Norinco 1911

Používateľov profilový obrázok
aparapi
častý prispievateľ
Príspevky: 617
Registered for: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa aparapi »

MRBLUE napísal:
Steff napísal: To by bola otazka: "Aj vam nedrzia naboje v zasobniku a ked ich vlozite do komory, prepadnu cele von cez hlaven?" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Si zabil :D :D :D
Breza
prispievateľ
Príspevky: 116
Registered for: 6 years

Príspevok od používateľa Breza »

Neviete poradit, ci Commander niekto predava? Na nete to nevidim.
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

V Black Markete som ho videl asi pred dvoma mesiacmi. Neviem či Maťo ešte ma skladom.
radec
občasný prispievateľ
Príspevky: 91
Registered for: 7 years 3 months

Príspevok od používateľa radec »

mate niekto skusenosti s novym norincom 1911sport v .45? je to model v dvojfarebnom prevedeni ktory je vraj uz kvalitou podstatne vyssie ako predchodca, v spracovani, presnosti.... zvazujem jeho kupu len sa rozhodujem medzi tymto a armscorom
Steff
častý prispievateľ
Príspevky: 624
Registered for: 8 years 1 month

Príspevok od používateľa Steff »

Zaujimalo by ma co je na nom "nove".
Predajca co ho tak inzeruje to nikde nema napisane, len je cena uz o 100e viac ako ked som ho kupocal ja pred rokom +-
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Ono tých "Sport"-ov je niekoľko druhov, asi podľa toho ako sa predajca zobudí. Tiež mám "Sport" a oproti iným sportom mám len predné napínacie drážky, vyššie pevné mieridlá ako Series 70 a plastový domček bicej pružiny. Videl som už modely so staviteľnými zadnými mieridlami, zadnými mieridlami "like a Novak", hranatým lúčikom, hliníkovým domčekom bicej pružiny...
radec
občasný prispievateľ
Príspevky: 91
Registered for: 7 years 3 months

Príspevok od používateľa radec »

Ake mate skuenosti so zasobnikmy, nevadia norincu zasobniky od akychkolvek vyrobcov? Mec-gar, ruger.....?
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Mam 10 ranove Mec-gary, lepšie ako origo Norinco.
radec
občasný prispievateľ
Príspevky: 91
Registered for: 7 years 3 months

Príspevok od používateľa radec »

Neviete poradit kde sa u nas daju kupit zasobniky mec-gar alebo wilson combat? (alebo ine kvalitne) nasiel som ich sice za dobru cenu ale na brownells.cz ale oni vraj na sk nesmu posielat. No a na brownels.sk mi uz dost davno tvrdili ze do 2tyzdnov ich zaradia do ponuky a stale tam niesu. Slovenske stranky ktore ich maju v ponuke ich maju uz dost dlho vypredane
zabludeny
občasný prispievateľ
Príspevky: 67
Registered for: 11 years 8 months

Príspevok od používateľa zabludeny »

Zdravím kedysi som kupoval zásobník do norinca tuto: https://armyobchod.cz/cs/ Dobrá cena aj promptné dodanie ale je to už nejaký čas.
Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Registered for: 16 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

Ja som bral odtialto 3 kusy
http://bvs.cz/zasobniky_coltn_191110r_45.html

slapu dobre, trosku trcia zo zbrane ale ak vadi, maju aj kratky model na 7 nabojov. Co sa tyka platby, tak co sme si pisali mailom, pri 3 zasobnikoch sa to uz oplatilo riesit prevodom (na dobierku posielaju iba v CR, popripade to poslu nejakemu znamemu v CR, takeho ale nemam). Platil som 3x 18,50 EUR za zboží+14 EUR za poštovné. Za taku cenu na SK vtedy zasobniky vobec neboli, len si pametam ze AFG mali zasobniky od Norinca za vyssiu cenu ako vysli tieto 10 ranove, takze nebolo o com. Komunikacia s BVS bola spickova, na maily odpovedali hned.

EDIT: este som nasiel tie ceny v starsej komunikacii s Bujnym tuto z fora, ktory mi ich odporucil: zasobnik z BVS s tymto postovnym vysiel 23 a nejaké drobné. V SK som vtedy pod 35€ nenašiel nič, extrem bol AFG 39€ za Norinco 7raňák
radec
občasný prispievateľ
Príspevky: 91
Registered for: 7 years 3 months

Príspevok od používateľa radec »

Uz im pisem.pozeram ze u nich momentalne vychadzaju 10ranove za 21e a 7ranove za 19e. Dakujem
radec
občasný prispievateľ
Príspevky: 91
Registered for: 7 years 3 months

Príspevok od používateľa radec »

takze nakoniec som zobral starsie norinco 45 sport z druhej ruky. doteraz vystrelene cca 5000 nabojov, povacsine prebijance eprx a pb. bez akehokolvek problemu. jediny problem je v origo zasobnikoch, kupil som jeden norinco7r novy a najprv som sa s nim musel hrat asi pol hod aby to vystavovalo zachyt zaveru, naproti tomu origo colt a mecgar 7 a 10r absolutne bez problemov. zo stojanu na zeleny terc 25m sa vsetko drzi v 10. spust vylestena+competition list pruziny a na spusti 1,4kg takze spokojnost.
Napísať odpoveď

Návrat na "Norinco"