uz dva tyzdne ale stale chyba nejaka ta koruna. Ten origo puskohlad gsg je aky? Pocul som nan dost kritiky.
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa Gunslinger »

duros: Uz si nepamatam kto ho pre GSG robi, kazdopadne je to len rebadged verzia nie prilis kvalitnej optiky, cize asi by bolo rozumnejsie dat nan nieco podla vlastneho vyberu a zvazenia. Nejaku extremnu presnost cakat clovek nemoze, cize velke zvacsenie nema velky vyznam, spatny raz je viacmenej nulovy, cize da sa pouzit skoro akykolvek kolimator. Ja mam na GSGcku momentalne naspat nahodeny Eotech s 2,5x vyklopnym zvacsovacom Hensoldt, a myslim ze je to taka akuratna kombinacia na danu zbran/kaliber.


Gunslinger
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

Vzhľadom k tomu čo tu od teba čítam je mi jasné, že mi je tvoja rada veľmi cenná ! Z tejto flinty by som rád urobil vec pre zábavu mojho syna a hlavne aj siluety kde treba trafiť barana na 50m čo si myslim, že sa to s týmto bude dať. Ten Eotech s 2,5x vyklopnym zvacsovacom Hensoldt by na toto mohol byťvhodný ??? ak áno tak ani nerozmýšlam a zariadim sa podľa tvojej rady.. nakoľko optike moc nerozumiem .. doležité je len to aby sa dal prestavovať na ine vzdialenosti nejakym klikanim, alebo otacanim niečoho ..
ale ako tak pozerám to bude aj mastnejšie :)
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa Gunslinger »

DUROS: Ten Eotech s Hensoldtom su na GSGcku trochu overkill :twisted: (rozumej: prilis dobra/draha alternativa), ja som to tam dal lebo ich mam momentalne nevyuzite, myslim ze tam kludne mozes dat akykolvek kolimator a budes spokojny. Idealny by bol nejaky ktory ma viacero zamernych bodov nad sebou, ale staci aj jedna bodka, ktoru nastrelis na 50m (a tych par centi rozdiel - zaleziac od streliva - na 25m a povedzme 75 alebo 100m len prenesies, lebo zakazdym vyskovo prestavovat kolimator je zvycajne zbytocne). Je to len .22ka, navyse nemozes od GSGcka cakat neviemaku presnost, ale na strelbu na siluety uplne staci, a myslim ze sa s tym zabavis Ty rovnako ako syn :wink: :D


Gunslinger
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatní výrobcovia"