Tokarev TT33

Používateľov profilový obrázok
vydriduch
častý prispievateľ
Príspevky: 725
Registered for: 5 years 5 months

Príspevok od používateľa vydriduch »

Zdravim , mam dve prosby:
1, Je prosim niekde na Slovensku seriozny predajca dielov na TT33? Zhanam vratnu pruzinu a nasiel som iba v CZ aj to su v vacsina z nich pouzivane.

2, Bol by prosim nejaky majitel TTčka taky ochotny a premeral by šublerom vodiace pliešky na zásobníku?

Ďakujem.
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

A čo takto trošku na východ? Inťerňet-magazin MAGNUM
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

igrlik: neviem neviem...

Международная доставка:

В связи с принятием нового закона, который запрещает отправку любых запчастей на оружие в другие страны, отправка оружейных запчастей запрещена (контрабанда).
Používateľov profilový obrázok
Z-T
občasný prispievateľ
Príspevky: 52
Registered for: 4 years 3 months

Príspevok od používateľa Z-T »

.. na margo magaziňov iz vostoka: za mňa, mám dobré skúsenosti s Ďeržavou (https://www.derr.su/zapchasti-dlya-pistoleta-tt-c21/), objednával som od nich dvojnožku na SVD aj diely na Špagina.. čo neprešlo rentgenovou kontrolou durakom na ruskej colnici, zabalili do plechu a poslali znova aj s úspechom :D Akurát samozrejme platba iba vopred a v ešope akceptujú iba ruské platobné karty (so slovenskou embosovanou VISA-ou si tá ich sberbanková platobná brána ani neškrkla), takže sa priprav na transfer typu WesternUn!on, prípadne ak sa dohodneš pa ruski, tak platbu na účet v rubľoch cez niečo ako Transferw!se. Pripraviť sa treba tiež aj na pomerne drahé poštovné, ktoré si radi zapýtajú => u mňa to za spomenuté artikle + ešte nejakú bižuteriu, vyšlo 45eur na ruble, takže nejakých 3000R toho času.

Ale majú tam fakt bársčo, diely do kalacha, makarova, tokareva, Stečkina, Sudajeva.. etc. Idealne zobrať toho vyše, nech sa to oplatí
Používateľov profilový obrázok
vydriduch
častý prispievateľ
Príspevky: 725
Registered for: 5 years 5 months

Príspevok od používateľa vydriduch »

Dakujem pekne.
O derr.su viem, jazyky ovladam, tam sa skor obavam nejakeho retarda, ze vytahne zakon o sankciach - je tam pokuta 5000€.
S tym postovnym - to su osmekari, v rusku je postovne praveze neskutocne lacne, to skor bude okolo 45 rublov ;)
Používateľov profilový obrázok
Z-T
občasný prispievateľ
Príspevky: 52
Registered for: 4 years 3 months

Príspevok od používateľa Z-T »

Ruské poštovné je naozaj lacné, to ano..len pri mne si ho vycucali z prsta, asi keď zistili, ako tú ich hatmatilku przní nejaký буржуй 8)
Používateľov profilový obrázok
Nomed
prispievateľ
Príspevky: 422
Registered for: 4 years 4 months

Príspevok od používateľa Nomed »

A čo tak klon/náhradu od zástavy alebo norinca?
Teda ak nezhanaš striktne original.
Používateľov profilový obrázok
vydriduch
častý prispievateľ
Príspevky: 725
Registered for: 5 years 5 months

Príspevok od používateľa vydriduch »

Ahoj, dakujem za odpoved, zohnal som original, ak sa nestrati po ceste, za par dni je doma.
Frankie
prispievateľ
Príspevky: 102
Registered for: 7 years 4 months

Príspevok od používateľa Frankie »

Mám skúsenosť, že diely z TT33 a Norinco T54 sú navzájom zameniteľné. Možno to niekomu pomôže.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatní výrobcovia"