Walther p22q

miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa miro285 »

sandwwich, akú máš farebnú verziu? klasickú čiernu?
friendly_hermann

Príspevok od používateľa friendly_hermann »

jj cisto ciernu inu by som ani nechcel.
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Marek Z »

viem mi niekto povedat kolko zasobnikov ma v baleni?
friendly_hermann

Príspevok od používateľa friendly_hermann »

V balení sú dva zásobníky. Teraz už balia oba rovnaké.
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Marek Z »

dakujem za odpoved
Používateľov profilový obrázok
Miro_LM
prispievateľ
Príspevky: 109
Registered for: 9 years 6 months

Príspevok od používateľa Miro_LM »

Zdravim pani..


Ake mate skusenosti s touto zbranou po tych rokoch pouzivania? Posledny prispevok je pekne davno..
Budem rad za kazdy prispevok, postreh, skusenost.. :roll:
Používateľov profilový obrázok
ppapso
občasný prispievateľ
Príspevky: 24
Registered for: 4 years 6 months

Príspevok od používateľa ppapso »

Miro_LM napísal:Zdravim pani..


Ake mate skusenosti s touto zbranou po tych rokoch pouzivania? Posledny prispevok je pekne davno..
Budem rad za kazdy prispevok, postreh, skusenost.. :roll:

Mám ju od augusta 2019 (vyrobená 2016). Osobne som s ňou spokojný, aj keď ma veľmi hnevá, ako má robenú vratnú pružinu, pri čistení a následnej zborke sa s ňou dosť trápim, pokiaľ zapadne. :D Inak, ako bolo už viackrát spomínané, je vyberavá na papanie. Najlepšiu skúsenosť mám s Blazermi A Sellier Bellot HV. Pri nich mám zádržku len povedzme raz za 4 zásobníky. S iným strelivom to bolo už horšie, tam buď neobtiahlo dobre záver, alebo vzpriečilo nábojnicu v okienku. Clekovo je to ale podarená zbraň na tréning a vyhranie sa na strelnici za dobrý peniaz. Veľmi mi vyhovuje aj to, že má minimálny spätný ráz, absolútne nekope. Presnosť super, na 20 metrov všetko okolo stredu. Určite ju nebudem meniť za inú .22 ku.
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

K pištoli okrem kĺúča na hlaveň, kĺúčika detskej pistky a modrej "vlajočky" bola aj plastová tyčka pre zborku - zasunie sa do vratnej pružiny ako predĺženie vodítka, prestrčí otvorom v závere a ťahom záveru dozadu pekne vystredí pružinu a vypadne vpredu... bez problémov, jednoducho a rýchlo. :D
Používateľov profilový obrázok
ppapso
občasný prispievateľ
Príspevky: 24
Registered for: 4 years 6 months

Príspevok od používateľa ppapso »

Igrlik napísal:K pištoli okrem kĺúča na hlaveň, kĺúčika detskej pistky a modrej "vlajočky" bola aj plastová tyčka pre zborku - zasunie sa do vratnej pružiny ako predĺženie vodítka, prestrčí otvorom v závere a ťahom záveru dozadu pekne vystredí pružinu a vypadne vpredu... bez problémov, jednoducho a rýchlo. :D
Áno, mám to aj ja. Ale ani s tým nie je ľahká práca. Tá prídavná tyčka sa skĺzava, ohýba pružinu.... Toto proste nedomysleli....
Napísať odpoveď

Návrat na "Walther"