ROSSI RANCH HAND

Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa boris »

ako vlastnik pakovky a niekolkych westernovych revolverov si dovolim konstatovat ze rossi ranch hand je ftakovina dobra akurat tak do spaghetti westernu. netvrdim ze je to apriori nekvalitne postavena zbran (hoci u rossiny mam vyhrady k niektorym konstrukcnym skratkam a celkovemu spasovaniu). rossi ranch hand ma totiz dva zasadne nedostatky. ako kratka zbran stoji za hovno a ako dlha zbran stoji za hovno. je to proste prilis velke a prilis nemotorne aby to nahradilo revolver - sedem a pol colove SAA urobi rozhodne lepsiu sluzbu. a je to prilis kratke aby to sluzilo ako karabina - fakticky nema pazbu cize sa s tym neda dobre zamierit a neda sa ani rychlo prebijat kedze sa zbran neda pri obsluhe paky zapriet do ramena. skratka pekna blbina na pobavenie osadenstva strelnice. ked uz, volil by som radsej 16 palcovy trapper model nejakej win 92 alebo win 73...
Používateľov profilový obrázok
Kapo
častý prispievateľ
Príspevky: 1438
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa Kapo »

Boris, tak jest.
dirty.harry napísal:tak vyskusal som dve predajne v ba, jedna "nie, nie, nie.." bez naznaku ochoty.. v druhej mojej oblubenej "preveria a zajtra zavolaju"
A čo si sa dozvedel "zajtra"? Zavolali?? :D
Ja bych teda dumal nad 44mag. samozrejme dlhou. Ak by bol nejaký predajca u nás.
Používateľov profilový obrázok
dirty.harry
častý prispievateľ
Príspevky: 819
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa dirty.harry »

dlha nie je problem, kratka je...
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatní výrobcovia"