Taurus Curve .380 ACP

Používateľov profilový obrázok
limo222
častý prispievateľ
Príspevky: 579
Registered for: 12 years 10 months

Taurus Curve .380 ACP

Príspevok od používateľa limo222 »

Používateľov profilový obrázok
limo222
častý prispievateľ
Príspevky: 579
Registered for: 12 years 10 months

Príspevok od používateľa limo222 »

Používateľov profilový obrázok
mgke
občasný prispievateľ
Príspevky: 41
Registered for: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa mgke »

Frankie
prispievateľ
Príspevky: 102
Registered for: 7 years 4 months

Príspevok od používateľa Frankie »

Má niekto skúsenosti s týmto subkompaktom?
Používateľov profilový obrázok
Hindenburg III
občasný prispievateľ
Príspevky: 74
Registered for: 8 years

Príspevok od používateľa Hindenburg III »

Podľa vzhľadu je súčasťou zbrane aj zošívačka na prišpendlenie terčov :wink:
Frankie
prispievateľ
Príspevky: 102
Registered for: 7 years 4 months

Príspevok od používateľa Frankie »

Nemá mieridlá, tak na športovú strelbu asi nebude vhodný.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5589
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Videl som ho. Zaujímavý dizajn. Naživo ešte viac ako na obrázku. Ale naozaj sa snažím rozpamätať, či som Curve vôbec vzal do ruky. Tým chcem povedať, že pre mňa je to aj napriek nevšednému dizajnu úplne nezaujímavá zbraň. Nerozumiem, prečo by mal niekto dať prednosť tomuto napríklad pred SW Bodyguard, ktorý je už nepomerne rozšírenejší a azda má vychytané aj prvotné problémy s laserom, či s vypínačom laseru.
Integrované svetlo? Integrovaná spona? To ma určite nedojme. A zahnutý tvar? Na koho to má urobiť dojem? Lebo iný účel, ako robenie dojmu (na zákazníka) v tom ťažko hľadám. Pre mňa bolo prvé letmé stretnutie s týmto kvérom takým nezaujímavým zážitkom, že si naňho sotva ešte spomeniem a o ďalšie ani príliš nestojím.
Samozrejme, to sú moje subjektívne postrehy a pocity. Ak má niekto pocit, že práve tento kvér potrebuje, potom som nič nepovedal. Moja voľba, keď som zháňal "niečo malé na nosenie", bola diametrálne odlišná. A neviem, čo by mohlo zmeniť môj názor. Správanie sa pri streľbe? Neviem, neskúšal som, referencie mám len z videa. Aj keby, fajn, lenže dnes si už počína celkom obstojne aj konkurencia a malé, ľahké pištole v stredne výkonných kalibroch, už spravidla nerobia žiadne veľké rodeo v ruke.
Neviem, čo dodať. Od serióznej recenzie je to ďaleko (heh, ak Taurus chce, môže mi na ozajstnú recenziu poslať jeden kus), ale píšem to, lebo naozaj netuším, či zareaguje niekto iný, kto by bol majiteľom tohto dizajnovo nevšedného počinu, alebo mal z neho aspoň čo-to odstrieľané. K veci teda ešte asi toľko, že pre referencie by som odporučil prelúskať americké zbraňové fóra. Mne už takto súdruhovia spoza Atlantiku raz ušetrili peniaze.
:lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Taurus"