Miesto držania zbrane pri skupine A

inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

pobavili sme sa ,ale vratme sa späť k teme
Používateľov profilový obrázok
lubor
prispievateľ
Príspevky: 204
Registered for: 14 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa lubor »

Pisete, ze treba blok s oznacenim trezor. Ja som ale blocky uz zahodil, zaruka je 2 roky a ja ich mam cca 6rokov. Som vobec povinny uchovavat blok aj po zaruke?
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3699
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Nie si povinny ho ani zobrat od predavacky, ale keby prislo na dokazovanie, lepsie mavat s blockom ako sa rozhadzovat s rukami. Len tuto temu o trezoroch by sme nemuseli tolko rozoberat. :P
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Do tejto "trezorovej" temy naozaj dalej nesparajme. Budme radi, ze je to v zakone tak ako to je.
eager_nightingale

Príspevok od používateľa eager_nightingale »

roman napísal:nie vzdy, ale obcas...

BTW pises : "mam dva trezory" , gratulujem , mas ich dobre schovane , lebo na fotke si ukazal dve plechove skrinky
Roman a ty si myslíš že každý trezor musí byť dvojplášťový? Ja som kupil v Baumaxe, made in china a píšu "TREZOR"!!! Som ho zamuroval do steny a ked stratím klúče,tak pol steny by muselo padnuť!
matus69
častý prispievateľ
Príspevky: 1898
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa matus69 »

Si ho zamuroval zo 6tich stran?
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

meill: ja si nemyslim nic.... uz som to tu vysvetloval asi 10 , ale pre teba este raz a naposledy:

papier znesie vsetko. Na papierovom blocku mozes mat napisane "trezor" aj ked kupujes hracku v Draciku .
Existuje nieco ako norma EN, ktora definuje trezory tried 0.-X. a ta je tiez vytlacena na papieri.
Zakon zatial nedefinuje , ktory z tychto dvoch papierovych zdrojov je smerodatny.
Ty a podobni, budte radi, ze zatial policajtom staci ten blocek. Ak vam k pokojnemu spanku staci ta plechova hracka z Baumaxu, tak dobru noc.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4838
Registered for: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

Buďte tej lásky prosím a nechajte tému ohľadne kategorizácie trezorov už konečne spať.
Bola tu prežutá už hádam 100-krát a nič nové sa už asi neobjaví.
Ďakujem.
pietro32i
častý prispievateľ
Príspevky: 806
Registered for: 11 years 10 months

Príspevok od používateľa pietro32i »

A ešte by sa to tu mohlo prečistiť od tých príspevkov ohľadom trezorov, ktorých by sa nejaký príliš aktívny "zákonodarca" mohol v budúcnosti chytiť a skomplikovať nám tak život.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

pietro32i napísal:A ešte by sa to tu mohlo prečistiť od tých príspevkov ohľadom trezorov, ktorých by sa nejaký príliš aktívny "zákonodarca" mohol v budúcnosti chytiť a skomplikovať nám tak život.
zodpovedni pracovnici PPZ su v tejto oblasti informovani dostatocne, tato diskusia na webfore na dany stav nema vplyv
Napísať odpoveď

Návrat na "Zákon o zbraniach"