Sig Sauer Mosquito

Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Dátum registrácie: 17 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

Poznam poznam, pri poslednej navsteve som vysypal 4 krabky len sa zaprasilo po nich :)
Skusal som SB standard, bo Blazery v Dease nemali, a ficali uplne bez problemov, a aj velmi pekne sustrely som dosahoval. Asi nakupim tohto streliva viac
robogti
prispievateľ
Príspevky: 282
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa robogti »

Tak som bol s komárom prvý krát na strelnici a hneď som vypustil asi 170 rán. Keby som nemal naponáhlo, padla by ešte ďalšia 50, čo som mal odloženú v aute. Podarila sa až jedna zádržka, ale tom skúšal rôzne strelivo a zbraň ešte nie je poriadne zastrieľaná, takže ma to netrápi.
Na vybláznenie sa skutočne jedna super hračka, s deviatkou som toľko včielok naraz nevypustil ani nepamätám, možno až dvakrát.
robogti
prispievateľ
Príspevky: 282
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa robogti »

K dnešnému dňu mám so Siga vystrieľaných asi 740 rán. Strelivo iba Minimag a Blaser. Za celú tú dobu boli dve zádržky, obe s Blaserom, pri prvej bol nedorazený zásobník. Cena munície - Blaser cca 1,35 Sk/ks, Minimag 1,90 Sk/ks.
peto543
prispievateľ
Príspevky: 221
Dátum registrácie: 17 years

Príspevok od používateľa peto543 »

skusali ste dakto dat vyladit spust na mosquite ?
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 9 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

peto543
prispievateľ
Príspevky: 221
Dátum registrácie: 17 years

Príspevok od používateľa peto543 »

no vlastnorucne to urcite robit nebudem, to by nedopadlo dobre :)
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 842
Dátum registrácie: 15 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

vie mi niekto poradit aka svetlovodna mucha by pasovala na mosquito
inspiring_perlman

Príspevok od používateľa inspiring_perlman »

Ja uz mam druhe mosquito , to prve bolo super, toto nove ma vyslovene zlosti so spustou. Ma uz vystrielane asi 2000 vciel a stale je spust tvrda a zabera az uplne v zadnej polohe, neda sa s tym nieco robit?
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Da sa... odniest puskarovi , prelestit pripadne preuhlovat zachytne ozuby, vymenit pruzinu spuste za slabsiu atd. da sa to poladit bez problemu
robogti
prispievateľ
Príspevky: 282
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa robogti »

NASTY napísal:vie mi niekto poradit aka svetlovodna mucha by pasovala na mosquito
skús od GP, to mi pripadá také univerzál
eager_chebyshev

Príspevok od používateľa eager_chebyshev »

ahojte,
chcel by som vas poprosit o jedno info...mam nove Mosquito, a chcel by som vediet, ci vam ide palcom natahovat kohut tazko alebo lahko? na mojom, aspon ked to porovnam s K 100, alebo Norinco 1911 (tie idu velmi lahko) , tak ide hrozne tazko(na to , ze to je len .22 ), podla mna je tam silna bicia pruzina, aspon moj nazor. okrem toho ze musim strielat len na slabej vratnej pruzine, tak obtahuje len Blazery HV, ostatne strelivo ako standart mozem zabudnut. podla mna jednou z pricin, preco neobtahuje slabsie naboje je, ze pri spatnom pohybe zaveru musi prekonavat este aj odpor bicej pruziny, kt. je teda riadne silna, ako na delo :D mam ju este v zaruke, myslite, ze by mi to vymenili ?
dik
peto543
prispievateľ
Príspevky: 221
Dátum registrácie: 17 years

Príspevok od používateľa peto543 »

hm ... tazko alebo lahko je subjektivny pocit no myslim ze moje ide tak "normalne".. nemam pocit ze by to bolo niako super tazko... inac moje mozsquito zo zaciatku nechcelo ani Blazery (fungovali iba po naolejovani) a teraz po vystreilani cca 3tis nabojov funguju bezchybne... :)
mna na mosquite trapi skor spust na konci je strasne tvrda ..pisal som aj do jedneho puskarstva ohladom vyladenia no bez odpovede tak uvidime...
eager_chebyshev

Príspevok od používateľa eager_chebyshev »

peto543 napísal:hm ... tazko alebo lahko je subjektivny pocit no myslim ze moje ide tak "normalne".. nemam pocit ze by to bolo niako super tazko... inac moje mozsquito zo zaciatku nechcelo ani Blazery (fungovali iba po naolejovani) a teraz po vystreilani cca 3tis nabojov funguju bezchybne... :)
mna na mosquite trapi skor spust na konci je strasne tvrda ..pisal som aj do jedneho puskarstva ohladom vyladenia no bez odpovede tak uvidime...
tu spust by som aj ja rad uvital jemnejsiu :roll: ja som silu toho kotutika porovnaval s K 100-9 mm a Norinco 1911- .45, a tam to ide fakty uplne lahucko...neviem preco .22 by mala ist až tak tazko...asi najlepsie bude skusit nejake ine Mosquita na predajniach na porovnanie...lebo na tom mojom 5 x natiahnem, a uz mam pomaly otlaky na palci :?
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 9 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Keď obťahuje ešte aj Blazery iba na slabej pružine, jednoznačne je bicia pružina problém. Je tam vinutá, skúsil by som ju vymeniť za slabšiu alebo z nej dal pol závitu až závit dole brúskou... a samozrejme, keďže spúšť musí uvoľniť kohút proti sile bicej pružiny, aj spúšť teda je tvrdá a pri slabšej bicej pružine bude mäkšia - myslím tým samozrejme aj streľbu v režime SA, kedy iba uvoľníš natiahnutý kohút, ale aj v DA, kedy musíš prekonávať odpor bicej pružiny pri spúšťovom naťahovaní!

(Autor tejto dobrej rady nepreberá žiadnu zodpovednosť za prípadné škody, ktoré aplikáciou tejto rady vzniknú. Každý, kto v duchu tejto dobrej rady koná, tak koná na vlastnú zodpovednosť!)
eager_chebyshev

Príspevok od používateľa eager_chebyshev »

Igrlik napísal:Keď obťahuje ešte aj Blazery iba na slabej pružine, jednoznačne je bicia pružina problém. Je tam vinutá, skúsil by som ju vymeniť za slabšiu alebo z nej dal pol závitu až závit dole brúskou... a samozrejme, keďže spúšť musí uvoľniť kohút proti sile bicej pružiny, aj spúšť teda je tvrdá a pri slabšej bicej pružine bude mäkšia - myslím tým samozrejme aj streľbu v režime SA, kedy iba uvoľníš natiahnutý kohút, ale aj v DA, kedy musíš prekonávať odpor bicej pružiny pri spúšťovom naťahovaní!

(Autor tejto dobrej rady nepreberá žiadnu zodpovednosť za prípadné škody, ktoré aplikáciou tejto rady vzniknú. Každý, kto v duchu tejto dobrej rady koná, tak koná na vlastnú zodpovednosť!)
no kedže moje SIG je este cca 1,5 roka v zaruke, tak sa vrtat vnom nebudem :wink: v stredu to odnesiem na predajnu a nech sa postaraju o to oni 8) dufam ze tam daju novu pruzinu a nebudu ju skracovat, rezat, pilit zavity :evil: :idea:
Napísať odpoveď

Návrat na "Sig Sauer"