Vyber chrona

Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BTV »

Ja som kupoval CHRONY

Po reklamacii (zlomena packa spinaca) mi vymenili v obchode celu krabicku s displayom a upgradovali na vysiu verziu.


edit: nespravny link
Naposledy upravil/-a BTV v 01 Mar 2013, 08:03, upravené celkom 2 krát.
inspiring_lamport

Príspevok od používateľa inspiring_lamport »

Pozri www pazba.sk
Poslali rýchlo, cena dobrá.
profilaktik
občasný prispievateľ
Príspevky: 57
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa profilaktik »

A co hovorite na PVM-2008 dodavanom napr ku quickloadu?
inspiring_bhabha

Príspevok od používateľa inspiring_bhabha »

Čo vravyte na toto http://www.prebijanie.sk/d_eshop_kat/1/ ... hrono.html ma stym niekto skusenosti?
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Pre puskoveho nadsenca mozno pouzitelne, ale pre pistoloveho strelca nepouzitelne.
Nezmera ti to podzvukove strely co su vsetky tazke strelu u lugra ...
elegant_agnesi

Príspevok od používateľa elegant_agnesi »

mám chrony F1, a nechytá strely 45 ACP. pritom luger a makarov zachytí bez problémov. Nestretol sa s tým niekto?
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

Tiež mám F1, meral som .45 strieľané z greatgun derringera a v pohode. Skús projektil napatlať načierno fixou, mohlo by to pomôcť. Ak nie tak je možné že meriaš príliš blízko laufu a nezhorené zbytky prachu blbnú čidlo.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

:-)
No neviem ci cierna gula vrhne iny tien ako zlata .
Strielaj dalej od chrona a vzdy s tienitkami.
eager_heyrovsky

Príspevok od používateľa eager_heyrovsky »

Ja pouzivam caldwell precision chronograph ma to kabel do telefonu rovno udaje ladruje do apky a prepocita vsetky parametre prehladne popisky k jednotlivym laboraciam tlak teplotu miesto si nataha z GPS a netu.
ak to niekto potrebuje vediet. Kto ho ma urcite mi da za pravdu negat. recenzie som nikde nenasiel jediny problem bol ked chalani strielali v uzavretej strelnici pod neonkami tie blikaju a z toho mal chaos ale to by mali asi aj ine chrona. dalo sa prisvietenie a bolo vsetko ok. Odporucam
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Registered for: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

Dnes som skusal Chrony M1 master v tandeme s ProChrono a vysledky boli identicke max odchylka 4 ft/s.
Dancek
občasný prispievateľ
Príspevky: 92
Registered for: 10 years 9 months

Príspevok od používateľa Dancek »

Kdysi jsem na jednom US fóru našel výsledky testů několika typů hradel, autor střílel přes hradla seřazená za sebou.
Prílohy
Přesnost hradel.jpg
ketchup
prispievateľ
Príspevky: 279
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa ketchup »

tiez pouzivam caldwell a kupoval som ho hlavne kvoli moznosti prepojenia so smartfonom - ta aplikacia je na nezaplatenie. s prisvitom fungoval aj na strelnici s led osvetlenim bez problemov - bez prisvitu ma kazde chrono problemy hned ako nastanu horsie svetelne podmienky
mihi
občasný prispievateľ
Príspevky: 15
Registered for: 8 years 5 months

Príspevok od používateľa mihi »

Ahojte, prosím vás, má niekto skúsenosti s air-chrony MK3 ? chcel by som nejaké chrony kúpiť ale predtým než niečo vyberiem by som sa rád s niekym o tom poradil.... tieto chrony sa mi páčia už len z toho dôvodu že výrobca píše že spolahlivo merajú aj v horších svetelných podmienkach... nechcem hned veriť všetkému čo píše výrobca, lebo papier znesie vela, preto sa pýtam či nemá niekto skúsenosti ? tu prikladám aj link na chrono:

http://www.air-chrony.com/cs/strelecky- ... _zaruka-ne
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Ja nemám ale asi výrobca vie prečo píše že je to určené predovšetkým pre vzduchovky a malorážky aj keď uvádza meranie do 1000m/s.

Ak to kúpiš tak daj vedieť ako to funguje ;)
JaAN
občasný prispievateľ
Príspevky: 98
Registered for: 7 years 7 months

Príspevok od používateľa JaAN »

Toto chrono som mal este tri roky dozadu. Vtedy to bol iba plosny spoj, display a paru diod. Cele sa prichytilo na hlaven vzduchovky a tak sa meralo. Chrono vymyslel jeden polak a stalo 40eur. Teraz ho uz znacne zdokonalili.
Je urcene pre vzduchovky a airsoft. Odmerat strelu z palnej by taktiez vedelo, ale ten tlak by ho odhodil a znicil.. Trafit sa do toho 10cm tunelu sa nie vzdy musi podarit ;-)
Napísať odpoveď

Návrat na "Prebíjanie nábojov"