Strelnica Zohor - BA

Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa peterson »

rampa: čo je na tom pravdy, že v Zohore bude pravidelne strielať Colná správa?
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

pocul som aj ja take sumy, kedze jarovce su nefunkcne mimo 22LR.
Používateľov profilový obrázok
geronimo
občasný prispievateľ
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 12 years 9 months

Príspevok od používateľa geronimo »

mne to spominali na strelnici, ked som sa pytal, ze ako skoro sa treba hlasit vopred ? Hovorili, ze ted jednaju s colnikmi a mali by tam chodit strielat, cize o to menej casu na strielanie pre ostatnych :)
Používateľov profilový obrázok
Sigarms
prispievateľ
Príspevky: 253
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa Sigarms »

Fajn a co keby si postavili colnici nieco vlastne ? To si zachvilu uz nebude clovek mat ani kde vystrelit. Zatial som tam bol spokojny ked to budu okupovat henty tak zas mozem hladat dalsiu na dlhe.
scar
prispievateľ
Príspevky: 296
Dátum registrácie: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa scar »

uz tam chodime 2 roky a ani si si to nevsimol tak sa ukludni...
Používateľov profilový obrázok
Sigarms
prispievateľ
Príspevky: 253
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa Sigarms »

to som mal ako pochopit ze sa mam ukludnit ?
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa peterson »

Sigarms: tvoja reakcia smerom na colníkov nebol zrovna priateľská :wink:

Pokiaľ ťa niekto nevysánkoval bez náhrady zo strelnice, neni dôvod na kritické riadky na OZ, ktorá tam chodí strieľať
Používateľov profilový obrázok
Sigarms
prispievateľ
Príspevky: 253
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa Sigarms »

nejdem prepac rozoberat moj vztah k OZ. Poznamky o ukludnovani nemam ale chut pocuvat specialne od colnikov .
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa Pena »

SIGARMS, nájdi pozemok pri BA, kúp ho, daruj štátu, zasponzoruj na ňom výstavbu strelnice a budeš mať od OZ kľud...
Nepoznám ťa, ale tvoje reakcie sú prinajlepšom zvláštne ...
Čo by som ja dal za to, keby tí colníci mohli chodiť strielať na našu strelnicu.
friendly_allen

Príspevok od používateľa friendly_allen »

k cenovej politike tejto strelnice by som tiez rad vyjadril svoj nazor. pytat si peniaze za kazdu osobu zvlast mi pride ako pekny o*eb. dajme tomu, ze si rezervujem celu strelnicu s tym,ze tam nechcem mat nikoho "cudzieho". aka je vasa cena? 30 eur na hodinu? fajn. problem vznika, ked si odo mna niekto zacne pytat dalsie peniaze za "stav/osobu". takze clovek si objedna a zaplati celu strelnicu a potom este plati za kazdu dalsiu osobu. takto mi to raz bolo vysvetlene priamo jednym z pracovnikov strelnice. podla mna absurdne a nepochopitelne. neviem, ci tata blbost este stale plati.

co sa tyka tych strielajucich a nestrielajucich osob. ak prideme traja s jednou zbranou (z toho len jeden drzitel ZP) a strielame z jedneho stavu, tak opat povazujem za o*eb, ked si od nas niekto pyta 5 eur za kazdu osobu a nie za cely stav. zaberame totiz len jeden stav, vzdy striela len jeden a na kazdeho jedneho pripada z tej hodiny len 20 minut na strelbu.

ak teda spojim tieto dva pripady,tak mi vyjde nasledovne:
objednam celu strelnicu s tym,ze nechcem strielat z boxov. takze namiesto 5 eur platim 8 za kazdu zacatu hodinu. samotne objednanie celej strelnice je za 30. takze:
-prideme traja a za hodinu zaplatime 54 eur.
-pride nas 10 a zaplatime spolu 110 eur. ak v ramci zachovania bezpecnosti striela len jeden, tak na kazdeho z tych desiatich pripada 6 minut strelby. 8 eur za 6 minut a potom este nejake drobne za rezervovanie? na to neviem najist vhodne slova.

a ceresnicka na zaver:
boli sme dohodnuti, ze prideme strielat na dve hodiny od 1200 do 1400. pan veduci meskal pol hodinu. nehovorim ani o tom, ze po strelnici boli rozhadzane terce a clovek si to tam musel upratat, aby si mohol vystrelit. strielat sa teda zacala nieco po 1230. o 1400 sme skoncili tak,ako bolo dohodnute. bola nam nauctovana suma za 2 hodiny. teda za 2 nacate hodiny. takze nie aby niekto urobil pekne gesto, kedze meskal pol hodinu, on si este vypytal peniaze navyse.

tolko k serioznosti strelnice zohor.

