Radicova ma zvysenu ochranu,dostala v obalke ...

správy o útoku alebo obrane so zbraňou
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa luke »

aspon ze to hned niekto pohotovo nespojil s nasou vecou.

"Nový Čas zistil, že to má byť pre nábojnicu, ktorú Radičovej niekto poslal v obálke domov krátko po jej vyhlásení, že zastaví všetky hry a tunelovanie ráznym rezom."

inaaak, ked sa chcem niekomu vyhrazat symbolikou, preco mu posielam domov prazdnu nabojnicu, ktora nie je viac skodna ako lyzicka?
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

lebo lyzicky si mafiani v knizke od Maria Puza neposielali...
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa luke »

mal som na mysli, ze ked uz, tak aspon cely naboj a nie nabojnicu.
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BTV »

Keby otvorila obalku s celym nabojom a boli by pri nej "prislusnici", tak by ju mohli rovno zabasnut za nodovolene ozbrojovanie.... :twisted: :lol: :lol: :lol:
kriznik
prispievateľ
Príspevky: 352
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa kriznik »

Prave prazdna nabojnica ma tu spravnu symboliku, pretoze gula z nej uz letela a zatial netrafila...
Používateľov profilový obrázok
Ja som
častý prispievateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa Ja som »

roman napísal:lebo lyzicky si mafiani v knizke od Maria Puza neposielali...
Tam mu poslali mrtvu rybu, tusim...
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

mozno preto ze by vystrelenu najbojnicu mohli skumat ... a mozno by nasli v nevyriesenych pripadoch zhodne nabojnice ... ked nic ine aspon by to niekam nasmerovalo vysetrovatelov .... cely naboj ziadne "dokazi" teda ak ho ocistil a nenechal na nom rovno otlaky prstov :twisted:
inspiring_galois

Príspevok od používateľa inspiring_galois »

síce viem, že politici nie sú nikdy čistí (a niektorí z nich majú veľmi blízko k mafii), ale aj tí, čo to tu tunelujú ma už poriadne na"rali, keby som mohol, tak by som ich potrestal tak, že by museli kopať tunel, keď už tak veľmi chceli tunelovať, nedával by som im jesť a keď by boli už úplne na dne a smrť by bola pre nich vykúpením, tak by som ich zadusil tými ich peniazmi, veď by zomreli tak, ako si priali, bohatí
alebo by som ich vydal pospolitému ľudu, ktorý okrádali a tí by ich zabili, neviem, neviem, ako by niekto chcel zatvoriť napr. 25000 ľudí za zločin...pretože pár by z nich (z tých pospolitých ľudí) zabilo toho "snaživého baníka", lenže ďalší by nezavolali políciu a teda priamo či nepriamo podporovali zločin, takže všetci by boli právne vinní, no morálne by to bolo vyrovnanie dlhov
TOTO NIE JE NAVÁDZANIE NA TC, ANI VYHRÁŽANIE, TOTO JE LEN PREDSTAVA A TAKÁ DALO BY SA POVEDAŤ ÚVAHA O TOM, AKÚ SILU MÁ POSPOLITÝ ĽUD
Používateľov profilový obrázok
Mike75
prispievateľ
Príspevky: 256
Dátum registrácie: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa Mike75 »

Dnes na TA3 v textboxe:
"Radicova: nabojnica ktoru som dostala v poste bola aktivna"

Ehm, mohol by mi to niekto vysvetlit? To jej akoze zacala behat po stole a nieco vysvetlovat? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5631
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa Jack »

488, skús sa prosím ovládať a ten radikálny slovník si nechaj niekde, kde sú naňho zvedaví. Myšlienky sa dajú formulovať razantne aj bez toho, aby človek vyzeral ako -násťročný trulo.
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa luke »

takyto iniciativny, zapaleny pomocnicek nam teraz naozaj pomaha, od kedy na toto forum chodia pani od bubo&bubo a podobne.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5631
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa Jack »

Mike, keby jej tam hralo rádio, tak by nábojnica možno bola aj rádioaktívna.
:P
Pani premiérka je učiteľka sociológie a tak neočakávam, že bude expertka na zbrane a strelivo. Ak nám ale chcela tou nešťastnou formuláciou dať na vedomie, že v obálke dostala jeden kus "ostrého" streliva, potom sa zase raz vyznamenali naši skvelí žurnalisti, ktorí z náboja urobili nábojnicu.
:twisted:
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Dobre znamenie pre nasu demokraciu, znamena to ze Radicova robi to co sa od nej ocakava, chrani zaujmy statu.
Tak nech to vydrzi a klepne po prstoch tym co treba.
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 4 months

Príspevok od používateľa gewehr »

BKSL napísal:...chrani zaujmy statu...
hmm, to je velmi pekne, ale posledny mesiac sa bojim, kto budech chranit zaujmy obcanov, pretoze novela presla cez vladu bez toho, aby si ju tam niekto precital
Napísať odpoveď

Návrat na "Udalosti"