FIVE SEVEN

Používateľov profilový obrázok
djuri
častý prispievateľ
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 16 years 10 months

Príspevok od používateľa djuri »

renemajor, ta neuveritelna cena je kolko?
3Guns
prispievateľ
Príspevky: 357
Dátum registrácie: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa 3Guns »

Na ceny v USA nepozeraj, dovoz do EU je komplikovany a podlieha leg. opatreniam a zahrna kvantum cenovych nadstavieb......ale ak je klient ochotny financne znasat predmetnu realitu, tak ja to zase dokazem sprocesovat :-) cena ostava umerna vsetkym nakladom, poplatkom a mojho casu :-)
Používateľov profilový obrázok
djuri
častý prispievateľ
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 16 years 10 months

Príspevok od používateľa djuri »

mna zaujimalo cislo, miesto tych troch riadkov potom staci napisat nepoviem
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

+200€
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

Typujem tak 1600e. Inak mam kopec nabojnic do toho. 40gr strela dia .224 a ide sa. Kym nema ocwlive jadro neni ani taka priebojna. Tato pistol ma povest cop killera ale neni tomu vzdu tak.
3Guns
prispievateľ
Príspevky: 357
Dátum registrácie: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa 3Guns »

Pistol je uz na Slovensku, predpokladam ze niekedy v priebehu Velkej noci ak bude cas, tak nahodim dost fotiek a dam link na pozretie:-)
3Guns
prispievateľ
Príspevky: 357
Dátum registrácie: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa 3Guns »

Pistol je uz tu, zajtra urobim detailne fotky a potom zavesim link na pozretie. Asi sa zvysia nejake naboje, tak ak by mal niekto zaujem, tak budu na predaj! Len drzitelovi opravnenia "F" ZP!
Prílohy
image2.JPG
image2.JPG (49.08 KiB) 6365 zobrazení
3Guns
prispievateľ
Príspevky: 357
Dátum registrácie: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa 3Guns »

infallible_bose

Príspevok od používateľa infallible_bose »

Přeji vám všem dobrý den. Já jsem si Five Sevenku MK 2 (FNH USA) nechal dovézt jedním čechoameričanem na podzim roku 2014, a vyšlo mě to celkem na 24.000,- Kč (USD tehdy vycházel něco pod 20,- Kč/1USD. Vyřídil jsem mu zbrojní průvodní list, on si ji přibalil přes firmu do letadla a u nás normálně přihlásil. Hned jsme pak udělali převod na mě... Navíc - když se prokáže, že zbraň je v USA ve vlastnictví té osoby více jak 6 měsíců, tak se u nás neplatí CLO ani DPH. Je to převoz majetku občana z USA do ČR.
To stejné by šlo určitě udělat i u vás. Proč dávat dovozcům nekřesťanské peníze. V USA mě vyšla na 1000 USD, vývozní licence vyšla na 100 USD a 100 USD za výjimku vyvézt 3 x 20 rané zásobníky. Co se týče střeliva, tak se z USA dá dovézt. Při dovozu 2000 kusů vyjde cena cca 10,- Kč/kus, a pak se dá velice solidně přebíjet. Navíc jsem měl štěstí, a z Rakouska jsem si dovezl cca 10.000 kusů originálních Belgických nábojů, které mě vyšly na 8,- Kč/kus, se střelami SS 190, SS192 a SS .... teď už nevím označení, ale jsou svítící.
Balistika se střelou SS 190 je stejná jak na 50, tak i na 100 metrů, a na 100 metrů nevyjdu z vojenského terče "nekrytě ležící figura s kruhy". Jinak na 25 metrů je rozptyl cca 5 cm.
A co se týče pronikavosti neprůstřelných vest, tak 48 vrstev kevlaru na 50 metrů, střelou SS 190 není opravdu žádný mýtus. Musí se zvolit vyšší balistická třída, zejména ocelové pláty.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatní výrobcovia"