Kandidáti na prezidenta 2014

Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 3 months

Príspevok od používateľa gewehr »

Najlepsie tak prisne, aby sa ti "civili" k zbrani ani nedostali... dalsi co si mysli, ze zbrane patria do ruk len statu. Boh nas ochranuj od takych.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Prečo to nemôže skončiť typu "Nie som odborník tak zatiaľ neposkytnem stanovisko a o problematike si viac naštudujem..."? To by bola normálna odpoveď. Ako môže niekto napísať že nie je odborník, uznať si to a potom aj tak vyjadriť názor :lol:
sego13
prispievateľ
Príspevky: 416
Registered for: 12 years 7 months

Príspevok od používateľa sego13 »

Lebo nazor mozes mat aj pred prestudovanim problematiky.
Po nastudovani nie je problem nazor upravit
Zlomizub
častý prispievateľ
Príspevky: 878
Registered for: 10 years 7 months

Príspevok od používateľa Zlomizub »

Ak mi niekto nedoveruje natolko aby som mohol nosit(alebo drzat) strelnu zbran, ako mam doverovat ja jemu?
Pritom zle rozhodnutia poslancov, prezidentov, premierov a pod. mozu mat daleko horsie nasledky ako samotna zbran, kedze 100 skrachovanych ludi (nehovoriac a vyvolanych vojnach), ktori prisli o vsetko, je urcite nebezpecnejsich ako 100 000 spokojnych s arzenalom v trezore (cisla z palca).
Drzania a nosenie zbrane je dost silna tema a celkom pekne reflektuje ochotu akceptovat slobodu obcanov.
Takze dufam ze mi odpisu aj dalsi :)
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

sego13 napísal:Lebo nazor mozes mat aj pred prestudovanim problematiky.
Po nastudovani nie je problem nazor upravit
Názor si máš tvoriť na základe informácii, ich porovnávania atď. Keď sa v niečom nevyznám, tak sa k tomu nevyjadrujem, keby toto všetci dodržovali, tak aj toto fórum má inú úroveň.
sego13
prispievateľ
Príspevky: 416
Registered for: 12 years 7 months

Príspevok od používateľa sego13 »

SILNO s tebou suhlasim, v tomto duchu sa snazim vychovavat deti "ked nemas co povedat k veci, mlc"

Kazdopadne si myslim, ze sa to nevylucuje s tym co pisem ja. Nazor na vec mat mozes aj bez studovania a porovnavania. Ja konkretne nazor na sex homosexualov mam a necitim potrebu skusat a porovnavat ... Napriklad ...
pietro32i
častý prispievateľ
Príspevky: 806
Registered for: 11 years 10 months

Príspevok od používateľa pietro32i »

Ale to nie je názor, len tvoj osobný dojem, postoj k veci. Názor sa tvorí presne tak, ako píše Zoidberg.
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa telra »

sego13 napísal:Lebo nazor mozes mat aj pred prestudovanim problematiky.
Po nastudovani nie je problem nazor upravit
Harlan Ellison napísal:You are not entitled to your opinion. You are entitled to your informed opinion. No one is entitled to be ignorant.
A este povazujem za silny rozdiel:
Nemam nieco rad (zbrane, homosexualov, hudbu, kratke sukne, dlhe vlasy, politicke strany ktore nemaju veducu ulohu v state...)
a
Nemam nieco rad, musime to zakazat/trestat.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Karel Čapek napísal:Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatné"