Czechgun Gladiator .45 SCP # 2-ranový perkusák na "nosenie"

Používateľov profilový obrázok
romen3
častý prispievateľ
Príspevky: 809
Registered for: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa romen3 »

a ja ze sa dozviem nieco o czechgun a ono tu najdem sukromne spravy.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

tak vieš, tomas tu rozprúdil odbornú debatu, chcel konzumovať svoj ZP a nadhodil toto-
tomas120 napísal:Pod ťarchou informácií ktoré ako niekto napísal rozdýchavam, mi príde toto ako totálna čierna diera v zákone. Držiteľa ZP bude štát za chvíľu "obracať" po novom z každej strany, no na druhej strane niečo takéto si bude môcť obstarať hocaký ... Návod na použitie: nasypeme prach tak nejak primerane, kto prach nasype do jednej hlave dva krát, je idiot. :shock:
https://www.youtube.com/watch?v=o8HfKwUm9JA
Tu nejde o dáke nože, či sekery. Tu je krásne vidno, že ten kto ide cestou zodpovedného a legálneho nadobudnutia zbrane, bude ťahať za sakra kratší povraz oproti niekomu kto si kúpi niečo takéto len na základe veku. O veciach ako je stopefekt, prieraznosť, vedomosť 18. ročného občana narábať zodpovedne so str. zbraňou, orientácia sa v elementárnej rovine v zákonoch, práca s nabíjaním a milión ďalších "detailov " ani nejdem rozoberať v tejto súvislosti. Možno sa toto začne brať vážne až dáky 18. ročný podnapitý idiot niekde na diskotéke s tým niekoho prizabije.
Používateľov profilový obrázok
Kapo
častý prispievateľ
Príspevky: 1434
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa Kapo »

No do rici :D A čo také auto, ktoré si môže kúpiť hoc kto, a ani vodičák mu netreba? V poslednej dobe je Hepnerovcov viac než treba :)

Keby dakoho zaujímal aj onen deringer, tak v podstate od začiatku až po konec to je tu, a priamo od spolupáchatela: http://www.rozpad.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=5768
DeSade
častý prispievateľ
Príspevky: 1483
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa DeSade »

Rád by som sa vrátil k meritu veci, páni, prosím.
Veľmi sa mi páči ako dizajnér ukázal aj dačo málo(škoda) z vývoja: CAD, 3D tlač na prototypovanie (aj) ergonómie.
d-s
častý prispievateľ
Príspevky: 1870
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa d-s »

Jedna sa o zbraň kategórie D, l) iná zbraň neuvedená v kategóriách A až C., spravne?
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

d-s: Ano, je to D.

Inak konečne došli na predajňu, čakáme ešte na upresnenie ceny. Máme zatiaľ verzie Basic a Professional.
Obrázok
Obrázok
d-s
častý prispievateľ
Príspevky: 1870
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa d-s »

bujny, jasne ze D ale zaujimalo ma presne to podciarknute, tj podkategoria (l) :)
Triarius
prispievateľ
Príspevky: 225
Registered for: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa Triarius »

a v com je v tych verziach rozdiel?
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

d-s: Je to presne ako píšeš podkategoria l,. Aj Great gun derringery sú v l,

Triarius: Líšia sa výbavou. Basic je len pištoľ, nabijak, kľuč na pistony, Narexacky šrubovák a mosadzná kefka v "krabičke od litrovej zmrzliny" Professional je v normálnom kufríku a obsahuje už normálne viac kefkové čistenie a sadu náhradných dielov.
Triarius
prispievateľ
Príspevky: 225
Registered for: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa Triarius »

dik za odpoved
aoaia
prispievateľ
Príspevky: 200
Registered for: 10 years 3 months

Príspevok od používateľa aoaia »

bujny napísal:Z rečí zákazníkov ktorý majú (Ó môj Bože oni aj nosia!) Great gun derringery je potrebné buď zavoskovať guľu v hlavni a zápalku na pistone alebo použiť švajčiarsky prach a zavoskovať zápalku na pistone. Extremista ho takto nosil dva mesiace a potom na strelnici vyšli krasne dve rany, štandardne po týždni dvoch vystrelí, prečistí a nabije nanovo.
Zaujala ma táto poznámka...

Znamená to čo? Že švajčiar nevlhne? A ak tak vďaka čomu? Je to pre mňa celkom nová informácia...
P.s. soráč zrejme otázka do iného vlákna.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatní výrobcovia"