Potrebujem súrne poradiť !!!

inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

ako ?

jednoducho cvičenie nezlepšuje len svalstvo ale aj psychiku .... skus to :)

To walter : zachoval si sa v tak ako si sa mal takych situacii som za 6r posobenia v SBS (TESCO) zazil pozehnaneci od bielych alebo hnedych zostalo to len pri slovach akurat ked som bol v meste tak som bol ostrazitejsi ...... co pri jednom konflikte ktory si zazil ty nemusis .....
Používateľov profilový obrázok
Dannyk
občasný prispievateľ
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Dannyk »

chvala jednej antropomorfnej prezonifikacii sa mi zatial podarilo takymto situaciam vyhnut. kiez nam to vydrzi. s mojou povahou by som prisiel aj o dochodok =D
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

no mňa trošku podivil opis činnosti hliadky PZ. Je divné, že ak debatovali s pracovníkmi v Tescu, neišli preveriť chýbajúceho agresívneho fetoša. Ak som dobre rozumel prvému príspevku, mali u SBSkárov iba jedného aktéra a bilo sa ich viac.
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

nie je to moc cudne ... ak im SBS povedali ze "spacifikovali" len toho jedneho a ze ten druhy usiel + pocitam ze na CCTV nesedele nikto takze ho ani nemali odsledovaneho tak ho hlidka nesla hladat... nevedeli ako vyzera ....


obcas sa to stalo aj nam ....
Ubik
častý prispievateľ
Príspevky: 561
Dátum registrácie: 9 years 2 months

Príspevok od používateľa Ubik »

Poprosil by som o radu na skuseneho pravnika v BA. Potrebujem podat rozumnu svedecku vypoved.
kirkis
občasný prispievateľ
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 5 years 7 months

Príspevok od používateľa kirkis »

walter napísal:zdravím páni. Stala sa mi taká dosť že nepríjemná situácia v piatok večer a akosi neviem čo mám robiť. Začnem od začiatku. Piatok večer si idem s kamarátom do HM TESCO okolo takej 10,00hod. .Prechádzame sa okolo regálov nakupujeme-klasika. Išli sme normálne ku oddeleniu alkoholu.Kúpili niaké nealká pivá (nemôžem kôli liekom alko.) a išli sme platiť. No a vtom sa strhla bitka jak hrom pri pokladniach. Dvaja alebo traja spití chalani okolo 20-22 rokov sa medzi sebou neviem s akého dôvodu začali biť kopať atd. Chvílu to s kamarátom sledujeme a všimli sme si prichádzajúceho SBS-kara- chlapík okolo 55 rokov. proste starý chlap ktorý sa snažil ich dať od seba ale nevedel si poradiť. Postupne to vyvrcholilo až tam že prešli za pokladne k odd. pív a tam sa začali rozbíjať flašky a strašný bordel. To ma dorazilo najviac (vzhladom k tomu že som brigádnik v tescu ) a išiel som pomôcť starému SBS-károvi. Prídem tam samozrejme som mal pri sebe KASER 11% pepper čož mi dodalo istú dávku odvahy a išiel som tam. Neviem prečo ale vždy sa všetci len čumia a slovák nikomu okrem seba nepomôže. Prídem tam a začnem kričať aby išli od seba s kaserom v ruke . Jedného držal chudám sbskár a druhý čo som neskôr zistil SFETOVANÝ mi začal naadávať do ....nechcem sa vyjadrovať... situácia však nabrala nový rozmer keď prišiel neznámi chlapík a pridal sa ku mne.ten sfetovaný stále hrešil a vyhrážal sa. Ja som mal stále kaser v ruke ale nepoužil som ho iba za účelom zastrašenia. Celkom to pomohlo! Vtom sa ten sopliak sfetovaný pustil do chlapa ktorý bránil tak isto ako ja sbskára a toho bitého. kopance facky sácanie...samozrejme medzičasom predavačky zavolali políciu a tá rýchlo prišla. Feták mi stále vravel samé kliadby a že ma zabije. Tak to asi zatial skončilo on išiel von s tesca ja som sa pridal ku kamárátovi a išli sme von. pred Tescom už sedel ten fetáka čkal tam. prechádzal som okolo neho boli sme zrovna pod kmerami a začal sa mi vyhrážať že som sa dostal do stašných sračiek a tak proste že na mna niekoho zavolá a dá ma zakopať.ja som si od neho udržiaval odstup pomocou kaseru cca.3metre a nedovolil som mu priblížiť sa .Stále opakoval že sa mi niečo stane a že ma dá zabiť. ďalej to takto pokračovalo asi 15 minút.mal rešpekt pred kaserom. Potom sa mi niak podarilo íšt preč ale doteraz ma trápi to čo mi nahovoril. Mám sto chutí ísť na políciu a udať ho za TRESTNÝ ČIN vyhrážania sa. Ja som konal v rámci toho že som chcel len pomôcť pri vyriešení konfliktu a v konečnom dốsledku som teraz ako najhorší. Ani som sa ho nedotkol a ani som sa mu nevyhrážal On porušil zákon a myslím že ja som konal v rámci obrany druhého a obrany majetku. Nič zlé som predsa nerobil iba sa snažil pomôcť. Chcem sa vás teda spýtať čo mám robiť ďalej----mám brať vyhrážky na vedomie alebo počkať či sa mi niečo nestane a vykašlať sa na to ??? ten piker je známa firma no nepozná moje meno ani to kde bývam takže myslím že by bol zákon naa mojej strane v prípade že bi mi chcel niečo urobiť. Opakujem chcel som len pomôcť a ani som ten kaser nepoužil. držal som si len pomocou neho odtup aby me neprekvapil. čo by ste robili vy?
ešte menší dodatok pred tescom som sa ho snažil upokojovať a hovoril som mu že nech si uvedomí že ja som nikoho neudal lebo stále opakoval ako som udal jeho kamaráta a že za to že ho zobrali fízli môžem ja a teraz som sa namočil do strašných sračiek ..proste ma obťažoval a vyhrážal sa mi . Bol jasne sfetovaný protirečil si sem tam odo mňa pýtal drobné že nech na všetko zabudneme a chcel si odo mňa zavolať. Bol chvílami strašne agresívny a mal som strach že ho budem musieť opepriť čo by som velmi nerád. Mám povahu riešiť konflikty ústne a výchovne ale totoje už silná káva. Teraz sa bojím o svoje zdravie a tiež o rodinu. Nemal som tam nikdy ísť
mal si ten kaser použiť ale kúp si kaser tornádo ma 15 % oc alebo CR kaser s oxazepínom ja som na sbskara v kauflande použil kaser a teleskop ked sa snažil si pomasírovať svoje ego
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

trošku nám to priblíž
inspiring_cori

Príspevok od používateľa inspiring_cori »

:lol: presne toto som mu chcel napisat. Hlavne napis kedy a kde to bolo.
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

6 rokov stará záležitosť?
(kirkis - dobré ráno!!! :wink: :D :lol: )
Napísať odpoveď

Návrat na "Sebaobrana"