Zoraki 914 auto nefunguje

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
eager_jang

Zoraki 914 auto nefunguje

Príspevok od používateľa eager_jang »

Dobry den, prosim vas o radu, mam zoraki 914 auto a poplasne naboje Y.A.S. normalne sa da nabit, ale kohutik niekedy nejde uplne dopredu, aby sa dalo vystrelit, da sa stlacit, ale ide naprazdno(ako ked je poistka). To iste robi aj v auto mode, nepodarilo sa mi este vystrelit davku. mam skusit ine strelivo? Dakujem za vsetky rady.
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa miro285 »

Rozoberal si ju?
eager_jang

Príspevok od používateľa eager_jang »

rozobrata, vycistena, namazana, nova
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa miro285 »

A dobre zložená? :D
eager_jang

Príspevok od používateľa eager_jang »

aj pred prvym rozoberanim tak blbla ... da sa to zle zlozit? :)
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa miro285 »

Skús prípadne iné strelivo, lebo všetko turecké je nejaké divné :? ale nemyslím že by to bolo strelivom, keďže ti nechce natiahnuť kohút. Asi by som to dal reklamovať.
eager_jang

Príspevok od používateľa eager_jang »

skusim kupit umarex, uvidim co to spravi... kohutiku chybaju dake 2mm do tej polohy aby bol funkcny- trochu ho prstom dopredu potlacim a uz sa da vystrelit...
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 7 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

1. Trošíčku odbornosti vo vyjadrovaní, keď už ste na takomto fóre - kohút je to hore, čo udiera na úderník alebo zápalník. To dole, čo sa stláča, nie je "kohútik", ale spúšť!

2. Ak sa spúšť od začiatku nevracia dostatočne do prednej polohy, ide jednoznačne o chybu... Ak máš možnosť a čas, reklamuj. Ak máš dosť zručnosti a chuť, oprav si sám. Určite to bude iba niečo čo zavadzia - otrep, zle opracovaná, skrivená alebo zle zostavená súčiastka, ktorá o niečo brzdí, zadrháva sa. Pribrúsiť, preleštiť, dať na miesto, premazať trecie plochy... Samozrejme musíš sa dostať k spúšťovému mechanizmu a rozobrať ho tak, aby si ho:
a) pochopil - ako funguje
b) vedel aj zložiť ako bol predtým (doporučujem fotiť čo najčastejšie pri práci)
c) nezasahoval tam, kde to nie je potrebné alebo je priamo škodlivé (najmä ozuby, ich uhly a povrchy)

:lol:
eager_jang

Príspevok od používateľa eager_jang »

1. prepac, este sa v tom nevyznam
2. zajtra volam tam, skade som to kupil, uvidim co mi povedia a podla toho sa zariadim
dakujem za rady
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa miro285 »

pardon, samozrejme že spúšť, nechal som sa zmiasť :D
eager_jang

Príspevok od používateľa eager_jang »

no, prave som volal do obchodu, skade mi to prislo... predavajuci povedal ze to bude na 90pro nabojmi...zajtra zbehnem do mesta kupit tie umarexi a dufam ze to uz pojde :)
eager_jang

Príspevok od používateľa eager_jang »

Konečne som mal čas vyskúšať ju s tými Umarexmi, a už ide ako má :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"