Model 52

radec
občasný prispievateľ
Príspevky: 91
Registered for: 7 years 3 months

Model 52

Príspevok od používateľa radec »

Viete mi niekto odhadnut aku cenu moze mat na sk trhu sw model 52 v top stave? Dakujem
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

Prejdi si napríklad tento link
https://www.gunbroker.com/All/search?Ke ... esson%2052

Osobne si myslím, že cena na Slovensku bude určite vyššia (čítaj nadhodnotená, premrštená)...ostatne, ako u všetkého.
erebos
expert
Príspevky: 2130
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa erebos »

Arminius : ...nesuhlasim. Pokial netrafi na zberatela tak to bude predavat velmi dlho, resp. nebude o to zaujem. Takze pojde vyrazne pod cenu....
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

Šak ja sa nehádam...ALE viem/e svoje.
Niektorí sú schopní pýtať za to alebo ono niekedy fakt neskutočné peniaze...teraz idem vo všeobecnej rovine.
Úplne stačí prejsť si len Bazoš...svojho času som zdúpnel, keď som videl staré a obité hrnce, ktoré predajca nazval honosne "starožitnosťou". Ono staré boli, což o to, ale pýtať za kus cca 10€ je už opovážlivosť, ktorá hraničí s tuposťou.

Cena predsa záleží od dohody...jeden spustí, druhý pridá...niekde sa obaja (možno) stretnú.
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

ono asi aj zalezi ci je to ty p 52 alebo 52/2 .pre europsky trh by som na urcenie ceny pouzil egun alebo herman historica. Na egune sa daju kupit lacnejsie ale zas je tam nejake riziko ze stav nebude az tak dobry ako u hermana. No a co som tak naryhclo prebehol stare aukcie tak ceny lietaju od 500 do 1200, s tym ze z D treba priratat import cca 200€.
kondrac
občasný prispievateľ
Príspevky: 50
Registered for: 9 years 2 months

Príspevok od používateľa kondrac »

Ja som v auguste 2018 do svojej zbierky zakúpil S&W 52-2 v stave novej za 700€.
Napísať odpoveď

Návrat na "Smith & Wesson a Ruger"