VMS 07

DeSade
častý prispievateľ
Príspevky: 1483
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa DeSade »

matkoo
prispievateľ
Príspevky: 295
Registered for: 6 years 4 months

Príspevok od používateľa matkoo »

matkoo
prispievateľ
Príspevky: 295
Registered for: 6 years 4 months

Príspevok od používateľa matkoo »

matkoo
prispievateľ
Príspevky: 295
Registered for: 6 years 4 months

Príspevok od používateľa matkoo »

Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

na tomto fore mi vyhľadávač na skratku "VMS 07" nič nevyhodil- tak som založil novú tému.
A súkromne si myslím, že Kopyto je viac než v obraze a preto je fajn, že s k tomu projektu vie vyjadriť niekto skutočne kompetentný.
matkoo
prispievateľ
Príspevky: 295
Registered for: 6 years 4 months

Príspevok od používateľa matkoo »

ano podla toho co pisal kopyto je viac v obraze ako google
ja zbran ma zaujala tiez minuly rok som na cislo uvedene na stranke skusal volat ale..
hlavne ta vaha je velmo zaujimava...
DeSade
častý prispievateľ
Príspevky: 1483
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa DeSade »

skôr by som začal písať príbeh takto: boli traja konštruktéri...potom si navzájom začali šetriť pluhy a rozišli sa... :lol:
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

... a roky bežia a nádeje sa živia... prototyp, potom druhý upravený prototyp... a ??? NIČ
(Patenty na super prkotiny - nie, neurážam autora, ale čo sa týka samotnej funkcionality zbrane, nič svetoborné ani svetoprevratné sa tam nejaví v porovnaní napríklad s Alien! )
Používateľov profilový obrázok
regnak
prispievateľ
Príspevky: 137
Registered for: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa regnak »

matkoo napísal:skuste estr orsr
http://orsr.sk/vypis.asp?ID=20779&SID=2&P=0
myslím že ten link na OR hovorí veľmi veľa... a vysvetľuje aj už spomínané prvky u Striboga.... :wink:
kopyto
občasný prispievateľ
Príspevky: 23
Registered for: 5 years 5 months

Príspevok od používateľa kopyto »

Adrian napísal:To su nove informacie. Hovoris o velkom projekta. Minimalne od roku 2014 co vieme.
Myslis, ze sa to dostane aj do predaja?
Planuje sa vyroba?
Ano Adrian, určite sa plánuje výroba, podla mojich info, už len kôli velmi vyspkým vývojovým nákladom, ktoré musel autor preinvestovať... Možno v zahraničí....ale možno budeme prekvapení a bude to i Slovensko podľa p. michúta...čo mu by on ako patriot bol najviac naklonený a bojuje za to....
Ešte k obrázkom :-) , ktoré sa objavujú :D :D :D , sú to väčšinou obrázky ala kamufláž, niečo ako pri testoch áut, ako už bolo spomínané nemali by slúžiť ako inšpirácie pre konkurencie :D , dokonca na jednej z nich je vidieť namontovaný kolimátor naopak :D :D :D :D
kopyto
občasný prispievateľ
Príspevky: 23
Registered for: 5 years 5 months

Príspevok od používateľa kopyto »

matkoo napísal:ano podla toho co pisal kopyto je viac v obraze ako google
ja zbran ma zaujala tiez minuly rok som na cislo uvedene na stranke skusal volat ale..
hlavne ta vaha je velmo zaujimava...
podla info od p. michuta cislo by malo fungovať, ospravedlnuje sa , no niekedy nestíha vybaviť všetky telefonáty...
kopyto
občasný prispievateľ
Príspevky: 23
Registered for: 5 years 5 months

Príspevok od používateľa kopyto »

RomanDiamond napísal:Offtop: aspon ze tam neni foto Kočnera :lol:
Podla vyjadreni p. michúta ho mrzí spajanie s uvedenou osobou, technopolov je podla p. michuta viac, ako to už býva :D .....jeden z nich je tiež potencionálnym uchádzačom o licenciu, pričom nemá absolútne nič spoločné s p. kočnerom....
kopyto
občasný prispievateľ
Príspevky: 23
Registered for: 5 years 5 months

Príspevok od používateľa kopyto »

theplaky napísal:Mat v portfoliu "vyvoj" je dnes velmi oblubene, najma vo vztahu k moznosti poziadat o NFP z eurofondov. .. takze ak by mal vlastne vyvojove aktivity aj (Kocnerov) Technopol, vobec by som sa tomu nedivil.. :D Navyse podpora vyvoja zo strany statu by mala v nadchadzajucich obdobiach v SR i nadalej rast: https://www.teraz.sk/ekonomika/podpora- ... lanok.html

Otazka skor znie ako to bude s vyrobou.. (spomenme si na smutnu story o tom ako sa zo slovenskeho samopalu Laugo stal cesky samopal CZ Scorpion EVO 3..).
- vyvojovo si to asi ten Michut zastresit dokaze, ak sa najde niekto kto by to vyrobil za normalne peniaze (jedna SVK fy ma aj napada), tak zobchodovat to uz bude najmensi problem.
..ak Technopol len vyckava kym to bude vyrobitelne bez toho aby prisli s niecim konkretnym aj ohladom vyroby tak si myslim ze sa nedockame..
Určite to vyrobitelne je, existuju kusy vyrobené seriovými technológiami, a vyrobené boli hlavne v´daka p. michútovi, ktorý bol garantom ich zvládnutia , pretože udajne osobne poskytoval potrebné výrobné know how a ktoré nezvládajú ani niektoré zbrojovky či výrobné firmy....osobne som o tom presvedčený vzhľadom na jeho vedomosti, ktoré som mal možnosť "preveriť" :D :D
kopyto
občasný prispievateľ
Príspevky: 23
Registered for: 5 years 5 months

Príspevok od používateľa kopyto »

Igrlik napísal:... a roky bežia a nádeje sa živia... prototyp, potom druhý upravený prototyp... a ??? NIČ
(Patenty na super prkotiny - nie, neurážam autora, ale čo sa týka samotnej funkcionality zbrane, nič svetoborné ani svetoprevratné sa tam nejaví v porovnaní napríklad s Alien! )
Nechápem iróniu, no a ked sme pri aliene, ktorý neviem prečo bol spomenutý, no ked už bol spomenutý, čím je svetoborný (hmotnosť, velkosť, kompaktnosť, design, spätný ráz v pomere k HMOTNOSTI, životnosť, spolahlivosť,.....) :D :D :D ale to som odbočil.....parametre VMS sú zverejnené a myslím hovoria za všetko a na základe nich výrobok myslím možno radiť k absolútnej špičke vo svojej triede vo svete ako hovorí autor...ono asi to treba vidieť na vlastné oči a i vyskúšať :D No i ja dnes už súhlasím s p. Michutom, ktorý hovorieva že slovenský syndróm malosti je nesmierne veľký :D :D :D
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

kopyto: prečo o sebe píšeš v tretej osobe? :wink:
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatní výrobcovia"