Spoločný nákup 9mm Luger

Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Čo jeto lacnejšie ako ARESy? Aká suma?
Používateľov profilový obrázok
mabo
častý prispievateľ
Príspevky: 635
Registered for: 11 years 3 months

Príspevok od používateľa mabo »

Mesi neviem či sa niečo rozumné dozvedieš.... mne to pripadá ako snaha o zaujímavosť... existuje niečo (nepoviem čo...) čo je lacnejšie (pri množstve... nepoviem koľko) ako aresy (nepoviem aké...)...
Používateľov profilový obrázok
vydriduch
častý prispievateľ
Príspevky: 725
Registered for: 5 years 5 months

Príspevok od používateľa vydriduch »

Cena by mala byť 0,14 pri väčšom odbere. Vystrelil som 10 z každého druhu, čo som dostal darom, takže kvalitu ťažko posúdiť. Vizuálne vyzerali krajšie ako Aresy - čistejšie hilzne.
Viac informácii nemám, neviem čo čakáš - rodné číslo toho čo mi dal tých 5 kusov? Ked vystrelím 500 čo mám objednaných a nebude tam 10% zlyhaviek, potom môžem smelo napísať "viem kde sa dá kúpiť toto a za tolko".
Ked viac neviem, tak neviem.
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

Kto je vyrobca toho streliva?
Používateľov profilový obrázok
vydriduch
častý prispievateľ
Príspevky: 725
Registered for: 5 years 5 months

Príspevok od používateľa vydriduch »

Nemam zdania. Tých pár na skúšku, čo som dostal a hneď aj vystrelil, boli to 8 a 9 gramové FMJ.

Pravdepodobne dačo prebijane, ale musel prať nábojnice, lebo také pekné prebíjance som ešte nevidel. Ja to mám sprostredkovane cez dvoch ľudí, kontakt som získal náhodne na strelnici. Tých 500ks pre mňa mi este neprislo, uvidim ked pridu - aké budú, čo bude na doklade (ak bude) atď.

Ak by ste mali niekto kontakt aj na lacnejšie fabrické, prosím dajte vedieť. Ja som skúšal v troch predajniach vyjednávať, a nestáva sa mi často, že by som aspoň 10% nezjednal- tu som však narazil a max zľava pri 10.000ks+ bola do 3%, takže ak niekto viete kde sa dá rozumne dohodnúť, napíšte mi PM, vezmem 3000 fabrických a môžem odviezť ďalším kolegom. BA-TT-NR-BB-BR-RK jazdím bežne, na východ málokedy, ale prípadne do KE alebo PO by som možno tiež zvládol - len to potrvá, kým si nájdem cestu.

U mňa s peniazmi teraz nie je problém, kľudne čo zoberem aj pre druhých - vyplatím a vyrovnáme sa pri odovzdaní.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5148
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

10.000ks je z hľadiska ceny/zľavy nezaujímavé množstvo.
Používateľov profilový obrázok
mabo
častý prispievateľ
Príspevky: 635
Registered for: 11 years 3 months

Príspevok od používateľa mabo »

vydriduch napísal:...
Viac informácii nemám, neviem čo čakáš - rodné číslo toho čo mi dal tých 5 kusov? Ked vystrelím 500 čo mám objednaných a nebude tam 10% zlyhaviek, potom môžem smelo napísať "viem kde sa dá kúpiť toto a za tolko".
Ked viac neviem, tak neviem....
Len jediné info a to o akom strelive hovoríš...lebo z tvojho príspevku sa dalo iba dedukovať že to "asi" nebudú Aresy... Ale čo je to za strelivo a od koho sme ani len netušili... Tak len také základné a jednoduché info som čakal, nie rodné číslo.... Ani o cene sme nič nepočuli, tak tiež som to považoval ako základné info a stále som nepotreboval rodné číslo....

Chcel som tak veľa, alebo pre teba tak zložité veci...?
Používateľov profilový obrázok
vydriduch
častý prispievateľ
Príspevky: 725
Registered for: 5 years 5 months

Príspevok od používateľa vydriduch »

Mile rád by som poskytiol viac informácii, ale žial naozaj som nemal a stále nemám. Mrzí ma to, nemôžem poslužiť. Vymýšľať/sľubovať som nechcel nič. Urgoval som to, chlap slubuje, no stále nemám ani tých 500 pre mňa a to už bude cez 3 týždne.

Sorry, len ma trochu podpichla tá poznámka "snaha o zaujímavosť", ked som s tym zabil istý čas.
Peace! :wink:
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

(..hovorit je striebro, mlcat je zlato)
peace
Jaro2846
občasný prispievateľ
Príspevky: 10
Registered for: 4 years 10 months

Príspevok od používateľa Jaro2846 »

Ahojte, zatiaľ nikto nič nové ohladom spoločného nákupu?
Používateľov profilový obrázok
slavmiro
častý prispievateľ
Príspevky: 572
Registered for: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa slavmiro »

Ahojte, nechystá sa niekto niečo zorganizovať? Mal by som záujem o 2.000 včeličiek. Osobný odber BA alebo TT/NR kraj.
Prílohy
2737745.jpg
dusky
prispievateľ
Príspevky: 161
Registered for: 6 years

Príspevok od používateľa dusky »

Nenapisal si aku cenu ocakavas a ci za fabricke alebo prebijane strelivo a ake parametre, ani kedy to potrebujes.
2000 je dost malo co ti to spravi cenu.

porozmyslaj aj napr.
https://www.hermes.sk/sellier-bellot+41 ... er-bellot/
Pri odbere 2.000ks a platbe v hotovosti je cena za 1ks = 0,18 EUR
Pri odbere 10.000ks a platbe vopred prevodom, alebo v hotovsti na základe faktúry je cena za 1ks = 0,175 EUR

prebijance ares s ceprx
http://www.ares-gun.sk/strelivo-ares.html
9 mm Luger EPRX 125gr/8,1g 130/8,4 200/500ks 0,17€* zápalka Fiocchi, prach Vectan Ba9, strela Ares
9 mm Luger subsonic EPRX 135/8,7 147/9,5 150/9,7 152/9,9 200/500ks 0,18€* zápalka Fiocchi, prach Vectan Ba9, strela Ares
a davaju 10% zlavu

je plno dalsich podobnych s cim maju skusenosti ostatni chalani urcite.
Používateľov profilový obrázok
slavmiro
častý prispievateľ
Príspevky: 572
Registered for: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa slavmiro »

Neponahla to, ale vdaka za tipy. Za ostatne 2 roky som sa tu zucastnil 2 spolocnych nakupov za fajn ceny pri odbere 1.000ks, original fabricke a balene po 50, tak zistujem situaciu.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

V nedeľu na LOS-ke v Trnave, MM strelnica, mali chalani na pulte 9L prebíjance, čo vyrába myslím jeden z majiteľov.
Ak si dobre spomínam, boli za 15 ec/ks s neviamakouťažkou strelou a 15,80 ec/ks subsonik s 9g strelou.

Neviem, koľko toho majú a či to nie je len pre ich zákazníkov, treba si tam zavolať/napísať.
ibibi
občasný prispievateľ
Príspevky: 75
Registered for: 5 years 5 months

Príspevok od používateľa ibibi »

Treba sa ozvat majitelovi, nie je to len pre zakaznikov strelnice. http://www.mmstrelnica/kontakt
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje - kde a za koľko"