.45acp vs .40s&w

niko
častý prispievateľ
Príspevky: 2741
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa niko »

Wildcat_Hendrix napísal:Chcel by som G21 len kvoli tomu ze mam velku dlan a prsty a ze je sirsi o 2,5mm ze by mi riadne sadol do ruky.Popripade v 40SW G22..

Zbran chcem pouzivat len na odreagovanie na strelnici a obcas si dat mierenku.
Osobne si myslim, ze kupovat Glocka v razi .45 je nezmysel. Ked uz .45, tak poriadnu na baze 1911, presne jak pise telra. Ked chces silou mocou Glock, tak si kup v .40 S&W. Je to modernejsi a viacucelovejsi kaliber. Inak si osobne myslim, ze na obcasne zastrielanie ti plne staci G 17.

Inak Richard. Nabuduce ked sa stretneme mi pripomen, nech u tvojej G 22 skusime moje DPMko. Myslim, ze pri .40tke by to asi riadne znizilo spätny raz.
inspiring_gagarin

Príspevok od používateľa inspiring_gagarin »

Dobre Niko, som zvedavy,mohli by sme to vyskusat. Cez week urcite pojdem do Dubravky.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

niko: o definicii nezmyslu by sme mohli viesť dlhé debaty...

kúpil som od richarda jeho Glock36 a mám aj fullsize klon 1911. Keď si mám vybrať ktorý budem celý deň vláčiť na opasku.. hádaj
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4842
Registered for: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

Niko, Richard:
Dajte potom vedieť pls, ako dopadol pokus s DPM-kom.
Na moju málo používanú 22-ku to síce kupovať nebudem, ale zvedavý som :wink:
niko
častý prispievateľ
Príspevky: 2741
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa niko »

Roman samozrejme suhlasim, ze ak si mam vybrat na nosenie medzi G36 a 1911 vezmem si isto Glocka. No pokial porovnavam kalibre 45 ACP a .40 S&W na nosenie, isiel by som do styridsiatky. Lahsia municia a zastavovaci ucinok porovnatelny. Pokial by som riesil 45 ACP, tak urcite 1911.
No tak ale zase aby som nebol pokrytecky, musim povedat, ze vysledok mojej logiky nakoniec dopadol tak, ze som skoncil pri 1911 v 40 S&W. :)

Richard pozri si pm.
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1322
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Ked nieco na nosenie do obchodu a so smetami v .45,tak asi najlepsie od Glocka G36
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"