Glock a nosenie náboja v komore

inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

ja nosim handrovu dastu za 10evri pod gatami a ked sa zoderie, kupim si dalsiu. Jedina vec co zmenim je, ze si nekupim s nerezovou sponou ale ciernu, bude este menej svietit na opasku ked sa povyhrnie tricko
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1323
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Momentalne najviac nosim G34 a najviac sa mi osvedcilo plastove puzdro Fobus na vonkajsie nosenie. Len som niektore miesta zvnutra musel troska upravit. Kazdu pistol,ktoru som mal u seba som mal s nabojom v komore a podla toho som sa k nej aj choval. Myslim ze to bol K.Capek co povedal "ziadna zbran neni blbuvzdorna" :lol: Takze vzdy je to o ludoch a ich navykoch. Najviac nahodnych vystrelov je "nenabitou" zbranou. K tomu obrannemu revolveru nad ktorym rozmyslas: Ja skor odporucam nejaky Taurus v razi 357 magnum. Mal som 2´Taurus 617ti,bol to sedemranovy polkilovy titanovy revolver s integrovanym kompenzatorom zdvihu hlavne a gumenou rukovatou ribbergrip,ktora perfektne tlmila spatny raz. 7ran 357mag s olovenou SWC strelou je na sebeobranu nadmieru dostacujucich. Taurus v sucastnost robi velmi siroky sortiment kvalitnych revolverov a stoja polku z toho co Smith&Wesson. :D
inspiring_franklin

Príspevok od používateľa inspiring_franklin »

GLOCK 19 3.g Pri zapinani bezpecnostneho pasu

http://goo.gl/3mVEO

Obrázok
Obrázok
Obrázok
[/img]
Obrázok
Obrázok
Obrázok
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

martinr: už sme to tu dávnejšie preberali, vina púzdra.
inspiring_franklin

Príspevok od používateľa inspiring_franklin »

tak sory za spam, nenarazil som tu na to. 8)
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1323
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Ako tak pozeram,to puzdro vyzera ze ani neni na Glocka,ale skor na revolver. Ak o som pisal "ziadna zbran neni blbuvzdorna", Tu je vysledok. :lol:
Používateľov profilový obrázok
zandar
prispievateľ
Príspevky: 111
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa zandar »

..hey nach sa toto stane CZ, GP, HK .... tak ich ukrizujete no glock je glock :D
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1323
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

zandar
Tu nejde o to ci to je Glock,CZ,HK... Tu ide o to pri nespravnej manipulacii moze dojst k nestastiu s hocicim. Blbec si je schopny pichnut aj pri krajani chleba kuchynsky noz do brucha...
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

s hentym puzdrom si o to koledoval, sam nosim Glocka s nabojom v komore a najistejsie sa citim s kydexovym puzdrom ktore zakryva cely lucik - nylonove puzdro od dasty (vnutorne) tiez funguje dobre. Mam aj podpazne ktore vobec nezakryva lucik spuste a tam by som v komore nenosil urcite
Naposledy upravil/-a inspiring_swanson v 29 Jan 2012, 14:22, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa luke »

zandar napísal:..hey nach sa toto stane CZ, GP, HK .... tak ich ukrizujete no glock je glock :D
co to tu prosim teba taras? co ma toto spolocne s glockom? to puzdro ma vytvoreny mechanizmus na spustanie pistole a pistol urobila presne to na co bola navrhnuta pri stlaceni spuste.
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa agger »

Faktom ostava ze ak by mal vonkajsi bici kohut a puzdril by s palcom na nom, tak by zaznamenal jeho pohyb a usetril by si dieru v nohaviciach s cervenym okrajom a hnedy pasik v spodkach :lol:
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1323
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

agger
Ako sa pise,tak k vystrelu doslo pri manipulacii s bezpecnostnym pasom. Cize ruka bola asi zamestnana sponou pasu ako tym aby kontrolovala kohut.
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa agger »

Mea culpa, beriem.

Este stale je tu moznost manualnej/dlanovej positky co by ho zachranila :P
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa luke »

keby boli zbrane zakazane, nic sa mu nestane.
inspiring_franklin

Príspevok od používateľa inspiring_franklin »

Mat gulu v komore to je myslim si uz velmi akcne ak clovek nie je prave kuklac vykopavajuci dvere na drogovom byte.Osobne som z toho nie velmi nadseny.
To riesenie moze byt v beznej civilnej situacii aj nevyhodne. Ak schytam bombu do xichtu necakane spoza rohu v podchode (velmi pravdepodobné), a stena mi da druhu, necakanu kopacku na solar z tmaveho rohu alebo v dave, a pojdem do kolien, alebo paralyzerom do krku, slzak do oci,, bunda, tricko sa pritom vyhrnie a vyhoda nabitej pistole sa meni na velku nevyhodu.

To sa nebavim o nasich uzasnych zakonoch, keby ze do mna pri tom zapichne 30 cm kudlu, ustupi 2 kroky dozadu, dvihne ruky nad hlavu a pocka kym vykrvacam, aj keby som mal 30mm 6-hlavnovy rotacny gatling mozem si ho tak strcit doprdele, lebo utok prestal trvat a hrozit a staci 1 priemyselna kamera na rohu a na sude by som strelbu uz "neobkecal".

Skor zahrkanie zaverom pri nabijani ako posledna vystraha, ze to myslim vazne bude ucinnejsie. Aj ten najvacsi magor videl minimalne jeden americky akcny film a bude ten zvuk poznat - a ze uz nie sranda.
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"