Delta Optical Stryker HD 5-50x56

millos
prispievateľ
Príspevky: 398
Registered for: 12 years 6 months

Delta Optical Stryker HD 5-50x56

Príspevok od používateľa millos »

nemožem sa nikde na nete dopátrať a uspokojiť moju zvedavosť...dnes som kúpil uvedenú optiku, chcel som klikanie 0,01MRAD a osnovu DLS1.
Optika došla o.k, nádherná ostrosť obrazu, v škatuli clona, krytky...na škatuli všetko podľa požiadavky...len ma hneď znepokojilo po vybalení puškohľadu na vežičke nápis 0,05MRAD, rýchlo som otvoril polskú stránku a tam takisto nič o tomto klikaní, iba centimetrové a 1/8MOA.
5mm klik mi viac vyhovuje, som rád, pretože som túto optiku preklikal aby som sa uistil a rozsah je 597klikov, ale toto mi je záhada, podľa dostupných informácií sa nevyrába. Okrem jedného človeka na Slovensku nepoznám nikoho, kto ju má...takže teraz buďme múdri :D
Zatiaľ čakám na objednanú montáž, aby som sa uistil a overil skutočný rozsah kliku po výstrele.
veritas
prispievateľ
Príspevky: 288
Registered for: 20 years 7 months

Príspevok od používateľa veritas »

He "original" je original...
millos
prispievateľ
Príspevky: 398
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa millos »

Ved to...ty rypak :D
Uz som pisal Poliakom, aj do Nemecka ich zastupeniu, poslal som im foto optiky, seriove cislo...zatial cakam odpoved. Ked nepride odpoved, zajtra sa ide volat.
millos
prispievateľ
Príspevky: 398
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa millos »

Takze moj hlas bol vyslysany... :D , akurat mi volali z www.deltaoptical.pl a aj dosiel obratom mail:
Witam,

To jest nowy produkt z precyzyjniejszą regulacją.

Po styroch minutach humorneho polsko-slovensko-anglicko-nemeckeho telefonatu, mi Poliak oznamil, ze ide o poslednu novinku, este ju ani nedali na stranku. Velmi ochotny, ospravedlnil sa, tak som spokojny...
Používateľov profilový obrázok
Steyr_H5
častý prispievateľ
Príspevky: 694
Registered for: 10 years 8 months

Príspevok od používateľa Steyr_H5 »

No vidíš a ty by si už fejkoval :lol:
millos
prispievateľ
Príspevky: 398
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa millos »

Dusan, mal som zmiesane pocity, ked ani domovska stranka Delty ju nema v ponuke...vlastne mas pravdu, mal som zbytocne obavy, ved kto by ta na Slovensku oklamal :D :D :D
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

No výborne, dobre, že som čakal. Po novom roku sa naňho tiež chystám.
Používateľov profilový obrázok
Steyr_H5
častý prispievateľ
Príspevky: 694
Registered for: 10 years 8 months

Príspevok od používateľa Steyr_H5 »

Ked sme do nej s lovcom na Longshote kukali v mirage na terce tak nam padli sanky dole, lebo to sklo, pomer cena\vykon je ... Milos dobre si kupil, bude ta tesit :!:
millos
prispievateľ
Príspevky: 398
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa millos »

To sklo je fakt uzasne...za ten peniaz kto do toho nepozrie, neuveri. Trochu dlhsie trva zabava s okularom, ale po doladeni s paralaxou je to konkurencie schopne so vychytenymi znackami.
Co ma tiez tesi, intenzita osv.bodu zacina uplne jemnucko, to sa potesi aj Igor, veruze Deltu vyvencim obcas aj na polovacke. Pri max.polohe "11" , svieti optika ako Las Vegas, az neprijemne, taku intenzitu ale nikto nebude vyuzivat.
Uz sa tesim, ked pride montaz a hajde na strelnicu.
Len vcera u nas zacal "proces konfiskacie", dcera ju chce na pusku... Tak ide asi na 6,5x55 a mne zostane zase len stary Zeiss Victory a kopance od 300wm...nevadi, mladu to bavi a nezne pokolenie v Long range chyba, tak nech striela a ja mozem zase cistit, prebijat ako idiot raz tolko... :D :D
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Dnes boli na tréningu Strykeri tuším tri kusy, keď som dobre videl. Vyzerá, že Delta sa trafila do vkusu zákazníkov, aj kvalitou, aj cenou.
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Pozeram po tomto puskohlade uz dlhsie. Priemer tubusu je 34 mm.
Ake montaze pouzivate? Spuhr, alebo nieco ine?
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Vzhladom k rozsahu klikania puskohladu si riesil aj sklon 20 MOA?
Pripadne, aka vyska montazi je vhodna pre tento puskohlad.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Ja to mám trošku over-engineered, pretože mám aj šíny s náklonom 20-25 MOA a aj tieto montáže s 20 MOA. Bez problémov potom naklikám aj.... no, vlastne to tak celkom presne neviem, ale veľmi ďaleko :mrgreen:
Záleží na aké strelnice sa s tým dostaneš.
S výškou montáže ti neporadím, záleží od toho akú máš vysokú weaver šínu. Treba to najprv doma primerať a potom objednať montáž.
Napísať odpoveď

Návrat na "Puškohľady, ďalekohľady a kolimátory"