Heckler & Koch VP9

erebos
expert
Príspevky: 2130
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa erebos »

Panzer : tak ta spruzinka neni ani pri CZ 50/72... Ono sudiac podla jej sily to bude pre dobry pocit, ze udernik volne nelezi na zapalke....
Druhou vecou je, ze pri tejto znacke by sa to nemalo stat najme ked suciastka nie je nijak extremne namahana....
inspiring_wiles

Príspevok od používateľa inspiring_wiles »

dantes napísal:Ak to tu uz nebolo, v roku 2018 ma prist SPF v "subkompakte" - nieco ako p30sk.
https://www.heckler-koch.com/en/product ... -data.html.

Nejaký čas to už na EU stránke HK figuruje. Vyzerá výborne, škoda len, že nie je aj v .380 Auto, v tej veľkosti, v tom tvare a ergonómii by "držal" pri streľbe stopu nenormálne.

Tento už je na sklade v Hermese: https://www.heckler-koch.com/en/product ... rview.html.

Všetky tieto HK vyzerajú parádne, len veľmi malé, veľmi ľahké..., pre mňa teda.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Ešte keby boli o čosi plochejšie...
dantes
častý prispievateľ
Príspevky: 2036
Registered for: 11 years 10 months

Príspevok od používateľa dantes »

Ten subkompakt je velky skoro ako g19, je iba trochu kratsi a je sirsi. Z mojho pohladu teda o subkompakt nejde. Na taku pomerne velku zbran by podla mna .380 bola zbytocne malo. Ale z full size SPF som strielal a strelba ma nadchla o dost viac ako g19.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Rozmerovo je skoro presne v strede medzi G26 a G19 s výnimkou šírky, ktorú zväčšujú obojstranné páčky.
Hlaveň je dĺžkou na úrovni G26.
Používateľov profilový obrázok
miro8
prispievateľ
Príspevky: 132
Registered for: 8 years 6 months

Príspevok od používateľa miro8 »

Možno sa niekomu bude hodiť (ako mne) prehľadný viacstranový rozkres podľa jednotlivých celkov (záver, rám, zásobník ....) a katalóg náhradných dielov vrátane objednávacích čísel na HK SFP9 SF https://www.waltertrading.cz/storage/document/1344/
RomanDiamond
prispievateľ
Príspevky: 172
Registered for: 6 years 6 months

Príspevok od používateľa RomanDiamond »

Ja som si bral nakupko na jednu starinu ako ulozenku do zbierky a co cert nechcel, nakupko som mal u seba na druhy den a zastavka bola na nakup nabojov v obchode... SFP 9 SD doma :D
morap
občasný prispievateľ
Príspevky: 79
Registered for: 8 years 1 month

Príspevok od používateľa morap »

HK má horúcu novinku SFP9L OR je to mazel, ten si asi zadovážim, len tá doba kedy príde, respektíve ju donesú na slovač.
morap
občasný prispievateľ
Príspevky: 79
Registered for: 8 years 1 month

Príspevok od používateľa morap »

A tu je aj obrázok krásavice.
Prílohy
SFP9LOR_1.jpg
Používateľov profilový obrázok
jedei105
prispievateľ
Príspevky: 352
Registered for: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa jedei105 »

za 5 plieskov 220€ ?? trosku prehanka...
inspiring_wiles

Príspevok od používateľa inspiring_wiles »

:D, "prehánka". No H&K nie je tovarom lacným a zbraň vyzerá ozaj parádne. Páči sa mi ešte viacej ako ten "SD"? Len škoda toho 9*19, k tomu "kabátu" skorej ide .40 S&W. Podľa mňa teda.
Používateľov profilový obrázok
heisenberg
občasný prispievateľ
Príspevky: 29
Registered for: 5 years 6 months

Príspevok od používateľa heisenberg »

Ahojte :D , viete poradit alebo rovno napisat osobnu skusenost HK P30L vs HK SFP9.Moja prva buduca zbran.Najskor som si bol isty, ze chcem P30 ale niekto sa ma uz opytal ,,zvazoval si aj SFP9 ? ... takze mam chrobaka v hlave a poriadneho.Za kazdu radu, skusenost budem vdacny :mrgreen:
Používateľov profilový obrázok
tomy45
prispievateľ
Príspevky: 110
Registered for: 9 years 1 month

Príspevok od používateľa tomy45 »

Osahaj, zastrielaj, rozhodni.
Ak vies na co ju potrebujes, mas jasneho vitaza.
dantes
častý prispievateľ
Príspevky: 2036
Registered for: 11 years 10 months

Príspevok od používateľa dantes »

SPF ma striker, P30 kladivo a tomu zodpovedajuce spustove mechanizmy.
Triarius
prispievateľ
Príspevky: 225
Registered for: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa Triarius »

jediny podstatny rozdiel je v mechanizme, obidve su HK, obidve su kvalitne, ergonomia podobna...zalezi, co preferujes, ci kladivo alebo striker, kazde ma svoje pre a proti, kazde ma svojich zastancov aj odporcov...v tom ti nikto neporadi, rozhodnut si musis sam...najlepsie je obe vyskusat a uvidis a uzrejmit si,naco ju hlavne chces, to je tiez dolezite pri rozhodovani...
Napísať odpoveď

Návrat na "Heckler & Koch"