Steyr ma1

Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa rob999 »

Co chces prosim ta riesit so spustou na STEYR? Toto je obranna (sluzobna) zbran!
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa DUSO »

Isiel by som rovno za puskarom. Charakter spuste sa velmi strielanim nemeni. Ladenie spuste nie je az taka draha zalezitost. Len neviem ci najdes puskara co ma skusenosti s touto spustou. Ale ak bude dobry mal by si dat rady.
eager_jemison

Príspevok od používateľa eager_jemison »

Zdravim Vas.Pri strelbe sa to nejavi tak zle ako ked som to skusal doma na sucho.Ale ak bude treba tak navstivim deas.
eager_jemison

Príspevok od používateľa eager_jemison »

Zdravim Vas. Bol som na strelnici znova a skusal som aj strelivo Fiochi (neviem ci som to dobre napisal) a na 10 ran v jednom zasobniku som mal tri zavady.Kupil som u Frana v ba 500 kusov.S nabojmi SB je to OK.Len ta spust mi stale akosi zadrhava.
inspiring_cray

Príspevok od používateľa inspiring_cray »

Trochu neskoro som si vsimol tuto temu...
Steyr M9-A1 mam asi rok a pol. Zatial mam z neho vystrielanych asi 1500 ran, nejako nie je cas. Skusal som SB, Barnaul, Geco, prebijanky od Aresu (tych bola vacsina).Z celkoveho poctu vystrelov boli mozno 2-3 nevyhodene nabojnice, inak ziadny problem.
Ako tu uz niekto pisal, zbran ma pomerne specificky uchop. Mam dost male ruky a pazba mi do nich sadla ako rit na serbel :) Mieridla su len otazkou zvyku.
Co sa tyka spuste - nieco sa vybeha, nieco sa da upravit (prelestit, vymenit pruzinu,..).
Ak ti nerobi problem anglictina, pozri sa na http://www.steyrclub.com/ , cisto steyr-acke forum. Je tam kvantum informacii a roznych uprav.
Puzdro na nu si uz riesil? Mne sa z ponuky na trhu nepodarilo vybrat, tak som si nechal spravit na objednavku u pana Zleho (http://www.kmsaddlery.cz), konkretne BODYGUARD POSITIONABLE (cierne) s krytou hlavnou. Pekna a kvalitna praca, mozem len odporucit.
eager_jemison

Príspevok od používateľa eager_jemison »

Vsetci co mi pisali za steyr m9a1 tak boli spokojni.Ale ten moj isiel na reklamaciu.Pri prvom natiahnuti sa zasekaval(nesiel natiahnut) ,ale ak uz bol bici mechanizmus natiahnuty tak to slapalo ,az na to ze som mal aj tri zaseknutia na 10nabojov.Druhy problem bol ze do nabehu hlavne mi zaver vysekal drazku.A treti, spust bola extremne tuha.Mne sa ta spust nepacila od zaciatku ale po dvoch tyzdnoch a vystrielani asi 600ks streliva sa az zadrhala. Puskar mi povedal ze to mam reklamovat ,ze nova moze byt tuha ale nie takto.Majitel obchodu to zobral v poho a sam uznal ze to nie je v poriadku.
eager_jemison

Príspevok od používateľa eager_jemison »

Puzdro som si kupil vnutorne falco.vonkajsie som nechcel ,lebo som sa bal ze to bude vidiet.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Recenzia MA1 zo Specialu Zbrane & naboje.
RastoSB
občasný prispievateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 13 years 3 months

Príspevok od používateľa RastoSB »

Ahojte, má niekto skúsenosť s novou verziou L- A1 ?
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatní výrobcovia"