4,5 alebo 5,5

vigorous_antonelli

4,5 alebo 5,5

Príspevok od používateľa vigorous_antonelli »

Prosim Vas poradte mi, co by bolo vyhodnejsie 4,5 alebo 5,5 na lov skodnej?
inspiring_mclaren

Príspevok od používateľa inspiring_mclaren »

myslim ze to je jedno.....
vigorous_antonelli

Príspevok od používateľa vigorous_antonelli »

skullmann napísal:myslim ze to je jedno.....
Vacsie broky mensia sila,nie?
inspiring_euclid

Príspevok od používateľa inspiring_euclid »

Lubosh55 napísal:Prosim Vas poradte mi, co by bolo vyhodnejsie 4,5 alebo 5,5 na lov skodnej?
Na lov akej škodnej Ja mám http://www.zbrane-frano.sk/shop/proginf ... oyal-5,5-ftá je super som s ňou. spokojný
Lepšie sú rozhodne zbrane kalibru 5,5mm kedže sú to silnejšie zbrane tak majú vačšie náboje vačší náboj má lepší efekt to jest pre takého vrabca smrť
a tie zbrane majú silnejšiu pružinu čo zväčšuje silu a rýchlosť vystreleného náboja ja odporúčam kaliber 5,5mm
inspiring_jemison

Príspevok od používateľa inspiring_jemison »

mna napadla jedna bohovska moznost ked si kupis vzduchovku 5,5mm a drbnes na nu hlaven z 4,5 mm to bude sila len je jeden problem neviem ci bude sedet a ci nebudu diabolky prepadavat cez otvor puzdra
inspiring_euclid

Príspevok od používateľa inspiring_euclid »

nápad nieje zlý ale pružiny sú rozdielne čiže ak dáš hlaveň 4,5 tak aj pružinu treba 5,5 lebo ak z nej vystrelíš náboj ostane zaseknutý keď prebiješ znova tak ti to môže aj buchnúť a také risky by som nechcel podstupovať :shock:
inspiring_hopper

Príspevok od používateľa inspiring_hopper »

Neni pravda Slavia 634 4.5 mm vymenis hlaven za 5.5 a mas priblizne to iste co 5.5 origos
inspiring_euler

Príspevok od používateľa inspiring_euler »

Ja mam tiez otazocku ku 4.5 a 5.5.
Napriklad mal by som doma dve slavie 634. Jednu 4.5 a jednu 5.5. Ustovu energiu maju rovnaku ale 5.5 ma mensiu rychlost. Takze ktora bude mat vacsi dostrel? Mala lahka diabolka letiaca rychlo alebo velka a taksia pomalsia? Ktora bude mat vasciu presnost na dialku?
inspiring_hopper

Príspevok od používateľa inspiring_hopper »

Odpoved - 4.5 doleti dalej a je aj presnejsia.

5.5 je cisto na lov kde treba velku prieraznost a penetraciu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"