ZP - A - Malacky

Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Registered for: 17 years 4 months

Príspevok od používateľa igoros »

TURBIAK napísal:Vie mi niekto ukazat kde v zakone je napisane ze na Acko musim podkladat papiere ze podnikam a pod. dristy ?? definuje sa tam jedine DOVOD , a ten musi stacit ze chcem A na ochranu osoby a majetku ... tak?preco by to nemal nejaky blbecek na policii ignorovat a neprijat to ?? a ked to zamietne ?? musi mi dat dovod pisomny ze preco mi to zamietol nie ? mylil sa ?alebo si PZ vysvetluje zakon podla seba ??? co hovori ustava SR o ochrane zivota a majetku ?
Ked takymto tonom nabehnes na zbranove a budes ziadat vysvetlenie, preco si nedostal A-cko, mozes sa rozlucit so zbrojakom ja na E-cko. Existuju este interne smernice, ktore nepustia. Niesom z toho nadseny ani ja, ale je to tak.
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Ahoj ... ja som to tak vseobecne myslel , ja nemam problem s A ckom ...akurat teraz to vybavujem. .... ale aj tak je to riadna hlupost!! v cesku s tym nemaju ziadny problem ...napr, mas tam sportove ucely tak ak chces , automaticky ti daju aj nosenie ... tam sa to ani nedeli tak ako u nas , nosenie , drzanie ako tu
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa Xader »

Neviete ako to teraz funguje v Malackach ? je realne dostat Acko ? akurat vybavujem novy OP , tak uz mi ostava spravit zbrojak jedine tak v Malackach. dik :roll:
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4842
Registered for: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa yarco »

Realne to urcite je, len ak nepatris k "vyvolenym" (policajt, vojak, sudca, prokurator, podnikatel), prilis sa im do toho udelovania nechce.
Svoje skusenosti som uz v tomto vlakne popisal.
magical_brahmagupta

Príspevok od používateľa magical_brahmagupta »

Do MA si to idem dat aj ja vybavit..som vojak tak by to problém nemal byt..Si myslím!
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4842
Registered for: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa yarco »

Daj potom vediet, ako si dopadol.
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"