Jericho

Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Registered for: 17 years 1 month

Jericho

Príspevok od používateľa spherixis »

MarekZ: Velmi pekna zbran. Stale sa mi pacila. Ked sa da opytat, kde si ju kupil a kolko ta vysla?
inspiring_lehmann

Príspevok od používateľa inspiring_lehmann »

Dikes :)
Kupoval som ju u Frana v NR pred 3 rokmi a stala tusim 22k.
Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Registered for: 17 years 1 month

Príspevok od používateľa spherixis »

To nic! Fakt velmi sa mi paci, uz dlho. Asi si ju kupim niekedy na jesen. Uz sa tesim. :D Cena je no... celkom ok.

Po troch rokoch, si stale spokojny?
inspiring_lehmann

Príspevok od používateľa inspiring_lehmann »

Niesla trochu hore, ale po uprave mieridiel u puskara je to ok. Vela z nej nestrielam, mam ju skor preto aby som ju mal a ani ju velmi nenosim, len tak mesiac-dva pocas zimy pod svetrom, aby nebola urazena, ze sa stale venci iba revolver a ona je zavreta doma v skrini. :P
Pri strelbe sa sprava velmi kultivovane, bude to vyssou hmotnostou ako maju podobne velke pistole a silnou vratnou pruzinou, spolahlivost bez chybicky, ale ma nastrielane max. do 1000 ran. Je to pekny kus kovu, dizajnovo sa mi velmi paci a jednu celoocelovu pistol mat jednoducho musim :wink: Toto mi pride lepsie ako CZ a za porovnatelnu cenu.
inspiring_haslett

Príspevok od používateľa inspiring_haslett »

MarekZ nehnevaj sa, ale nie je to nebezpečné ak s ňou veľa nestrieľaš a nosíš ju párkrát do roka? So zbraňou je nutné v prvom rade trénovať a mať ju takpovediac ošahanú. Dokonale ju poznať. Jasné je to celkom tvoja vec.....ber to len ako radu :wink:
inspiring_pare

Príspevok od používateľa inspiring_pare »

Sem to asi nepatri, ale ma niekto skusenosti s tymito "cz klonmi" ?

http://www.slickguns.com/product/canik- ... ed-151-469
tomas fuk
prispievateľ
Príspevky: 192
Registered for: 10 years 4 months

Príspevok od používateľa tomas fuk »

Vypada velice pekne. Ja bych si to koupil, pokud by se to na nasem trhu objevilo.
ivo_PN
prispievateľ
Príspevky: 155
Registered for: 12 years 10 months

Príspevok od používateľa ivo_PN »

Kto Canik chce vidiet nazivo, videl som ich v Bratislave na strelnici v Dubravke.
Dozvedel som sa ze maju tvrdochromove hlavne. A ze spracovanie tiez ujde.
Ale nikdy som to nemal v ruke a tiez som z toho nestrielal... Takze len tak z videnia a pocutia mam info.
Používateľov profilový obrázok
vydriduch
častý prispievateľ
Príspevky: 725
Registered for: 5 years 5 months

Príspevok od používateľa vydriduch »

Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatní výrobcovia"