ZVS P20

Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Dátum registrácie: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

O ZVS P30 si sa tam nahodou nedozvedel nejake informacie?
milan333
občasný prispievateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 7 years 1 month

Príspevok od používateľa milan333 »

Pravdu povediac ani som sa nepýtal ale predajca vedel všetko čo som chcel vedieť.
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Dátum registrácie: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Nasiel som nove video na YT k pistoliam ZVS, ale mam pocit, ze je v nom chyba. Po case obraz zastane, ale cas bezi dalej.

https://www.youtube.com/watch?v=UPIx5FNWOhg
Používateľov profilový obrázok
mabo
častý prispievateľ
Príspevky: 635
Dátum registrácie: 11 years 3 months

Príspevok od používateľa mabo »

správny pocit... :lol:
Používateľov profilový obrázok
hornet
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Dátum registrácie: 9 years 7 months

Príspevok od používateľa hornet »

Aké pištole, také video.
inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

a taky pristup k zákazníkovi, ako v inej teme sa pise, neberu telefon, predajna zavreta. Ozaj nieco take treba podporovat kupou ?
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

hornet napísal:Aké pištole, také video.
Obrázok

Made my day
milan333
občasný prispievateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 7 years 1 month

Príspevok od používateľa milan333 »

Predajňa je otvorená každý deň okrem štvrtka od 12.00 do 14.00 hod.
Zbraň je výborná čo sa tíka funkčnosti a hlavne presnosti v streľbe na terč. Mám z nej zatiaľ vystrieľané len 1500 nábojov ale ešte ani raz sa mi nezasekla ako sledujem okolo stojacích na strelnici ale nestrieľam prebíjané len nové ktoré majú v predajni po 0.16€ takže sa mi neoplatí prebíjané čo majú po 0.14€ na strelnici.
Ak niekto súdi výrobok podľa nejakého videa tak potom už neviem.

mobil na predajňu Vám zoženiem nový ak treba ten starý už neplatí dávno Ivan tam už nerobí!
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5589
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Milan, kukni do kalendára. Píše sa rok 2017. Existujú nejaké štandardy, ako má firma/organizácia komunikovať, aby pôsobila ako dôveryhodný partner. Ak to v spoločnosti ako ZVS nevedia, je to smutné. Pokojne im to vysvetlím.
8)
Aby bolo jasné: toto je vec záujmu, resp. nezáujmu. Dá sa to robiť profesionálne aj bez toho, aby sa to nejako výraznejšie prejavilo na nákladoch. ZVS, ak nechce byť na trhu s krátkymi zbraňami (vlastnej výroby) undergroundom, si v prvom rade musí vypracovať komunikačnú stratégiu. Od nej sa potom odvíja všetko ostatné.
:wink:
A áno, zbraň je to zaujímavá. Ale čo z toho, keď už len dostať sa k niektorým základným info súvisiacim s predajom či servisom je taký problém, že to mnohých potenciálnych kupcov odradí? Je to škoda...
:?
milan333
občasný prispievateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 7 years 1 month

Príspevok od používateľa milan333 »

Plný súhlas s obidvoma.
Stým marketingom a vecami okolo toho z nás asi nikto nič nespraví.
Ja som len písal že tiež som sa rozhodoval medzi Grand Power, Glock a ZVS. Chalani majú všetky a aj som vyskúšal všetky na strelnici a musím povedať že som trošku zariskoval pretože ZTS tu nikto nemal. Do predajne som chodil hlavne kvôli brokovým 12 Trap ktoré tam sú za dobrú cenu a už som si na ne zvykol. Tam som zbadal ZVS 21 v prevedení exclusiv a hneď mi padla do oka a po odskúšaní aj do ruky. Dnes môžem povedať že už sa pozdáva aj druhým chalanom a premýšľajú nad ňou.
Akurát škoda ako píšete aj vyššie stým marketingom a prístupom ale ja som mal zatiaľ vždy dobrú skúsenosť v predajni.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5589
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Marketing je len časťou komunikačného mixu, no podľa toho, čo počúvam a čítam o ZVS a jej produktoch P20/P21, tu by mal byť skutočne záujem vyladiť tú komunikáciu aj v iných jej aspektoch. Vravím, dá sa to aj s veľmi obmedzeným budgetom, len treba chcieť. Keď sa nechce, je to presne ako píšeš, že s tým nikto nepohne. Určite nie tu.
:wink:
maroso1221
občasný prispievateľ
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 6 years 8 months

Príspevok od používateľa maroso1221 »

Pozdravujem páni, skúsim sa spýtať, pretože som sa nikde o tom nedocital. Mieridla na ZVS p 20 sú aspoň fosforove? Či klasika ako pri Glocku. Dík za info. ;)
dano
prispievateľ
Príspevky: 104
Dátum registrácie: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa dano »

Nie sú fosforové, v podstate klasika tri biele body, cieľnik aj muška sú kovové. Mne osobne vyhovujú tak ako vyšli z výroby.
maroso1221
občasný prispievateľ
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 6 years 8 months

Príspevok od používateľa maroso1221 »

Dano, diky moc za info..
maroso1221
občasný prispievateľ
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 6 years 8 months

Príspevok od používateľa maroso1221 »

Páni, viete niekto konštruktívne zhodnotiť p 20? Skúsenosti s ňou, s nejakými pozitivami alebo nejakými negatívami? Planujem si zadovážiť p20 exclusive, a celkom ma zaujíma správanie zbrane, nachylnost na pripadne zasekavanie atď. Doteraz som mal glocka 17, či uz svojho súkromného alebo služobného a prišiel čas vymeniť môjho za niečo kompaktnejšieho. Zbraň sa mi páči a mal som ju zapozicanu na strelnici a celkom sa mi pozdáva. Prvotne som bol rozhodnuty na ČZ P 07, ale po tom čo som si pochytal p20 mám z nej veľmi dobrý pocit.. forum som študoval ale chýbajú konštruktívne hodnotenia ako sú popísané napriklad pri CZ alebo Glock. Snáď nejaký majiteľ ZVS P20 niečo napíše.
Napísať odpoveď

Návrat na "ZVS"