Strelecká taška

Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Registered for: 14 years 10 months

Strelecká taška

Príspevok od používateľa Rasto »

Presuniem sem prispevok z inej temy nech nezacinam prazdnymi riadkami :-)

Potreboval som vacsiu tasku koli ucasti na 3gun sutaziach (len naboje maju cca 15kg + ostatne doplnky) a po rychlom zvazeni som si kupil Falco 512.
Na rovinu okrem vacsieho objemu nie som s taskou spokojny.
Lacne cinske zipsy, nachylne na ulomenie (otazka casu = vlastna skusenost).
Ziadne vnutorne priehradky na odkladanie drobnejsich veci, napr pero, nahradna bateria, srobovak, lepky .....
Taska nema vodeodolnu upravu.
Mizerne vyhotovenie (sitie, zlycovanie).
6 rokov pouzivam drahsiu cinsku strelecku tasku a ta sa neda s Falcom porovnat v nicom.
Proste je lepsia vo vsetkych smeroch.
Som rad, ze som podporil slovenskeho predajcu, ktory na to poskytuje i 5 rocnu zaruku, ale nech sa na mna nehnevaju tie peniaze to nie je hodne!

Jedine co ma hreje pri srdci, je fakt, ze som to kupoval z druhej ruky a nevysolil som za to plnu palku, lebo existuju naozaj lepsie produkty na trhu za zanedbatelny doplatok.

Ak by sa to niekoho dotklo nebodaj, alebo by sa chcel inspirovat ako to spravit lepsie mozem spravit male foto porovnanie produktov.

Hadajte ktora taska je cinska???

Obrázok

Vodeodolna vrstva, bohuzial zase je cina lepsia ;-(
Vsimnite si i paracordu na cinskej taske v zaklade.

Obrázok

Takto stroho ci snad biedne vyzera Falco bocna priehradka. Pri navrhovani si asi mysleli, ze sa tam bude nosit kniha ...

Obrázok

A takto vyzera cina, pricom ju nemam uplne vytazenu, ale rozdiel si kazdy vsimne na prvy pohlad.

Obrázok

Co dodat, chcel som sa kupou tasky posunut o dalsi level a prepadol som sa o dva (vyhotovenie, modularita).
luxus
občasný prispievateľ
Príspevky: 52
Registered for: 9 years 10 months

Príspevok od používateľa luxus »

myslim ze objektivna kritika. Falco ma vseobecne predrazene veci.
dantes
častý prispievateľ
Príspevky: 2108
Registered for: 12 years

Príspevok od používateľa dantes »

Priznam sa, ze kritike celkom nerozumiem. Pokazilo sa ti uz nieco?

Pokial ide pocet priehradiek, podsitie atd. mal si si to ceknut v obchode. Ak si chcel mat viac priehradiek alebo trebars rain cover, nemal si si ju kupovat. Ak si ju kupil cez net, mas narok ju do par dni bezdovodne vratit.

Ja mam od falca dve puzdra, tasku 519/2 aj 518 a zatial no problem. Taska 519/2, ktoru som nosil davnejsie dost casto, bola pouzivana aj na susenie a vytrhavane zipsy fungovali 100% spolahlivo a bez znamok opotrebenia. Okrem toho bola velmi pohodlna, z hladiska vychytavok porovnatelna s ovela drahsimi maxpedition a pod. Skoda ze ma mierne preflaknuty design (molle popruhy a sietka - znaly hned vidi, ze je to na zbran), ale vidim, ze sa falco hybe aj k civilnejsim verziam.

Mod. 518 tiez bez problemov, ale tu zatial tolko nenosim.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Nehodnotim ich cenovu politiku, kazdy sa moze rozhodnut sam ako investuje svoje peniaze, ale som len spomenul, ze su i lepsie alternativy (COP Range Bag 912) pri doplateni napr 20E.
Taktiez som nehodnotil ci porovnaval ich dalsie produkty.
Ja som potrevoval vacsiu, pricom nie moc velku koli voziku.
Hlavna priehradka ma objemovo potesila, ale ostatne priehradky atd. sklamalo.
Napísať odpoveď

Návrat na "Puzdrá na zbrane, príslušenstvo a iné..."