nieco take v starej dobrej castej neexistovalo. ked sme dosli aj 4 a strielal len v jednom momente len jeden, tak sa platilo ako za jednu osobu, strelnica bola vzdy upratana, terce pripravene... bohuzial casta uz nie je pristupna.
Používateľov profilový obrázok
Sigarms
prispievateľ
Príspevky: 253
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa Sigarms »

Pena napísal:SIGARMS, nájdi pozemok pri BA, kúp ho, daruj štátu, zasponzoruj na ňom výstavbu strelnice a budeš mať od OZ kľud...
Nepoznám ťa, ale tvoje reakcie sú prinajlepšom zvláštne ...
Čo by som ja dal za to, keby tí colníci mohli chodiť strielať na našu strelnicu.
:lol: daruj ho statu .... prosimta citas po sebe co pises ? Ja nepotrebujem mat od OZ pokoj ja s nimi velmi dobre vychadzam pretoze cast som skolil ale nemam chut pocuvat vety o ukludnovani .
Ty reagujes na to ze by to malo pre teba zisk ja by som rozmyslal rovnako keby sme mal strelnicu ale nebudem si tu nechat skakat po hlave . Ja som napisal svoj nazor nasledne na mna zautocil scar.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4838
Dátum registrácie: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

Sigarms:
"Tak sa ukľudni" je imho hláška podobne útočná ako "ked to budu okupovat henti", takže ste si 1:1.


A držte sa témy prosím, osobné nedorozumenia a spory si vyjasňujte cez PM.
Používateľov profilový obrázok
Peterko
prispievateľ
Príspevky: 259
Dátum registrácie: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa Peterko »

reaper napísal: ...ak teda spojim tieto dva pripady,tak mi vyjde nasledovne:
objednam celu strelnicu s tym,ze nechcem strielat z boxov. takze namiesto 5 eur platim 8 za kazdu zacatu hodinu. samotne objednanie celej strelnice je za 30. takze:
-prideme traja a za hodinu zaplatime 54 eur.
-pride nas 10 a zaplatime spolu 110 eur. ak v ramci zachovania bezpecnosti striela len jeden, tak na kazdeho z tych desiatich pripada 6 minut strelby. 8 eur za 6 minut a potom este nejake drobne za rezervovanie? na to neviem najist vhodne slova.
DAFUQ did I just read?

To sa tam naozaj účtuje takto, alebo proste rozumne: prenajatá strelnica = naozaj prenajatý priestor na ktorom si môžeme strielať koľkí chceme bez ďalších hlúpych doplatkov, alebo sa to naozaj hentakým blbým spôsobom kumuluje? Ideálne keby sa tu vyjadril pán správca osobne.
friendly_allen

Príspevok od používateľa friendly_allen »

raz sme tam boli 4 a platili sme kazdy 8eur/hod = 32eur
druhy krat nas tam bolo 5 a tiez sme platili 8eur/hod = 40eur
samozrejme,ze piati si za ten cas zatrielaju horsie nez styria,ale co uz...
ale na margo toho, ze nas bolo 5, mi bolo so sibalskym usmevom povedane, ze ak by nam zauctoval aj rezervaciu celej strelnice,tak by to bolo este 30 navrch. mozno sme sa nerozumeli, ale este raz som sa opytal,ci to mysli vazne. a vraj hej. ze rezervacia strelnice plus kazdy jeden stav navyse.

zaujimave pritom je, ze tam je tusim 5 alebo 6 stanovist,takze ak by mu tam prislo tolko ludi nezavysle od seba, tak zarobi 25-30eur. (teda pokial by to bolo ratane tak,ako sa to ratat ma - za stav a nie za osobu)
ale niekto si velmi dobre uvedomuje to,ze v blizkom okoli nema konkurenciu a vzhladom na svoju nenazranost si tvori vlastnu jedinecnu cenovu politiku. :!:

aj tak ma ale najviac sere to, ze spravca meskal pol hodinu a za moju 1 a 1/2 hodinu strelby si nasledne zauctoval ako za 2.
a ak mi tu teraz nahodou bude pisat, ze ma aj pre mna na nastenke pripnutych 5 eur, tak si ich moze rozmenit na drobne a... ved viete 8)
niko
častý prispievateľ
Príspevky: 2741
Dátum registrácie: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa niko »

Len tak na margo. Moja draha polovicka mi ako nezainteresovany clovek raz povedala jednu hlboko pravdivu vetu: Vy strelci ste taka uzka komunita, ze ked vas niekto z obchodnikov oklame a rozkrykne sa to, v tejto branzi skoncil. Myslim, ze to je prave to, co spravca strelnice nechape. Podla mna nema ani stipku obchodneho myslenia. A skor alebo neskor mu tam ludia prestanu chodit. Moj nazor- nech sa ludia co nevedia obchodovat nepustaju do podnikania. Jak povedal klasik: kdiz na tom neumis, tak na to nelez.
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"