ZVS P21 Exclusive Duotone

Používateľov profilový obrázok
TheSyn
občasný prispievateľ
Príspevky: 60
Registered for: 9 years

Príspevok od používateľa TheSyn »

DeSade napísal:
TheSyn napísal:Samozrejme, pojdem to poskusat, vyskusam si to v SA/DA, aj ked ja si na DA nepotrpim, som zvyknuty na SA (aj ked samozrejme nepopieram, ze pokial je zbran vybavena DA rezimom, mal by spolahlivo fungovat).
Z toho mi vyplýva, že ju chceš do div. Standard v IPSC?
Presne tak, ale napriklad P20 aj 21 je schvalena aj v production (narozdiel od 5,25" XDm) / co je pre mna sice nepatrny, ale aspon urcity port. :)
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Ale v PRD prvu ranu odpalujes DA.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3691
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Však to vie. Nebude to jeho prvá zbraň, vyskúša, rozhodne sa.
DeSade
častý prispievateľ
Príspevky: 1483
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa DeSade »

TheSyn napísal:
DeSade napísal:
TheSyn napísal:Samozrejme, pojdem to poskusat, vyskusam si to v SA/DA, aj ked ja si na DA nepotrpim, som zvyknuty na SA (aj ked samozrejme nepopieram, ze pokial je zbran vybavena DA rezimom, mal by spolahlivo fungovat).
Z toho mi vyplýva, že ju chceš do div. Standard v IPSC?
Presne tak, ale napriklad P20 aj 21 je schvalena aj v production (narozdiel od 5,25" XDm) / co je pre mna sice nepatrny, ale aspon urcity port. :)
Úplne nevhodná zbraň pre STD.
Napr. v inzercii je TS za celkom pekné lóve. Je to síce mastodont ale vyšíva to krásne.
Používateľov profilový obrázok
TheSyn
občasný prispievateľ
Príspevky: 60
Registered for: 9 years

Príspevok od používateľa TheSyn »

DeSade napísal: Úplne nevhodná zbraň pre STD.
Napr. v inzercii je TS za celkom pekné lóve. Je to síce mastodont ale vyšíva to krásne.
Nevravim, ze nie je, CZ75TS som v ruke mal, ale ako vravim, som rozmarny a potrpim si na to, aby sa mi zbran aj pacila, co sa o TS povedat neda...navyse v kombinacii s mojimi malymi rukami, je take kopyto pre mna uplne nevhodna volba...
Používateľov profilový obrázok
TheSyn
občasný prispievateľ
Príspevky: 60
Registered for: 9 years

Príspevok od používateľa TheSyn »

Caute, takze:
dneska som bol vyskusat P20, ktoru u nas na strelnici maju na pozicanie - podla mojho predpokladu - vcelku som bol spokojny s ergonomiou zbrane (toto mi celkovo pride ako najvacsia deviza a dovod, preco po nej vobec poskulujem), celkove spracovanie mi prislo decentne, DA sice nie najlepsi / urcitym sposobom trosku zvlastny, ale nie nejako extra otravny, chod spuste mi prisiel plynuly, spust o nieco malo tazsia, nez na mojom XDM (nie vsak natolko "sporty feel", skratka resume - dal som ju objednat v modeli P21 a po lepsom odskusani si myslim, ze spisem moje pocity a skusenosti, nech sa s vami viem podelit. Dufam, ze tato kupa mi nebude sklamanim, ale po odskusani verim, ze to bude dobra volba :wink:
milan333
občasný prispievateľ
Príspevky: 10
Registered for: 7 years 1 month

Príspevok od používateľa milan333 »

Mám jednu doma 21 exclusive.
Nestrieľam súťažne takže nemôžem posúdiť rýchlosť.
Zatiaľ mám vybúchané 5000 nábojov a ani jeden zásek!
Presná je dosť tie 2 cm naviac spravia dosť.
Strieľam na strelnici aj čo majú chalani zbrane ale táto mi akosi sadla do dlane aj keď musím povedať že spúšť oproti glocku má dlhší chod ale to je všetko o zvyku.

p.s. A musím zas zdôrazniť keby ZVS spravila lepší marketing, reklamu verím že by si zbraň našla viac záujemcov ale neviem aký majú oni zámer so zbraňami pretože sa vyrábajú stále. Vraj to malo biť pre armádu, políciu alebo na vývoz ale to len z počutia.
milan333
občasný prispievateľ
Príspevky: 10
Registered for: 7 years 1 month

Príspevok od používateľa milan333 »

Moja zbraň kupovaná v roku 2017 a do dnešného dňa vybúchaných cez 20000 nábojov a musím povedať že furt ide presne. Okrem toho že na začiatku po vystrieľaní zásobníku zbraň neostávala "vysieť v zadu" som nemal žiaden problém.
Používateľov profilový obrázok
fotograf
častý prispievateľ
Príspevky: 800
Registered for: 9 years 3 months

Príspevok od používateľa fotograf »

A riešil si to nejakým servisným zásahom? (myslím ten "padajúci" záver...) :?:
milan333
občasný prispievateľ
Príspevky: 10
Registered for: 7 years 1 month

Príspevok od používateľa milan333 »

Vyriešil to na počkanie technik v predajni ale čo upravil neviem.
Používateľov profilový obrázok
fotograf
častý prispievateľ
Príspevky: 800
Registered for: 9 years 3 months

Príspevok od používateľa fotograf »

Zrejme vôľu záchytu záveru...
Napísať odpoveď

Návrat na "ZVS"