Tokarev TT33

erebos
expert
Príspevky: 2130
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa erebos »

Tak ked to robil diamantovym pilnikom tak to bude OK .... :lol: :lol: :lol:
Breza
prispievateľ
Príspevky: 116
Registered for: 6 years 1 month

Príspevok od používateľa Breza »

Ale vsak to je jedno. Celkovo som sklamany a tu ho vela expertov vychvalovalo...
erebos
expert
Príspevky: 2130
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa erebos »

Robim si srandu.... :lol:

Ta zbran zodpoveda dobe vzniku a jej ucelu. Je to cisto vojenska zbran, robusna, jednoducha na udrzbu, Vid tvoj problem, ktory vyriesil pilnik... Nebol by som z toho sklamany. Samozrejme dnes mame ine poziadavky na zbran pre sebeobranu - sport a tam bude TT zaostavat...
Breza
prispievateľ
Príspevky: 116
Registered for: 6 years 1 month

Príspevok od používateľa Breza »

Nie som sklamany zo zbrane. Ta je krasna a slape perfektne. Skor zo toho, ze tak ako musis mat svojho servisaka na auto, musis mat aj svojho puskara, lebo kazdy ta dnes osklbe, ked vidi, ze nie si odbornik.
Používateľov profilový obrázok
salam_baca
občasný prispievateľ
Príspevky: 55
Registered for: 6 years 2 months

Príspevok od používateľa salam_baca »

Breza. Ak to neni tajomstvo, hoď koľko si platil za ten servis.
Breza
prispievateľ
Príspevky: 116
Registered for: 6 years 1 month

Príspevok od používateľa Breza »

Co myslis, na kolko by si to odhadol?
matus69
častý prispievateľ
Príspevky: 1896
Registered for: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa matus69 »

25€
Breza
prispievateľ
Príspevky: 116
Registered for: 6 years 1 month

Príspevok od používateľa Breza »

raz tolko si vypytal
erebos
expert
Príspevky: 2130
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa erebos »

Tak ale diamantovy pilnik.....
Breza
prispievateľ
Príspevky: 116
Registered for: 6 years 1 month

Príspevok od používateľa Breza »

asi by som sa mal viacej pridruzit k streleckej komunite a clovek nebude tak vystaveny utoku nenasytnych zralokov:-)
DeSade
častý prispievateľ
Príspevky: 1483
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa DeSade »

Breza napísal:raz tolko si vypytal
A čo ? Platíme väčšinou za nowhou. Nevieme, nechceme, neurobíme to znamená, že niekto obetoval svoj vlastný čas na štúdium a realizáciu a vyriešil to v nás prospech. To že furt porovnávame cenu služby c./a. koncovú ceny tovaru je choré, lebo cena tovaru by na dnešné pomery výroby bola inde ako sme ho obstarali.
Ak Ti problém vyriešil tak len ďakuj. :!:
Si predstaj, že ja som svoje 1. Tango odniesol k Vachálkovi st. a ten z neho spravil nebezpečnú zbraň, kt. samovoľne padalo kladivo. Ešte na mna nahučal, že také jemné som to chcel ja a môžem za to. Vypýtal za ladenie 70€. Zaplatil som. :roll:
Celková škoda za kompletne vymenené bezpečné črevá je niekde na úrovni 250 €. 250+ 70 je 320 € Stačí?
P.S. ak by som chcel niekomu veľmi uškodiť tak to pošlem na KEU a tam skonštatujú, že sa jedná o nebezpečný výrobok, zo všetkými na licenciu dopadajúcimi dôsledkami...
Breza
prispievateľ
Príspevky: 116
Registered for: 6 years 1 month

Príspevok od používateľa Breza »

Zaujimava skusenosz, len celkom nerozumiem, co si tym chcel povedat.
DeSade
častý prispievateľ
Príspevky: 1483
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa DeSade »

iný vesmír... :lol:
Používateľov profilový obrázok
salam_baca
občasný prispievateľ
Príspevky: 55
Registered for: 6 years 2 months

Príspevok od používateľa salam_baca »

Ťažko povedať či je to málo, alebo veľa, keď nevieme presne čo sa robilo. Za pár ťahov pilníkom sa to zdá veľa, ale za zistenie závady, rozobratie, pár ťahov (diamantovým) pilníkom, vyčistenie, zloženie, nejaká tá administratíva, 10€ daň je to ok.
Babka si objednala opravára práčiek a ten len za príjazd v rámci BA účtoval 30€ a to nehovorím o samotnej oprave.
Používateľov profilový obrázok
romen3
častý prispievateľ
Príspevky: 809
Registered for: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa romen3 »

bavite sa o cene ako je neprimerane vysoka? mozno je mozno nie. no ja na margo toho si jemne pamatam na skutocny pribeh:

jedna firma pouzivala starsi stroj na nejaku vyrobu ( uz neviem coho ) no a 20 rokov im ten stroj fungoval uplne super. no pokazil sa tak, ze ho nik zo servisakov nevedel opravit, az kym nenasli jedneho jedineho cloveka, starsi pan, ktory kedysi stal pri zrode danych strojov. a tak ho poziadali o opravu. prisiel, skusil, kdesi cosi pobuchal kladivom, kdesi cosi obrusil, niekde daco vyrovnal, na druhy den stroj fungoval ako novy.
poslal fakturu za opravu vo vyske 50 tisic dolarov. firma obratom poslala reklamaciu a ziadala upravu sumy, lebo par pobuchani kladivom nemoze predsa stat 50 tisic dolarov. tak poslal dedko opravenu fakturu, 100 dolarov za buchanie kladivom a druha polozka 49900 dolarov za vedomost kam tym kladivom buchnut.

tolko k cene opravy.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatní výrobcovia"