UMAREX XBG

Používateľov profilový obrázok
daredevil
prispievateľ
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 11 years 4 months

Príspevok od používateľa daredevil »

tak si ma predbehol, volali mi z obchdu že posledný kus predali hodinu pred mojou objednávkou a tovar bude až koncom januára :evil:
inspiring_archimedes

Príspevok od používateľa inspiring_archimedes »

.
Naposledy upravil/-a inspiring_archimedes v 10 Jan 2013, 21:57, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Dátum registrácie: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sirdo »

4odaros: oloveny brok (gulaty) prislusneho kalibru by sa mal dat strelit v pohode. problem by bol v tom, ze hmotnost oloveneho broku je skoro 1,5krat vyssia ako oceloveho, takze dostrel a presnost by tym asi dost trpeli...
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Dátum registrácie: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Olovo sa nemôže používať, zapcha hlaveň. Oceľové BB sú 4,41 mm a hlaveň cca 4,45 mm. Olovo je 4,52 mm ak mam správne udaje.
Používateľov profilový obrázok
daredevil
prispievateľ
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 11 years 4 months

Príspevok od používateľa daredevil »

na e-shopoch uvadzaju pri ocelových 4,46
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Dátum registrácie: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sirdo »

to je jedno ake su rozmery. v konecnom dosledku by som plnil pokyny vyrobcu a ked ten napise, ze je ta zbran na steel BBs, tak by som nijak nespekuloval, lebo naozaj sa moze stat nieco s hlavnou a potom to nevyreklamujes...
friendly_sinoussi

Príspevok od používateľa friendly_sinoussi »

Olovene broky tam nedáš su urcene len pre zbrane zo zavitom a ak je v zbraní magneticky podávač tak ani nevystreliš mam to vyskúšane
inspiring_archimedes

Príspevok od používateľa inspiring_archimedes »

tak na koniec som kupil XBG mam ju doma neni taka zla silovo je v pohode ale operenci sa maju na pozore :D a sused ma stale pozoruje :)
inspiring_archimedes

Príspevok od používateľa inspiring_archimedes »

ale uz by som ju aj predal chcel by som niečo na airsoft až by mal niekto zaujem tak sem napište , bola využivana len na chata vystrielane boli 4 co2 bombičky na cene sa dohodneme :D
Astron
občasný prispievateľ
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 4 years 8 months

Príspevok od používateľa Astron »

Mám otázku čo presne sa môže stať ak odložím umarex xbg aj s co2 vnútri a nevystrielal som ju celú?
Napísať odpoveď

Návrat na "CO - a iné."